گروه کالا و خدمات

آتلیه افسون غرب

این آگهی منقضی شده است.
پیشنهاد می کنیم آگهی های ویژه گروه آتلیه عکاسی را در انتهای همین صفحه مشاهده نمایید.
آتلیه افسون غرب
(مدت زمان اعتبار این آگهی به پایان رسیده است.)
اطلاعات تماس

شعبه ۱: سعادت آباد، بلوار دریا، نبش صرافهای جنوبی، جنب آزمایشگاه نگین، پلاک ۱۱۳، طبقه سوم، واحد ۵
شعبه ۲: میدان پونک، اشرفی اصفهانی به سمت جنوب، خیابان مخبری (گلستان غربی)، روبروی چای گلستان، پلاک ۲۶، واحد ۱
لطفا در صورت مشاهده اشکال در آگهی گزارش دهید.
- تصویربرداری
- تدوین
- عکسبرداری
به جرات می توان گفت مراسم ازدواج یکی از ماندگارترین خاطرات زندگی انسان است و هر دختر و پسری از سالها قبل از ازدواج رویای آن شب به یاد ماندنی را در ذهن خود می پرورانند و با آن زندگی می کنند هنگامی که این مراسم فرا میرسد به دلیل هیجانات و استرس موجود از یک سو و به دلیل عدم وجود مدیریت از سوی دیگر تصمیماتی غیرکارشناسانه اتخاذ می گردد که نهایتا منجر به صرف هزینه های غیر ضروری میگردد و از طرف دیگر عدم توجه کافی به نکات ظریف و مهم خود عروس و داماد و نزدیکان آنها یا حتی مهمانان می گردد.
یکی از مهم ترین و اصلی ترین مواردی که در ماندگار کردن این شب رویایی نقش بسزایی دارد کار فیلم و عکس عروس و داماد باشد که دغدغه اغلب عروس و دامادها می باشد.
نکته حائز اهمیت در روز مراسم که عروس و دامادها باید به آن توجه داشته باشند زمان محدود می باشد که در این زمان محدود باید به کلیه امور پرداخته شود. (آرایشگاه داماد، آرایشگاه عروس، گل فروشی، فیلمبرداری و عکاسی از کلیه آیتم ها)
لذا پیدا کردن آتلیه ی مناسب که بتواند همه ی زمان بندی ها را به دقت انجام دهد و ذره ای از استرس عروس و دامادها را کم کند امری ضروری و مهم می باشد. آتلیه ای که بتواند در زمان محدود روز مراسم بهرتین کار را ارائه دهد.
آتلیه افسون با بکارگیری اکیپ و تیم های مجرب از افرادی متخصص در رشته های مرتبط در زمینه تصویربرداری، عکاسی، گرافیک و طراحی و تدوین و همچنین استفاده از بهترین تجهیزات روز سعی دارد تا بهترین خدمات را با کمیت و کیفیت بالا به شما عزیزان ارائه نماید.
همچنین این آتلیه سعی نموده است با تهیه و تنظیم منوهای متنوع با قدرت اجرای بالا مناسب با بودجه و سلیقه شما قدم کوچکی در رفاه حال شما عزیزان بردارد. پیشنهاد می کنیم از کارهای ما بازدید فرمایید و از کمیت بالا و کیفیت بالا و قیمت مناسب منوهای ما مطلع شوید.

عمده فعالیت های استودیو افسون غرب:
- عکاسی مدرن و کلاسیک مخصوص عروس و داماد (استودیوئی و فضای سبز)
- ارائه مجلل ترین لوکیشن ها و ویلاها جهت عکاسی و ساخت کلیپ عروس و اسپرت
- ارائه لوکس ترین آلبوم های ایتالیایی و تابلوهای بی نظیر و لیت میهمان
- پوشش کامل مراسم توسط دوربین های فیلمبرداری حرفه ای و سینمایی و استفاده از تجهیزات سینمایی جهت تهیه ی کلیپ عروسی و نامزدی شامل ریل - شاریو - کرین -پروجیپ - استدی کم و هلی کم
- کلیه مراحل تهیه آثار از جمله (عکاسی - تصویربرداری - تدوین - طراحی) توسط کادر بانو
- تهیه ژورنال و بروشورهای تبلیغاتی و آلبوم های نمونه کار مخصوص آرایشگاه ها و طراحان لباس و ...