گروه کالا و خدمات

اطلاعات تماس

سعادت آباد

توضیحات

دفتر تهران اسکالپ مهتاب درآیند در خدمت شما عزیزان
کلینیک ماد سعادت آباد

امروزه حتی خانمها هم میکرواسکالپ یا پیگمنت سر انجام می دهند.
میکرواسکالپ برای کسانی که نمی خواهند زیر تیغ جراحی کاشت مو بروند.

كاربردهای ميكرواسكالپ:
- اصلاح جای زخمهايی كه به هر دليلی موجب طاسی شده است.
- خانمهايی كه دچار طاسی سر و نازكی مو شده اند.
- زخم يا اسكار ناشی از عمل جراحی مغز
- بيمارانی كه كموتراپی شده و موهايشان را از دست داده اند (با مشورت از پزشک معالج)
- افرادی كه بعد از كاشت مو تمايل به داشتن سری پرتر دارند.
- اصلاح جای زخم يا اسكار بعد از پيوند مو.
- كسانی كه نمی خواهند ار كلاه گيس استفاده كنند.
- كسانی كه دارای بيماری آلوپسی می باشند.

پيگمنت يعنى رنگدانه، ميكرو يعنى بسيار ريز، ميكروپيگمنتيشن يعنى وارد كردن رنگدانه به زير لايه اپيدرم بصورت بسيار ريز، ميكروپيگمنتيشن دو نوع كاربرد دارد زيبايى و پزشكى.
زيبايى شامل ايجاد فرم مناسب ابرو با هاشور و سايه، رژلب و رفع كبودى لب، خط مژه و خط چشم و موارد كاربرد مديكال شامل رفع كبودى لب، رفع ظاهر نامناسب سر در كم پشتى ها و همينطور انواع الوپسى و اصلاحه هاله سينه در كسانى كه به دليل جراحى هاله سينه اسيب ديده و يا هاله سينه خود را از دست داده اند.
كارتريج هاى ما غشا مخصوصى دارد كه به هيچ وجه خون، لنف، ويروس، باكترى از اون عبور نمى كند و هندپيس يا دسته كه ما حين كار استفاده مى كنيم، به هيچ وجه آلوده نمی شود و اصلا خطر انتقال بيمارى ندارد به همين دليل كارتريج هاى ما نسبت به تاتو كارا ١٠ - ٥ بار گرانتر و هر جلسه براى هر شخص كارتريج جديد باز می شود.
سوزن يكی از عوامل تعيين کننده در کیفیت میکروپیگمنتیشن محسوب می گردد. استفاده از سوزن مشترک برای چند فرد و حتی استفاده از یک سوزن برای یک فرد در چند جلسه می تواند صدمات جبران ناپذیری را برای سلامت فرد ایجاد نماید. امروزه در دستگاههای میکروپیگمنتیشن به جای سوزن از کارتریج های یکبار مصرف استفاده می شود. اما توجه داشته باشید که تنها استفاده از کارتریج به جای سوزن، ایمنی و سلامت شما را تضمین نخواهد کرد، بلکه باید کارتریج استاندارد، استریل و ایزوله بوده تا به هیچ عنوان خون، لنف و مایعات بدن از داخل کارتریج به داخل هندپیس راه پیدا ننماید. برای این کار در کارتریج های و مایعات لنفی از کارتریج به داخل هندپیس می گردد. توجه داشته باشید که در صورت ترشح رنگ و مایعات لنفی به داخل هندپیس احتمال انتقال عفونت و ویروسهای هپاتیت و ایدز به افراد دیگر به شدت بالا خواهد رفت.
كار پيگمنت سر مكمل كاشت مو هم هست و كسانى كه كاشت مى كنند نياز به تكميل كار با پيگمنتيشن سر دارند همينطور با ميكرو پيگمنتيشن محل جراحى كاشت يا اسكار يا زخم را كه ظاهر خوبى ندارد، اصلاح می شود. بعد از ميكروپيگمنتيشن هم مى توان كاشت مو انجام داد.

برای خواندن ادامه متن کلیک کنید ...
تهران اسکالپ مهتاب درآیند - میکرواسکالپ