آتلیه عکاسی ژست  
 
 
 


 


آتلیه ژست فعالیت رسمی و هنری خود را از سال 83 آغاز نمود. شروع کار آتلیه با مدیریت سرکار خانم حسینی با عکاسی و فیلمبرداری مجالس عروسی بود که همزمان با آن کار مدلینگ و پرتره را نیز شروع کرد با گذر زمان و تقاضای اکثریت مشتریان از سال 87 بخش کودک آتلیه نیز بصورت جدی و حرفه ای اضافه گردید. در این بخش که با دیدگاهی کاملا متفاوت در حال پیگیری است عکاسی کودک بر پایه مدلینگ و تبدیل آنها به یک مدل حرفه ای می باشد. عکاسی از کودکان در این آتلیه با بررسی و مطالعه خصوصیات هر بچه بوده ، بصورت کاملا طرح ریزی شده ، فیگورهای مطابق با سن و نوع لباس هر بچه به آنها داده می شود.
این آتلیه دارای امکانات و خصوصیات منحصر به فرد است که با اشاره به آنها قطعا شما نیز جزء مشتریان همیشگی آن خواهید شد.


در این جا شما با مشاهده نمونه کارها و پسند کردن، امکان این را دارید تا نمونه لباس مورد نظر خود را سفارش داده تا برای فرزند شما دوخته شود و سپس عکاسی گردد. تنوع زیاد لباسهای آتلیه ژست با موضوعات مختلفی از جمله هالووین، اسپایدر من، باربی و ... بدون شک شما را جذب خود خواهد کرد.
آتلیه ژست در طول سال و بصورت تناوبی جشنهایی را با موضوعات خاص برگزار می کند. در این جشنها کودکان همراه با پدر و مادر خود حضور پیدا می کنند و از برنامه های خاص آن با حضور هنرمندان مجرب و به نام کشور همچون عمو قلقلی، عمو شکلات، گروهای تئاتر و ... بهره مند خواهند شد.
در مجموع همه امکانات و شرایط و خواستهای شما در اینجا فراهم شده است.

جهت ارتباط با آتلیه ژست، دریافت وقت و مشاهده نمونه کارها، با راه های زیر در ارتباط باشید.
 

 

 


آدرس : آپادانا، کوچه فرهاد، پلاک 4، واحد 3  

تلفن : 3 - 88526941                    موبایل : 09122751236

 
 
 
  Copyright © 2013 Bartarinha. All rights reserved.