گروه کالا و خدمات
لطفا در صورت مشاهده اشکال در آگهی گزارش دهید.

ساعت کاری

شنبه
---
یکشنبه
---
دوشنبه
---
سه‌شنبه
---
چهارشنبه
---
پنجشنبه
---
جمعه
---
کیفیت خدمات
(۱)
سرعت پاسخ دهی
(۱)
نحوه برخورد
(۱)
تناسب قیمت و خدمات
(۱)
فرم تماس با آگهی دهنده
لطفاً متن را وارد کنید:
تذکر: تکمیل موارد مشخص شده با رنگ قرمز الزامی است
با اکستنشن شهلا یاوری پناه خاطره شوید!
همراه با میکاپ فوق تخصصی ماریا

نکات کلیدی:
۱. هرگز به خاطر پرداخت هزینه کمتر سلامت خود را به خطر نیندازید.
موهای مصنوعی ترکیبی از مواد شیمیایی است که وقتی با پوست بدن و سر شما تماس داشته باشد به مرور باعث حساسیتهای پوستی خارش و ... مداوم و سستی ریشه و پیاز موهای شما میشود که مستلزم صرف هزینه های سنگین و اذیت و آزار شما تا بازیابی سلامتی تان میگردد. لذا به خاطر هزینه کمتر از استفاده اکستنشن با موی مصنوعی خودداری نمایید.
۲. قبل از اطمینان از بهداشتی بودن وسایل و ابزار نصب اکستنشن از اجرای آن خودداری نمایید.
۳. برخی از بانوان عزیز به خاطر تبلیغات غیرمسئولانه بعضی از افراد سودجو که مداوم از ارزان بودن خدمات خود دم میزنند بدون توجه به سوابق کاری و تخصص و مدارک این افراد فقط به خاطر کمی ارزان بودن به آنها مراجعه می نمایند که نه تنها این خدمات تخصصی نیست بلکه سلامتی خود را به این افراد سپرده و پس از چند روز مجبور میشوند برای ترمیم مجدد و دریافت کیفیت نسبی مجدد هزینه نموده و به کس دیگری مراجعه نمایند که این خود پرداخت ۲ یا ۳ برابری هزینه این خدمات و وقت گذاشتن و رفت و آمد ۲ یا ۳ برابری را نصیب آنها می کند، پس ضروری است این بانوان عزیز کاملا در این خصوص دقت نمایند (هر ارزانی بی علت نیست).
۴. برند شهلا یاوری پناه نام آشنای تمام بانوان عزیز ایرانی (که به سلامتی خود می اندیشند) و بیش از ۱۲ سال سابقه تخصصی،کیفیت بی نظیر و نصب اکستنشن فقط با موی طبیعی را یدک میکشد، با افتخار به خود میبالد که همیشه بهترین خدمات را با نازلترین هزینه ارائه نموده و ضمن خیر مقدم به بازدیدکنندگان عزیز از این سایت با افتخار اعلام مینماید اکستنشن یاوری پناه با ارائه بالاترین کیفیت در نصب و خدمات ترمیم پس از نصب و نازلترین قیمت، غیرقابل رقابت برای دیگر مدعیان اکستنشن میباشد.
شهلا یاوری پناه ضمن ارائه موهای ۱۰۰ درصد طبیعی با ضمانت ۵ساله کیفیت، نصب اکستنشن و مواد مصرفی مورد استفاده در اکستنشن را تضمین نموده و به شما اطمینان میدهیم که اکستنشن موی طبیعی شهلا یاوری پناه با ضمانت ۵ ساله بی نظیرترین مدلها و رنگها و سایز های موی طبیعی را با مناسب ترین قیمتها به شما ارائه میدهد.
به ما اطمینان کنید ما زیبایی شما را صد چندان میکنیم.

اکستنشن مو خدمات آرایشی و زیبایی میکاپ فوق تخصصی مشاوره رایگان میکاپ فوق تخصصی ماریا


تعداد بازدید سایت : ۲۷,۱۶۱
تعداد بازدید اپلیکیشن : ۱۲,۵۱۱
۸ سال با برترین ها