گروه کالا و خدمات
(مدت زمان اعتبار این آگهی به پایان رسیده است.)

اطلاعات تماس

خیابان ولیعصر، خیابان توانیر، بعد از میدان توانیر، جنب کوچه یاران، ساختمان پزشکان توانیر، طبقه ۴-، واحد ۱۸

توضیحات

دارای فلوشیب و مسترشیب از ICOI آمریکا
خدمات ارائه شونده در کلینیک تخصصی دکتر فرخ نژاد
- اصلاح طرح لبخند با کامپوزیت یا ونیر پرسلن
- پیوند لثه
- ایمپلنت دندان
- پرکردن، عصب کشی، ونیر های زیبایی و روکش های سرامیکی
جرم گيرى
- كامپوزيت ونير
- روكش تمام سراميک
- روكش هاى زيركونيا
- ونيرهاى سراميكى

در مطب تخصصی دکتر فرخ نژاد تمامی کارها توسط متخصصین مجرب و استادان بهترین دانشگاه های دندانپزشکی تهران انجام می شود.
کلیه درمان ها با تاکید بر درمان های بدون درد و با ضمانت انجام می شود.
جهت ویزیت ها حتما باید یک عکس کامل از دو فک یا پانورکس دیجیتالی به همراه داشته باشید که در ضمن برای یکسال جهت تشخیص،کوچکترین مشکلات دهان و دندان بکار می آمد که در ساختمان مطب طبقه همکف وجود دارد و طی ۲۰ دقیقه انجام می شود و تلفن رادیولوژی ۸۸۷۷۴۳۰۷ می باشد.

دندانپزشکی کودکان شاخه‌ای از دندانپزشکی است که با بچه‌ها از کودکی تا نوجوانی سروکار دارد. این شاخه اولین بار توسط انجمن دندانپزشکی آمریکا، کالج سلطنتی دندانپزشکان کانادا و کالج سلطنتی جراحان دندانپزشک استرالیایی به عنوان تخصص شناخته شد.
این شاخه تمرکز خود را بر روی رشد کودک/نوجوان، صدمات بیماری‌ها و پیشگیری از وقوع آنها، مدیریت و روانپزشکی کودکان و بقیهٔ جنبه‌های این شاخه قرار می‌دهد. بعضی دندانپزشکان کار خود را تخصصی تر کرده و به معالجهٔ کودکان فلج مغزی، عقب افتادهٔ ذهنی و اوتیسم می‌پردازند.
دندانپزشکان عمومی در صورت تمایل می‌توانند دو یا سه سال تحت آموزش این رشته قرار بگیرند و مدرک تخصص دندانپزشکی کودکان را دریافت کنند. تفاوت دندانپزشکی عمومی با تخصص اطفال، خود بیانگر اعتماد و صداقتی است که برای کودکان در رابطه با دندانپزشکانشان قرار داده شده است. به‌طور کلی یکی از اجزای این رشته، روانشناسی کودک است. دندانپزشک کودکان باید در تزئین مطب، ارتباط با کودکان و آموزش راهای پیشگیری از پوسیدگی دندان دقت لازم را داشته باشند تا ملاقات‌های میان کودک و دندانپزشک، لذت بخش باشد.
دندانپزشکان کودکان، اهمیت خاصی برای پوسیدگی دندان قائل هستند. تحقیقات نشان می‌دهد که بهداشت دهان پایین در بچه‌ها منجر به اختلال در رشد کودک ،عملکرد درسی ضعیف در مدرسه و همچنین روابط اجتماعی ضعیف می‌شود؛ بنابراین متخصصان اطفال، توصیه‌هایی در رابطه با تقویت دندان‌ها، عادت‌های غذایی سالم و سایر مواردی که مانع بیماری‌های دهان می‌شود، می‌کنند.

برای خواندن ادامه متن کلیک کنید ...