دکتر داوود مقامی - پوست، مو، زیبایی  
 
 

برای داشتن بیشترین تراکم ابرو بخوانید
 

 چه كساني ميتوانند كاشت ابرو انجام دهند؟

كساني كه ابروهايي كم پشت دارند براي پرپشت كردن ابروهايشان
كساني كه شكل و فرم ابروهايشان زيبا نيست (دائم با مداد ابرو مجبور به تصحيح شكل آن هستند) براي تغيير فرم ابروهايشان میتوانند کاشت ابرو انجام دهند
كساني كه اثر سوختگي يا جاي بخيه (اسكار) در ابروهايشان دارند براي ترميم جاي آنها بهترین گزینه کاشت ابرو است
كساني كه قبلا تاتوي ابرو كردهاند ولي از فرم آن خسته شده اند نيز ميتوانند با استفاده از تكنيكهاي خاص و حرفهاي روي تاتوي خود کاشت ابرو انجام دهند
كساني كه به دلیل بیماریهای خاص یا موارد دیگری قسمتي از ابروي خود را از دست دادهاند براي پر كردن داخل آن ناحيه از ابروهايشان میتوانند کاشت ابرو انجام دهند


پاسخ به شایعترین سؤالات در زمینه کاشت ابرو

خانم 28 ساله هستم سال گذشته كاشت ابرو انجام دادهام ولي موهاي آن نامرتب و بدحالت سيخ سيخ درآمده علتش چيست؟ آيا راه درماني براي درست كردنش وجود دارد؟

اين مشكل را كه در بسياري از كاشت ابروها ميبينيم. علتهاي مختلفي دارد كه عبارتند از:

1- تكنيك غلط تيم كاشت ابرو و نداشتن تبحر و تخصص كافي افراد براي انجام كاشت ابرو همانند الف) غلط خواباندن موها در ابرو با زاويههاي اشتباه (مثلا اگر موها را با زاويه عمود به پوست (90درجه) بكاريم ابروها به حالت مسواكي (سيخ سيخ) رشد ميكنند و ظاهري زشت ايجاد ميكنند. ب) يا اينكه اگر از موهايي با قطر نامناسب و ضخيم برای كاشت ابرو استفاده شود ابروي كاشته شده نمايي نازيبا پيدا ميكند. مراقبتهاي خود شخص بعد از كاشت ابرو نيز در ايجاد يك ابرو با شكل هنرمندانه بيتاثير نيست.
2- در پاسخ به سوال شما بايد گفت مشكل شما به اميد خدا با استفاده از روشهاي نوين پزشكي و تكنيكهاي علمي و تخصصي دقيق قابل حل است.

آيا پس از كاشت ابرو ميتوان ابروها را رنگ كرد يا با موچين اصلاح كرد؟

بله. شما ميتوانيد مانند ابروي طبيعي ابروي كاشته شده را رنگ و اصلاح كنيد.
دختري 22 ساله هستم در اثر تصادف قسمتي از ابرويم را از دست دادهام و جاي بخيه آن روي ابرویم باقي مانده است. آيا ميتوانم روی جای بخیههایم كاشت ابرو انجام دهم؟
بله. كاشت ابرو بهترين انتخاب براي شماست.
خانمي 25 ساله هستم كه تاتوي ابرو دارم. آيا ميتوانم روي تاتوهایم كاشت ابرو انجام دهم؟
البته كه جواب شما مثبت است. با توجه به اينكه زمينهاي از رنگ هم روي پوست شماست كاشت ابروي شما اگر به طور حرفهاي انجام گيرد، نتيجهاي بسيار عالي خواهد داشت.
دختري 20 ساله هستم كه چون دوست دارم ابروهايي بلند و با حالت كشيده داشته باشم، مجبورم دم ابروهايم را تيغ بزنم و انتهاي ابروهايم را با مداد ابرو به فرم كشيده درآورم آيا ميتوانم اين شكل دلخواه ابرويم را با كاشت ابروهايم به دست آورم؟
بله، به شرط آنكه كاشت موي شما توسط گروه متخصص و باتجربه يا با تكنيك تخصصي و صحيح انجام شود.

خانمي 42ساله هستم. در بچگي در سانحهاي صورتم سوخته است و يك ابرويم به طور كامل و قسمتي از ابروي ديگرم از بين رفته آيا ميتوانم روی قسمتهای سوخته شده ابروهایم كاشت ابرو انجام دهم؟
بله. كاشت ابرو روی اسكارهای ناشي از سوختگي امكانپذير است ولي تكنيك خاص خود را دارد.

خانمی 13سالهاي هستم. كاشت ابرو انجام دادهام ولي موهاي ابروهایم بهصورت دوتايي و سهتايي درآمدهاند به طوري كه اگر آنها را اصلاح كنم جايشان خالي ميشود، چه كار باید كنم؟
با توجه به اينكه موها در بدن به صورت تكي، دو تايي و سه تايي وجود دارند بايد در زمان كاشت مو در ابروها فقط و فقط از موهای تكی استفاده میشده ولی نگران نباشید انشاا... مشکل شما را میتوان اصلاح کرد.

خانمي 23 ساله هستم 2سال پيش تاتوي ابرو انجام دادهام براي از بين بردن آن به من پيشنهاد شده است كه رنگي مشابه رنگ پوستم روي تاتو قبليام تزريق كنم. آيا با اين روش ميتوانم تاتوي خود را پاك كنم؟
خير، بههيچوجه با رنگ ديگري نميتوان رنگ تاتوي قبلي خود را از بين ببريد چون رنگ دوم با رنگ اول تركيب شده و نتیجه آن براي شما بسيار بدتر خواهد شد. شما بايد با استفاده از روشهاي علمي از جمله ليزرهايخاص يا تکنیکهای نوین پزشکی ديگر براي از بين بردن رنگ تاتوي خود اقدام كنيد.

خانمي 36 ساله هستم كه يك سال قبل ابروهايم را تاتوي هاشوري كردهام تا شبيه ابروي طبيعي باشد اما الان از ظاهر آن راضي نيستم. آيا ميتوانم كاشت ابرو روي تاتوهاي هاشوريام انجام دهم؟ آيا كاشت ابرو ميتواند شكل غيرطبيعي بودن ظاهر ابروهايم را اصلاح كند؟
قطعا با پركردن فضاهاي خالي بين هاشورها همچنين روي خود هاشورها توسط موهاي نازك و طبيعي خودتان ميتوان ابروهايي بسيار زيبا و طبيعي به شما هديه داد.
 

  

 .: روش های معموا و متداول امروزی برای برجسته کردن لب ها و گونه گذاری کدامند ؟
پرکننده های معمول و مرسوم امروزی 2 دسته اند :
ژل ها : بهترین و مطمئن ترین نوع ژل ها ، ژل های هیالورونیک اسیدی قابل جذب هستند. مهمترین نکته آن است که از مارک های معتبر و مورد تائید سازمان
FDA استفاده شوند .
اگرچه مدت ماندگاری این نوع ژل ها بین یک سال تا یک سال و نیم است ولی در عوض عارضه های مانند ( گلوله شدن، جابجایی و عفونت) را ندارند اما در گذشته ژل هایی که به کار می رفتند،غیرقابل جذب بوده وعوارضی از جمله...

     

 .: پایانی بر داستان جوش ها و جای جوش ها ؟!
آکنه یک اختلال وابسته به سن است که در مناطق خاصی از بدن مانند صورت، گردن ، قفسه سینه و پشت نمایان می شود. تقریباً شروع آکنه از سنین نوجوانی است .
 هورمون آندروژن ( هورمون مردانه ) که در هر دو جنس زن و مرد وجود دارد، سبب افزایش ترشح چربی(سبوم) از سلول های مولد چربی می شود. ورود سبوم به سلول های اطراف و ترکیب با آنها سبب ایجاد فولیکول می شود .
 فولیکول ها از چربی متورم می شوند. پس از آن باکتری های مولد آکنه نیز روی این فولیکول ها اضافه شده و به این ترتیب آکنه و جوش نمایان می شود.

 
 

 

نكته حائز اهميت براي گونه گذاري يا برجسته كردن لبها اين است كه پزشك متبحر ابتدا با توجه به تجربه خويش و سن هر فرد به طور اختصاصي با مراجع مشورت كرده وسپس توصيه كند كه آيا برايش تزريق ژل هيالورونيك اسيد قابل جذب بهتر است يا تزريق چربي، تا نتيجه كار كاملا مطلوب باشد.
گونه ها و لب های هر شخص 2 جزء بسیار مهم در صورت وی می باشد به طوری که در میزان برجسته کردن و فرم برجسته کردن آن ها فوق العاده باید دقت داشت...

     

 .: چگونه خط خنده و خط سن ( خط افتادگی صورت) را از روی صورت خود از بین ببریم ؟
برای از بین بردن خط خنده و خط سن که باعث پیرتر نشان دادن صورت شخص و بالا نشان دادن سن فرد می شود ، مناسب ترین روش برای از بین بردن این خطوط عمیق ، تزریق چربی یا تزریق ژل های قابل جذب و هیالورونیک اسید است . از بین بردن این خطوط باعث جوان تر شدن صورت شخص می شود . البته نکته حائز اهمیت که باید در نظر داشت این است که در انتخاب بین ژل و چربی تشخیص ...

 
 

جوانسازی و درمان چین و چروک ها

درمان چروک های پشت دست:
يكي از بهترين و كارآمدترين روش‌هاي براي صاف كردن و پر كردن چروك‌هاي پشت دست‌ها كه باعث پيرتر نشان دادن فرد مي‌شود، PRP كردن اين ناحيه است. زيرا با اين روش پشت دست فرد شروع به بافت‌سازي، سلول‌سازي و جوان‌سازي خود مي‌كنند و نهایتا پوشت پشت دست فرد به طور طبیعی پر شده و صاف می شود. لازم به ذکر است که با روش PRP می توان حتی چروک های پشت انگشتان دست را به طور طبیعی طی چند هفته از بین برد.

درمان چروک های صورت و گردن:
به دليل آنكه با PRP كردن پوست صورت و گردن، باعث فعال شدن فيبروبلاستها و كلاژنسازي و درنتيجه بافتسازي پوست ميشويم بديهي است چروكهاي اين نواحي با سلولها و بافتهاي خود فرد شروع به ترميم و پر شدن ميكند و نتيجه ارزشمند آن جوانسازي پوست و از بين رفتن چين و چروكهاي اين نواحي است.

درمان تیرگی، گودی و پف زیر چشم:
نکته قابل توجه این است که تجربه ثابت کرده هیچ نوع کرم یا داروی موضعی تاکنون نتوانسته تیرگی، چروک و گودی زیر چشم را از بین ببرد ولی با روش طبیعی و فیزیولوژیک PRP می توان زیر چشم شخص را ترمیم و بازسازی کرد. شاید اغراق نباشید اگر بگوییم با PRP در ناحیه زیر چشم، ترمیم، سلول سازی و بافت سازی در این ناحیه شروع شده و به طور فوق العاده ای باعث پر شدن گودی زیر چشم و از بین رفتن تیرگی ها و چروک های این ناحیه می شود.

 

 

امپراتوري قدرتمند حذف دائمي موهاي زائد با جديدترين دستگاه ليزر الكساندرايت آپوجي بنام اليت(Elite)...!

كمپاني معتبر آمريكايي(Synosure) با ساخت دستگاه ليزر الكساتدرايت آپوجي(Alexandrite Apogee) بهترين و موثرترين نتايج درماني، را در حذف دائمي موهاي زائد براي افراد با پوست روشن به ارمغان اورد اما افراد داراي پوست برنزه (سولاريوم شده) يا پوست تيره نمي توانستند از اين دستگاهارزشمند استفاده كنند.

بتازگي اين كمپاني جديدترين مدل دستگاه ليزر الكساندرايت آپوجي را با نام اليت(Elite) توليد كرده است كه قادر است بر خلاف دستگاه ليزر الكساندرايت متداول و مرسوم قبلي (موجود در كشورمان) كليه موهاي زائد را هم در افراد با پوست روشن و هم در افراد با پوست تيره و حتي برنزه(سولاريوم شده) بطور دائم از بين ميبرد و اين خبري خرسند كننده براي ما ميباشد. دليل لين برتري منحصر به فرد دستگاه اليت(Elite) وجود همزمان هر هر دو نوع ليزر الكساندرايت و ليزر Nd:YAG در اين دستگاه واحد است كه انرا بي رقيب ترين دستگاه ليزر موهاي زائد كرده است.

اغراق نيست اگر بگوييم دستگاه ليز الكساندرايت آپوجي مدل اليت، جديدترين، كاملترين، موثرترين و بي خطرترين دستگاه ليزر موهاي زائد است كه ميتواند در تمام انواع پوستها چه روشن چه تيره چه برنزه بعنوان يك (سلطان بي رقيب) باعث حذف دائمي موهاي زائد شود.

در مطالب زير بطور خلاصه دكتر داوود مقامي عضو انجمن جراحان ايران برايتان از درمانهاي موهاي زائد مي گويد:

انواع روشهاي از بين بردن موهاي زائد دو نوع مي باشد:

1. روشهاي موقتي:

الف:

 تيغ زدن(Shaving)
 مواد موبر
كه ساقه مو را ميشكنند ولي بعد از چند روز(حدودا 3روز) موها دوباره بيرون مي ايند
ب:
 اپيلاسيون
 اپي ليدي(موكن برقي)
 بند انداختن
 Wax يا موم ها
كه پياز مو را بطور موقتي خارج ميكنند ولي بعد از 3-6 هفته موهاي جديد دوباره رويش ميكنند

نكته مهم: مشكل اساسي اين روشهاي موقتي اين است كه، جهت رويش موها تغيير كرده و گاهي موها نميتواند از زير پوست خارج گرديده و زير پوست باقي مي مانند و باعث عفونت و التهاب مي شوند.

2. روشهاي دائمي:

امروزه متداول ترين روش از بين بردن دائمي موهاي زائد استفاده از ليزرها ميباشند كه انواع ليزر موهاي زائد 4 نوع اند:
• ليزر الكساندرايت
• ليزر دايود(Diod)
• ليزر Nd:YAG
• ليزر Ruby

دستگاه IPL اشتباه بزرگ و گمراه كننده:
دستگاه IPL اصلا ليزر نيست،پس هرگز با اين دستگاه كه با تبليغات دروغين ليزر خوانده مي شود و قيمتهاي بسيار نازل دارد و هرگز نتيجه موثري نخواهيد گرفت چون هرگز جواب قابل قبول و موثري از اين دستگاه IPL بدست نمي آوريد.

نكته:
حتما قبل از ليزر كردن موهاي زائد علل اصلي رويش موهاي زائد در هر شخصي با معاينات دقيق و صحيح توسط پزشك با تجربه و متخصص تشخيص داده شود،مثلا اگر خانمي كه تخمدان پلي كيستيك(PCo) دارد در كنار درمان موهاي زائدش بايد همزمان اقدام به مداواي تخمدان پلي كيستيك در او شود وگرنه نتيجه اي از ليزر موهاي زائدش نمي گيرد.

ليزر(الكساندرايت آپوجي) چگونه موهاي زائد را بطور دائمي ريشه كن ميكند؟

اين ليزر با طول موج 755 نانومتر بطور فزاينده توسط رنگدانه سياه رنگ ملانين موجود در ساقه مو جذب مي شود و با اسيب حرارتي باعث تخريب دائمي موها مي شود.
تحقيقات و مطالعات پزشكي نشان داده است كه بهترين و موثرترين روش از بين بردن موهاي زائد در افراد با پوست معمولي و روشن، ليزر الكساندرايت مي باشد.

ليزر الكساندرايت آپوجي مدل اليت(Elite) چيست؟ و دلايل بي رقيب بودن اين دستگاه چيست؟

كاملترين مدل ليزر الكساندرايت آپوجي، اليت(Elite) مي باشد كه با وجود تركيب همزمان دو نوع ليزر الكساندرايت و ليزر Nd:YAG با مزيتهاي بي نظير و فوق العاده پيشرفته زير هيچ رقيبي در از بين بردن دائمي موهاي زائد ندارد:

1.كاملترين و جديدترين مدل دستگاه الكساندرايت آپوجي مي باشد چون در همه انواع پوستها چه روشن چه تيره چه برنزه(سولاريوم يا افتاب گرفته) ميتواند بطور دائمي موهاي زائد را حذف كند.
2.بي خطرترين،ايمن ترين دستگاه مي باشد چون هيچ نوع عارضه اي براي شخص ايجاد نميكند.
3.كمترين تعداد جلسات ليزر(كوتاه ترين مدت درمان) را براي از بين بردن موهاي زائد نياز دارد پس از نظر هزينه و وقت درمان بيمار، مقرون به صرفه ترين دستگاه مي باشد.
4.مورد تائيد FDA (سازمان غذا و داروي آمريكا) مي باشد و جديدترين مدل دستگاه الكساندرايت آپوجي ساخت كمپاني (Synosure) كشور آمريكا مي باشد و هيچ مشابه و رقيبي ندارد.

نكته بسيار مهم:

تنظيم كردن پارامترهاي دستگاه مثل قدرت يا انرژي دستگاه الكساندرايت آپوجي نوع اليت(Elite) بايد حتما حتما توسط پزشك متخصص و با تجربه كه توانائي كافي در تشخيص درجه و نوع پوستي هر فردي را دارد صورت گيرد، چون بعد از تشخيص نوع پوست آن شخص خاص، تنظيمات پارامترهاي دستگاه بطور جداگانه براي آن فرد انجام مي شود(يعني هرگز نبايد اين تنظيمات توسط اپراتور يا فرد غيرپزشك صورت پذيرد)
چرا كه اگر قدرت دستگاه براي فردي كم انتخاب شود،موهاي زائدش از بين نمي رود و تعداد جلسات ليزرش بيشتر مي شود و در نتيجه هزينه و مدت زمان درمان موي زائدش طولاني مي شود و در نهايت نتيجه مطلوبي نخواهد گرفت.

فرصتي كه ديگر تكرار نمي شود

بعد از جلسه چهارم قيمت ها 2/1 تقليل مي يابد

ليست قيمت ها

تنه

صورت

350.000

نيم تنه جلو

160.000

صورت كامل

350.000

نيم تنه پشت

50.000

پيشاني

150.000

خط شكم

45.000

چانه

150.000

بيكيني كامل

50.000

خط ريش

120.000

بيكيني ساده

50.000

گونه

80.000

زير بغل كامل

30.000

پشت لب

دست

پا

350.000

دستها كامل

550.000

پاها كامل

190.000

بازو

350.000

ران

220.000

ساعد

250.000

ساق

كل بدن(Fullbody):

 1.400.000   -  1.000.000


در صورت تمايل هر شات 600 تومان

 

پاسداران، ابتدای بوستان 8، پلاک 146، طبقه 3، واحد5

22778000

09125085117

09384418241

جهت کسب اطلاعات بیشتر از سایت شخصی دکتر داوود مقامی دیدن نمائید.

www.drdavoodmaghami.com