یک گزینه خوب برای پرپشتی و تقویت مژه با مواد طبیعی(کراتین،مکمل ویتامین) لیفت مژه است در واقع لیفت مژه یعنی فر کردن، حالت دادن و رنگ با مواد هست. در این روش چون مژه از پایه فر می شود باعث می شود مژه ها بلندتر شوند. استفاده از لیفت مژه برای همه مناسب است حتی خانم های باردار و شیرده هیچ مشکلی در انجام آن ندارند.
مزایای لیفت مژه :  روش طبیعی برای پر پشتی و محکم شدن مژه می باشد.شیمیایی نبودن این روش مزیت لیفت مژه است.
عوارضی از قبیل (خشک شدن مژه، ریزش مژه) به هیچ عنوان به همراه ندارد و حتی باعث تقویت و رشد مژه هایتان خواهد بود.
ماندگاری لیفت مژه مدت زمان این روش بین دو تا سه ماه می باشد و در طول این مدت شما مانند روش های دیگر نیازی به ترمیم ندارید.
مراقبت های لازم بعد از لیفت مژه‌ : شستن مژه ها تا ۲۴ ساعت بعد از انجام اینکار ممنوع می باشد زیرا رسیدن آب باعث از بین رفتن مواد طبیعی به کار رفته می شود. بعد از گذشت ۲۴ ساعت دیگر نیازی به مراقبت از مژه هایتان ندارید.
                                        
لمینت مژه : 
به ضخیم کردن و رنگ کردن مژه بعد از لیفت، لیمنت می گویند، تقویت، ویتامینه کردن مژه ها با  کراتین و مکمل های ویتامین می باشد. برای حالت دادن به مژه های صاف و بی حالت  کاربرد دارد که ۵ مرحله دارد:
۱- پاکسازی کامل مژه با پروتئین و آماده سازی مژه بوسیله تقویت کننده ها
۲- افزایش طول و خمیده کردن مژه
۳- پر کردن ساقه با کراتین
۴- رنگ آمیزی مژه با رنگدانه
۵- فیکس تقویت مژه با سرم
مزایای لمینت مژه : تقویت مژه برای بلند شدن فر شدن مشکی شدن مژه های اصلی تان با استفاده از مواد درجه یک ایتالیایی.هیچ گونه چسب و مژه اضافی به مژه ها اضافه نمی شود و  حالت طبیعی دارد. هر ماه نیاز به ترمیم ندارد و هر دو الی سه ماه یکبار دوباره گذاشته می شود.برای مژه های صاف گزینه مناسبی است.لمینت مژه به جزء زیبا و طبیعی بودن، نقش درمانی نیز دارد . بطوری که به وضوح شاهد پر شدن مژه هایتان خواهید بود.
 تفاوت لیفت و لمینت مژه با اکستنشن مژه:
 در لمینت و لیفت، مژه را مانند زمانی که ریمل زده شده بصورت طبیعی بلند می کنیم ولی دراکستنشن مژه چسب و مواد خارجی روی مژه قرار نمیگیرد.لیفت مژه یک روش درمانی محسوب میشه و هیچ گونه عوارض جانبی نداره. مواد کراتین و مکمل های ویتامینی کاملا ارگانیک که در لیفت مژه استفاده می شود داخل مژه نفوذ نمی کند بلکه باعث تقویت آن ها می شود.