در این روش با یک قلم مخصوص که یک سر آن سوزن های متفاوتی است، کار انجام می شود، شخص سری مخصوص خودش را برای ایمنی و عدم انتقال بیماری خواهد داشت. در این روش هزاران کانال میکروسکوپی بر روی پوست ایجاد می کند و اگر با داروهای مزوتراپی ترکیب شود، نتایج شگفت انگیزی را به همراه دارد.
کاربردهای میکرونیدینگ:
پاک کردن تاتو
* تحریک رویش مو
* از بین بردن لک
* جوانسازی صورت
* درمان اسکار و آکنه
* درمان جای جوش
مدت زمان انجام میکرونیدلینگ:
انجام این روش حدودا 30 دقیقه زمان می برد ، با مدت زمان بی حسی که حدودا ۴۵ دقیقه می باشد در مجموع کل زمانی که باید به این کار اختصاص دهید حدودا یک ساعت و نیم است.
میکرونیدلینگ تاثیر بسیار زیادی در از بین بردن استریا یا ترک های پوستی دارد، هم چنین سفت شدن پوست از بین بردن چین و چروک های سطحی، شفاف سازی پوست و با طراوت ساختن پوست از اثرات بسیار خوب میکرونیدلینگ است. همچنین بسته شدن منافذ باز پوست از دیگر اثرات مثبت می باشد که مشکل شایع پوستی خیلی از افراد می باشد.
تعداد جلسات میکرونیدلینگ:
تعداد جلسات  این روش به هدف بستگی دارد ، برای تحریک تولید کلاژن بهتر است حداقل سه جلسه انجام شود ، برای اسکارهای خفیف تا متوسط معمولا بین 4 تا 5 جلسه این کار را انجام می شود.
برای درمان اسکارهای عمیق بین 6 تا 7 جلسه نیاز است که البته تعداد دقیق جلسات میکرونیدلینگ بسته به پاسخ بدن هر شخص به درمان و گستردگی مشکل پوستی متفاوت است.
 فواصل بین جلسات میکرونیدلینگ:
فواصل بین جلسات میکرونیدلینگ هر 6 الی 8 هفته یک بار است
ترکیب میکرونیدلینگ با مزوتراپی اثرات فوق العاده ای دارد که به آن مزونیدلینگ می گویند و بهترین نتیجه را خواهد داشت.
آیا درمان با میکرونیدلینگ درد دارد؟
خیر این روش دردناک نیست زیرا 45 دقیقه قبل از درمان از یک کرم بی حس کننده استفاده می شود تا درد در طول درمان به حداقل و گاها به صفر برسد.
میکرونیدلینگ روی هر نوع تایپ و رنگ پوستی قابل انجام است ،احتمال ایجاد لک های تیره بر اثر التهاب -PIH-بعد از میکرونیدلینگ برخلاف لیزر بسیار بسیار اندک است و تنها استفاده از ضد آفتاب مناسب با شیوه صحیح کفایت می کند و شما می توانید به راحتی به فعالیت های روزانه خود برگردید.
درحین انجام این روش با توجه به اینکه می خواهد چه کاری انجام شود و مشکل پوست چه هست، سطح های مختلف درمان از خون آلود شدن بسیار تا فقط قرمزی مختصر انجام می شود اما در آخر که میکرونیدلینگ به اتمام می رسد و صورت پاک می شود، فقط قرمزی پوست وجود دارد و صورت زخم نمی شود .
چه اشخاصی نمی توانند از میکرونیدلینگ استفاده نمایند ؟
* افرادی که تبخال فعال دارند
* اشخاصی که آکنه یا جوش فعال دارند
* افرادی که مبتلا به اگزما و درماتیت سبورئیک هستند
* اشخاصی که بیماری های التهابی پوست دارند مانند پسوریازیس یا بیماری صدفی
* افرادی که خشکی شدید پوست دارند
* کسانی که در حال مصرف آکوتان یا مشتقات آن هستند
* اشخاصی که قرمزی شدید پوست یا روزاسه دارند
همچنین افرادی که آکنه یا جوش فعال دارند باید ابتدا تحت درمان دارویی قرار بگیرند و پس از درمان کامل آکنه کاندید انجام این روش خواهند شد.
قرمزی ایجاد شده در میکرونیدلینگ نهایتا ۴۸ ساعت بوده و پس از آن شما شاهد پوسته های مرده تیره رنگ خواهید بود که طی ۲ روز پوسته ریزی، ازبین خواهند رفت، توصیه میشود برای انجام این کار تا بهبودی کامل بین ۴ تا ۶ روز در نظر گرفته شود.
میکرونیدلینگی که در این مرکز استفاده میشود ،عمق نفوذ نیدل قابل تنظیم است. عمق نفوذ از یک دهم تا سه میلیمتر می باشد. حتی سرعت ضربه سوزن قابل تنظیم است .
در سر قلم های این دستگاه ممبران یا غشایی تعبیه شده است که از ورود لنف و خون به داخل خود دستگاه جلوگیری می کند ، در واقع این امر باعث بالا رفتن سلامت و ایمنی حین کار می شود. همه این موارد باعث نتایج بسیار خوب مراجعه کننده های ما شده است.
درمجموع بالای ۸۰ درصد رضایت در مراجعین ما درصد بسیار قابل قبولی هست..