اگر نگاهی به قفسه‌های مدادهای آرایشی در فروشگاه‌ها بیاندازید، خواهید دید که مدادهای سفید، فروش نرفته‌اند و این دقیقه به این دلیل است که خییلی از خانم‌ها نمی‌دانند که با این مداد باید چه کار کنند. استفاده از این مداد را برای زیباتر کردن آریش چشم، به شما آموزش می‌دهیم تا از آن به عنوان مکملی عالی برای مداد و خط چشم مشکی یاد کنید.

1. خط چشم سفید برای پلک پایین

یکی از موارد استفاده از خط چشم سفید، پرکردن بخش داخلی پلک پایین است. این کار در کنار یک خط چشم تیره در پلک بالا، به روشن شدن و بزرگ‌تر شدن چشم، کمک بسیار زیادی می‌کند.

این ترفند، به طور ویژه به کسانی پیشنهاد می‌شود که چشم کوچکی دارند و یا رنگ پوست آن‌ها تیره است و این خط چشم سفید، به داشتن چشمانی روشن و بزرگ و همچنین ایجاد یک کنتراست عالی با خط چشم تیره، به آن‌ها کمک می‌کند.

کشیدن خط چشم

2. خط چشم سفید برای گوشه داخلی چشم

این ترفند برای جذاب‌تر کردن چشم‌هاست، به ویژه اینکه یکی از بهترین و فوری‌ترین کارها برای مخفی کردن خستگی و گرفتگی چشم‌هاست که باعث می‌شود بازتر و شاداب‌تر به چشم آیند.

این کار را طبق حالت "V" شکل گوشه چشم انجام دهید و از آن پیروی کنید تا شکلش درست باشد و حالت گرد و بیرون زده پیدا نکند.

کشیدن خط چشم

3. یک بیس عالی برای سایه اصلی

حتما همیشه بعد از زیرسازی و قبل از زدن سایه اصلی، به پلک بالا، خط چشم یا سایه سفید بزنید. به این صورت که اگر سایه است با براش و اگر مداد است، با انگشت یا یک براش پهن، آن را در سرتاسر چشم پخش کنید. این کار 3 دلیل بسیار هوشمندانه درد.

1. این بیس سفید از چین خوردن سایه روی پلک جلوگیری می‌کند.

2. باعث می‌شود رنگ سایه، دقیقا همان چیزی باشد که روی پالت می‌بینید و کمرنگ و پررنگ نشود.

3. ماندگاری سایه روی پلک بیشتر می‌شود.

کشیدن خط چشم

 

4. خط چشم سفید برای لیفت ابرو و چشم

از این مداد باارزش برای لیفت ابرو و چشم‌هایتان کمک بگیرید. درست در بالاترین بخش استخوان ابرو و دقیقا زیر ابروها، یک خط سرتاسری از جایی که آرک ابرو شروع می‌شود تا جایی که دم ابرو تمام می‌شود، خط بکشید و با یک براش باریک، آن را محو کنید.

این ترفند باعث می‌شود چشم‌ها و ابروها بالاتر از چیزی که هستند به نظر بیایند.

کشیدن خط چشم

 

5. مداد سفید برای آرایش لب

این بار با مداد چشم سفید، ترفندی به شما آموزش می‌دهیم که مخصوص لب‌هاست.

قبل از آرایش لب، در بخش "V" شکل لب که در مرکز لب بالا قرار دارد، با مداد سفید یک خط سرتاسری در این بخش ایجاد کنید (فقط بخش V). این کار برای این است که لب‌ها برجسته‌تر و بزرگ‌تر به نظر آیند و مناسب کسانی است که تمایل دارند لب‌های حجیمی داشته باشند.

رمز زیبایی این ترفند در این است که رنگ سفید کاملا روی پخش شود و رد و خط ایجاد نکند.