یکی از روش های کم تهاجم جهت بازسازی تونیسیته پوست میکرودرم ابریژن است، میکرودرم ابریژن می تواند عوارض ناشی از آفتاب، چین و چروک های ریز، لک های پیری، اسکار ناشی از جوش، لک های ناشی از بارداری و مشکلات پوستی را بهبود ببخشد این روش بدون ریسک و با سرعت بهبودی بسیار سریع همراه می باشد، میکرودرم ابریژن بدون درد است و نیاز به هیچ گونه بی حسی ندارد، با تکنیک لایه برداری مکانیکی پوست، سلول های شاخی و مرده پوست را از بین برده و پوستی شاداب و با ظاهری مناسب  را به وجود می آورد.
میکرودرم ابریژن روش غیر تهاجمی، بدون درد و خونریزی و بدون هیچ گونه عارضه ای می باشد. که برای از بین بردن سلول های شاخی و مرده پوست و همچنین چین های بسیار ریز، لک های ضعیف تا متوسط ناشی از بارداری، پیری، زخم و یا آفتاب و شاداب کردن و روشن کردن پوست به کار می رود.

 

میکرودرم ابریژم

 

فواصل انجام میکرودرم ابریژن:
فواصل زمانی انجام میکرودرم ابریژن بسته به نوع پوست  بین 1-2 ماه باشد و در بین آن ها می توان با انجام پاکسازی و هیدرودرمی نتیجه بسیار عالی گرفت، به طوری که با مقایسه نتایج آنالیز پوست قبل و بعد از انجام میکرودرم توسط دستگاه اسکین آنالایزر تفاوت را کاملا متوجه می شویم.

دستگاه میکرودرم ابریژن علاوه بر داشتن سری پودری که باعث سایش سطحی پوست می شود، دارای سر الماسی است که مانند یک سطح صاف و صیقلی باعث پاکسازی پوست وخارج نمودن هر آنچه آلودگی مانده در پوست است، می شود و نهایتا به وسیله سری مکشی آن تمام پوسته ها، پودر پاشیده شده بر سطح پوست و آلودگی ها مکیده و پاک می شود. 

مراقبتهای بعد از میکرودرم ابریژن:
بسیار مهم است که پس از انجام میکرودرم ابریژن از کرم های مرطوب کننده قوی و همچنین ضد آفتاب مناسب استفاده شود، از یاد نبریم که مرطوب کننده  ضد آفتاب دو رکن اساسی مراقبت از پوست ما در همه زمان ها می باشد و باز هم از یاد نبریم که ضد آفتاب مخصوص پوست را در طول روز حتی در محیط های سر بسته هر دو الی سه ساعت تمدید کنیم.