دستگاه RF کمپانی SOLTA MEDICAL آمریکا با نام تجاری THERMAGE پرقدرتترین RF دنیا در زمینه لیفتینگ و تایتنینگ پوست می باشد. این سیستم با ترکیب سه تکنولوژی رادیو فرکانس، ویبراسیون سطحی و کولینگ پالسی به صورت همزمان قادر است انرژی RF را به عمق درم فرستاده  و اثرات شگفت انگیزی را به همراه داشته باشد.

در سیستم ترماژ امواج رادیو فرکانس با توان 500 وات و فرکانس 7 مگاهرتز انرژی گرمایی زیادی را تا عمق 4.5 میلیمتری درم انتقال می دهد و باعث تحریک فیبروبلاستی و کلاژن سازی در مقیاس وسیعی می گردد. همزمانی این توان و فرکانس بالا با سیستم کولینگ و ویبراسیون سطحی امکان هرگونه سوختگی و احساس درد و سوزش را از بین برده و مراجعه کننده صرفا گرمایی ملایم را بروی پوست خود احساس می کند. این درحالی است بر خلاف روش های دیگر هیچ گونه سوختگی و سوراخی برای ورود امواج روی پوست ایجاد نمی شود.

نکته حائز اهمیت در مورد ترماژ اینست که درمان توسط این دستگاه تنها در یک جلسه انجام شده و اثرات آن از بلافاصله گس از درمان کاملا محسوس بوده و تا 6 ماه گس از آن ادامه می یابد.

این سیستم دارای سه نوع تیپ با سایزهای مختلف بوده که جهت تخلیه امواج RF در قسمت های مختلف بدن مانند صورت، دور چشم، شکم و بازو استفاده می شود. قابل ذکر است که این سیستم تنها دستگاهی است که جهت کار روی دور چشم دارای تاییده FDA آمریکا می باشد.

پر قدرت ترین RF جوان سازی دنیا / همزمانی RF کولینگ گازی و ویبراسیون سطحی جهت افزایش عمق نفوذ و تاثیر گذاری بی نظیر