گروه کالا و خدمات

مرکز تست و تقویت هوش کودک نیک

این آگهی منقضی شده است.
(مدت زمان اعتبار این آگهی به پایان رسیده است.)

اطلاعات تماس

خیابان پاسداران ، نبش بوستان دهم ، ساختمان بوستان ، طبقه ۳ ، واحد ۱۷

توضیحات

برخی ابعاد هوش انسان تأثیر مستقیم در شکل گیری استعداد مالی دارد. تمرکز ما توسعه و تقویت این ابعاد از هوش در زمان مناسب شکل گیری در کودکان می باشد. با ارزیابی و تقویت این ابعاد هوش ، احتمال موفقیت مالی کودکان در آینده بیشتر از سایر افراد خواهد بود.
نیک ؛ اولین مرکز تخصصی تحقیقات هوش مالی کودک ایران در سال ۱۳۹۰ با همکاری جمعی از دکترین و متخصصین ایرانی در داخل و خارج از کشور تأسیس گردید. بررسی و مطالعه بیش از ۱۲۵۰۰ نفر ساعت منابع علمی از سراسر دنیا و همچنین برگزاری جلسات متعدد در موسسات علمی در امریکا و استرالیا به عنوان پیشرفته ترین مراکز شناخته شده در جهان ، پشتوانه علمی و عملیاتی مرکز تحقیقات نیک می باشد.
مرکز تحقیقات نیک با سرمایه گذاری بر روی بیش از ۲۷ پروژه دکتری در زمینه های متعدد توانسته است یافته هایی ناب کسب و منتشر نماید. همکاری با پژوهشگاه ها ، موسسات و سازمان های متعدد علمی در زمینه های متفاوت علوم انسانی به منظور کسب حداکثر اطلاعات موجب افزایش شبکه ارتباطی و در نتیجه دسترسی به اطلاعات بروز در مرکز تحقیقات هوش کودک نیک شده است.
مهمترین هدف تحقیقات ما توسعه روش هایی به منظور شناسایی روش های معتبر به منظور تقویت هوش مالی کودکان می باشد. علاوه بر تحقیقات در زمینه هوش کودک ، انجام تست هوش کودک و همچنین ارائه خدمات آموزشی-مشاوره ای به منظور تقویت هوش مالی کودک در مرکز تحقیقات نیک صورت می پذیرد.

برای خواندن ادامه متن کلیک کنید ...
 مرکز تست و تقویت هوش کودک نیک