گروه کالا و خدمات
(مدت زمان اعتبار این آگهی به پایان رسیده است.)

اطلاعات تماس

تهرانپارس، خیابان استخر، کوچه ۲۳۲ شرقی، نبش خیابان بهشتی ، پلاک ۴۲

توضیحات

اولین سالن ورزشی اختصاصی بانوان در منطقه
ویژه بانوان صبح تا شب
جلسه اول رایگان
تی آر ایکس TRX
ژیمناستیک (۴ تا ۱۴ سال)
ایروبیک ریتمیک
فیوژن فیتنس
یوگا
باله
پیلاتس
چربی سوزی شکم و پهلو
تنها برگزار کننده کلاس ایر چیر (Air Chair) و کاردیو در منطقه

یوگاه yoga
ورزش ذهن و جسم و یک نظام خودیاری فردی برای حفظ تندرستی و پیشرفت روحی – معنوی است. این روش برای پیشگیری و درمان بی قراری عصبی – رفتاری، عدم تمرکز افسردگی، فشار زیاد خون، تنگی نفس، سردرد های میگرن و ... مفید بوده و موجب افزایش حجم تنفس، تعادل و هماهنگی می شود.

پیلاتس
تمرین مبتنی بر چهار فاکتور قدرت کشش، انعطاف و تعادل است که با تمرکز روی اندام میانی بدن باعث تناسب و قدرت عضلات شده و برای افراد آسیب دیده مناسب است.

تی آر ایکس TRX
نوعی تمرین مقاومتی بر اساس وزن بدن می باشد که در آن حرکات بدنسازی به وسیله بند مخصوص تی آر ایکس و وزن بدن شبیه سازی شده و با افزودن به حجم عضلاتتان می توانید متابولیسم تان را همیشه بالا نگه دارید.
کمپ شکم پهلو Body Beauty
شامل حرکات موضعی، قدرتی جهت تقویت و فرم دهی عضلات میان تنه است که همراه شدن آن با استفاده از وسایل ورزشی مثل کش، دمبل، توپ، چوب و ... موجب چربی سوزی نیز می شود.

فیوژن فیتنس fusion fitness
ورزش مهیج همراه با ریتم و ضرب آهنگ بالا می باشد که تمام بدن را درگیر می کند و دارای شش آیتم می باشد: فیوژن فلو فیوژن کیک بوکسینگ، فیوژن کرانچ، فیوژن فانکشنال، بوت کمپ، فیوژن ریتمیک

باله Ballet
نوعی رقص صحنه ای است، حرکات باله نیاز به حد بالایی از ورزیدگی بدن رقصنده دارد، حرکات منظم دست و پا و حرکات آکروباتیک و پانتومیم از ویژگی های این ورزش است.
حالت بدن، تنظیم، قدرت، توازن احساس و انعطاف پذیری از مشخصه های این رشته است، برای انجام این ورزش کلیه اندام بدن درگیر می باشد و تمرکز مهم ترین لازمه انجام تمرینات و تکنیک هاست.

برای خواندن ادامه متن کلیک کنید ...