گروه کالا و خدمات

آتلیه افسون غرب

این آگهی منقضی شده است.
(مدت زمان اعتبار این آگهی به پایان رسیده است.)

اطلاعات تماس

شعبه ۱: سعادت آباد، بلوار دریا، نبش صرافهای جنوبی، جنب آزمایشگاه نگین، پلاک ۱۱۳، طبقه سوم، واحد ۵
شعبه ۲: میدان پونک، اشرفی اصفهانی به سمت جنوب، خیابان مخبری (گلستان غربی)، روبروی چای گلستان، پلاک ۲۶، واحد ۱
موقعیت آتلیه افسون غرب بر روی نقشه

توضیحات

- تصویربرداری
- تدوین
- عکسبرداری
به جرات می توان گفت مراسم ازدواج یکی از ماندگارترین خاطرات زندگی انسان است و هر دختر و پسری از سالها قبل از ازدواج رویای آن شب به یاد ماندنی را در ذهن خود می پرورانند و با آن زندگی می کنند هنگامی که این مراسم فرا میرسد به دلیل هیجانات و استرس موجود از یک سو و به دلیل عدم وجود مدیریت از سوی دیگر تصمیماتی غیرکارشناسانه اتخاذ می گردد که نهایتا منجر به صرف هزینه های غیر ضروری میگردد و از طرف دیگر عدم توجه کافی به نکات ظریف و مهم خود عروس و داماد و نزدیکان آنها یا حتی مهمانان می گردد.
یکی از مهم ترین و اصلی ترین مواردی که در ماندگار کردن این شب رویایی نقش بسزایی دارد کار فیلم و عکس عروس و داماد باشد که دغدغه اغلب عروس و دامادها می باشد.
نکته حائز اهمیت در روز مراسم که عروس و دامادها باید به آن توجه داشته باشند زمان محدود می باشد که در این زمان محدود باید به کلیه امور پرداخته شود. (آرایشگاه داماد، آرایشگاه عروس، گل فروشی، فیلمبرداری و عکاسی از کلیه آیتم ها)
لذا پیدا کردن آتلیه ی مناسب که بتواند همه ی زمان بندی ها را به دقت انجام دهد و ذره ای از استرس عروس و دامادها را کم کند امری ضروری و مهم می باشد. آتلیه ای که بتواند در زمان محدود روز مراسم بهرتین کار را ارائه دهد.
آتلیه افسون با بکارگیری اکیپ و تیم های مجرب از افرادی متخصص در رشته های مرتبط در زمینه تصویربرداری، عکاسی، گرافیک و طراحی و تدوین و همچنین استفاده از بهترین تجهیزات روز سعی دارد تا بهترین خدمات را با کمیت و کیفیت بالا به شما عزیزان ارائه نماید.
همچنین این آتلیه سعی نموده است با تهیه و تنظیم منوهای متنوع با قدرت اجرای بالا مناسب با بودجه و سلیقه شما قدم کوچکی در رفاه حال شما عزیزان بردارد. پیشنهاد می کنیم از کارهای ما بازدید فرمایید و از کمیت بالا و کیفیت بالا و قیمت مناسب منوهای ما مطلع شوید.

عمده فعالیت های استودیو افسون غرب:
- عکاسی مدرن و کلاسیک مخصوص عروس و داماد (استودیوئی و فضای سبز)
- ارائه مجلل ترین لوکیشن ها و ویلاها جهت عکاسی و ساخت کلیپ عروس و اسپرت
- ارائه لوکس ترین آلبوم های ایتالیایی و تابلوهای بی نظیر و لیت میهمان
- پوشش کامل مراسم توسط دوربین های فیلمبرداری حرفه ای و سینمایی و استفاده از تجهیزات سینمایی جهت تهیه ی کلیپ عروسی و نامزدی شامل ریل - شاریو - کرین -پروجیپ - استدی کم و هلی کم
- کلیه مراحل تهیه آثار از جمله (عکاسی - تصویربرداری - تدوین - طراحی) توسط کادر بانو
- تهیه ژورنال و بروشورهای تبلیغاتی و آلبوم های نمونه کار مخصوص آرایشگاه ها و طراحان لباس و ...

برای خواندن ادامه متن کلیک کنید ...
آتلیه افسون غرب