گروه کالا و خدمات
لطفا هنگام تماس بگویید که آگهی را در برترین ها دیده اید

امکانات:

ضمانت
مشاوره رایگان
ورودی رایگان
باغ اختصاصی
لطفا در صورت مشاهده اشکال در آگهی گزارش دهید.

ساعت کاری

(الان بسته است)
شنبه
۰۹:۳۰ تا ۲۲:۰۰
یکشنبه
۰۹:۳۰ تا ۲۲:۰۰
دوشنبه
۰۹:۳۰ تا ۲۲:۰۰
سه‌شنبه
۰۹:۳۰ تا ۲۲:۰۰
چهارشنبه
۰۹:۳۰ تا ۲۲:۰۰
پنجشنبه
۰۹:۳۰ تا ۲۲:۰۰
جمعه
۰۹:۳۰ تا ۲۲:۰۰
کیفیت خدمات
(۱)
سرعت پاسخ دهی
(۱)
نحوه برخورد
(۱)
تناسب قیمت و خدمات
(۱)
فرم تماس با آگهی دهنده
لطفاً متن را وارد کنید:
تذکر: تکمیل موارد مشخص شده با رنگ قرمز الزامی است
حضور از سال ۱۳۷۹ و برگزاری صدها مجالس موفق تضمینی است بر بودن گزینه مناسب برای شما
با بیش از ۴۰ باغ و تالار اختصاصی و برگزاری مجالس در شرق و غرب تهران و لواسان
همراه با جدیدترین منوهای ۲۰۱۶، پکیج های متنوع بودجه ای و تست زنده مراسم
بی شک یکی از دشوارترین انتخاب های شما در زندگی، انتخاب مکان و افراد مناسب و قابل اعتماد جهت برگزاری مجالس نامزدی و عروسی شما است
این مراسم فقط ۱ بار برگزار میشود و علاوه بر جلب رضایت زوجین، رضایت مهمانان شرکت کننده نیز باید جلب شود و نتیجه آن خاطره ای خوش برای همه باشد و معمولا امکان برگشت و اصلاح خطا و کاستی ها وجود ندارد.
لذا گروهی که مسئولیت برگزاری این مراسم و هماهنگی کلیه اجزا و افراد را به آنها می سپارید باید بسیار با تجربه و کارآزموده بوده و علاوه بر برگزاری بهترین مراسم توانایی و تجربه برطرف کردن مشکل و مواجهه با هر گونه ناهماهنگی پیش آمده و جلوگیری از تحمیل هرگونه استرس به شما را داشته باشند، تا شما بدون کوچکترین نگرانی از این مراسم لذت ببرید.
تشریفات مجالس ناطقی با بیش از ۱۵ سال سابقه و تجربه رسمی در این امر و در اختیار داشتن باغ و تالارهای منحصر بفرد در نقاط خوب تهران و لواسان و همچنین تجربه کافی در برگزاری مجالس در لواسان در باغ و تالار های اختصاصی خود گزینه مناسبی برای شما خواهد بود.
ارائه بهترین متنوع ترین منوی غذا طبخ شده توسط آشپزان حرفه ای و منوی خدمات با تنوع بالا و پرسنل کارآزموده و ثابت که در این زمینه تجربه و تبحر کافی داشته و آموزش تخصصی مستمر و بروز دارند، از ویژگی های این گروه خدماتی است.
بی شک هنر برگزارکننده مجالس این است که رضایت کامل مشتریانش را با اخلاق و کار حرفه ای قبل و بعد از برگزاری مجالس داشته باشد و هر یک از مشتریان به حدی رضایت داشته باشند که با اطمینان و ایمان کامل زوج های دیگری را نیز معرفی نمایند.
تشریفات مجالس ناطقی همیشه آماده است تا این مسئولیت خطیر را بر عهده گیرد و به دور از کمترین نگرانی و استرس مجالسی نمونه برای شما برگزار نماید.
شما میتوانید در صورت تمایل و با هماهنگی در یکی از مراسم ما حضور داشته و تست زنده مراسم داشته باشید.
لطفا توضیحات و منوهای غذا و خدمات ما را با ورود به سایت ما از طریق لینک سایتی که در بالای این صفحه قرار داده شده مشاهده نمائید و جهت ارائه توضیحات بیشتر و منوهای متفاوت بودجه ای و هر گونه اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

باغ و تالار اختصاصی باغ و تالار شرق تهران باغ و تالار غرب تهران باغ و تالار لواسان جدیدترین منوهای 2016 پکیج های متنوع برگزاری مجالس تشریفات مجالس در لواسان


تعداد بازدید سایت : ۷,۵۰۴
تعداد بازدید اپلیکیشن : ۸۲۸
۸ سال با برترین ها

افزودن دیدگاه

برای افزودن دیدگاه، به حساب کاربری خود وارد شوید و یا ثبت‌نام کنید.

نظر کاربران

نظری برای این آگهی ثبت نشده است .