گروه کالا و خدمات

گالری عروس B.A

جردن

ساعت کاری

الان بسته است
شنبه
۱۰:۰۰ تا ۲۲:۰۰
یکشنبه
۱۰:۰۰ تا ۲۲:۰۰
دوشنبه
۱۰:۰۰ تا ۲۲:۰۰
سه‌شنبه
۱۰:۰۰ تا ۲۲:۰۰
چهارشنبه
۱۰:۰۰ تا ۲۲:۰۰
پنجشنبه
‌تعطیل
جمعه
‌تعطیل

چگونه این کسب و کار را ارزیابی می‌کنید؟

کیفیت خدمات
(۱۰)
سرعت پاسخ دهی
(۸)
نحوه برخورد
(۱۱)
تناسب قیمت و خدمات
(۸)

تصاویر ۵ مورد

توضیحات

طراح بین المللی لباس عروس، نامزدی، شب

برای خواندن ادامه متن کلیک کنید ...

گالری عروس مزون لباس عروس مزون لباس لباس مجلسی لباس شب لباس نامزدی


تعداد بازدید کل : ۱۶,۲۶۶
۷ سال با برترین ها

افزودن دیدگاه

نظرات و تجربیات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

شماره شما فقط جهت ارسال پاسخ آگهی‌دهنده مورد استفاده قرار می گیرد و نمایش داده نخواهد شد.

آپلود تصویر (اختیاری):

نظر کاربران

عاطفه
۱۱:۳۰ ۱۳۹۸/۰۴/۲۹
۶ ۰
کارشون واقعا فوق العاده است، برای کسانی که دنبال طراحی خاص و متفاوت میگردن مناسبه...اگر دنبال چیز اقتصادی میگردین ولی پیشنهاد نمیکنم.
Nazanin
۱۰:۱۶ ۱۳۹۸/۰۵/۰۳
۵ ۰
من در انگلیس زندگی می کنم ولی برای سفارش لباس عروسم پیش خانم عامری رفتم چون کل فامیل ما سالهاست مشتری ایشون هستن برای لباسهای شب نامزدی و عروسیشون. در حالی که کارشون در سطح کارهای اروپایی هست هم قیمتش مناسبتر بود و هم خیلی زود متوجه شدن که من چی لازم دارم. واقعا ممنونم ازشون و به همه پیشنهاد می کنم.
طناز
۲۰:۳۳ ۱۳۹۸/۰۵/۰۳
۵ ۰
بهار عامری کاراش فوق العاده است برای لباس شب و لباس عروس فقط باید همه چیز رو بسپرین دست خودشون. با توجه به چهره و هیکل خودش طراحی میکنه. واسه همین خیلی بهتر از حتی لباسهای برند هست که میفروشن چون معلوم نیست ادم چیزی متناسب با بدن و سلیقه اش پیدا کنه اونم توی این تحریمها.
کتایون
۱۱:۱۰ ۱۳۹۸/۰۵/۰۸
۴ ۰
من هم برای لباس هم شب نامزدی و هم عروسیم به خانم عامری سفارش دادم و همه چیز عالی و متفاوت بود. یه کار متفاوت که همه مبحوتش شده بودن. پیشنهادم اینه که اون چیزی که توی نظرتون هست رو بهش بگین ولی بذارین خودشون طراحی رو انجام بدن... چون ممکن یه چیزی باشه که واقعا به شما نیاد ولی خانم عامری اونجا خیلی خوب همونطور که دوستان گفتن مخصوص قد و قامت خود آدم طراحی میکنه.... من که همه جا پیشنهادشون میکنم
هدیه
۱۲:۳۲ ۱۳۹۸/۰۵/۰۹
۴ ۰
من خودم با اینکه ساکن ایران نیستم ولی چون در ایران نمونه کارهاشون رو دیده بودم باهاشون تماس گرفتم برای لباس شب یه مهمونی و راهنماییم کردن برای گرفتن سایزهام... و نتیجه فوق العاده بود... اینجا با اینکه خیلی از مهمونامون از جاهای گرون لباس تهیه کرده بودن ولی باز هم کاملا لباس من میدرخشید.. چند نفر ازم پرسیدن که از کجا لباسمو گرفتم..
ندا
۱۱:۰۵ ۱۳۹۸/۰۵/۱۲
۳ ۰
اگر کسی دنبال جنس ارزون میگرده نباید بره، کار خاص انجام میدن و خب پولش هم میگیرن
سارا
۱۹:۳۹ ۱۳۹۸/۰۵/۲۱
۲ ۰
منم لباس نامزدیم رو از ب.ا گرفتم. به نسبت گرون بود ولی خب کاملا یه تجربه خاص از لباس برام داشت. از خریدم راضی بودم و اگر کار استثنایی کسی بخواد پیشنهاد میکنم.
مهناز
۱۳:۰۱ ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
۲ ۰
من امروز سفارشم به دستم رسید و عالی بود.. به خاطر سختی مسیر و زمانبندیم امکان رفتن حضوری هم نداشتم، تلفنی با هم صحبت کردیم و طریقه اندازه کردن رو بهم گفتن و بعدم عکس و گفتگوی تصویری رد و بدل شد و اعتراف میکنم فکر نمیکردم اینقدر عالی باشه نتیجه... امروز دام سرچ میکنم توی نت و هرجا اسمشون میاد تشکر میکنم .. واقعا دستشون درد نکنه، پولی که میگیرن پیش هنرشون چیزی نیست.
ماهرخ
۱۱:۳۹ ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
۱ ۰
واقعاً کارشون عالی بود من دیشب لباسم رو پوشیدم واقعاً شاید 10 نفر ازم پرسیدن که لباسم رو از کجا گرفتم. کاش زودتر آشنا شده بودم. امروز دارم توی نت میگردم هرجا اسمشون رو میبینم پیشنهاد میکنم.
شیوا
۱۳:۰۸ ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
۱ ۰
یه مقدار اول سختگیر به نظر میومدن و به من گفتن اون لباسی که توی ذهنم هست برای اندامم مناسب نیست و برام توضیح دادن. با اصرار دوستم قبول کردم و سپردم به خودشون ولی واقعا وقتی نتیجه رو دیدم متوجه شدم که چقدر بهتر شد که کار رو سپردم به خودشون. خیلی خاص تر از اونی بود که در تصور خودم بود... با اون چیزی که اول توی ذهنم بود کلا فرق داشت و بهتر بود
پرسش خود را در مورد خدمات این آگهی بیان کنید.

شماره شما فقط جهت ارسال پاسخ آگهی‌دهنده مورد استفاده قرار می گیرد و نمایش داده نخواهد شد.

آپلود تصویر (اختیاری):

پرسش‌ها

آوا
۱۷:۰۱ ۱۳۹۸/۱۰/۰۷

سلام وقتتون بخیر هزینه دوخت لباس عروس از چند شروع میشه؟

۰۲۱-۲۲۰۴۹۳۱۵
۰۹۱۲۱۴۹۲۵۶۵