ورود تکنولوژی اگر چه در عصر حاضر به بی تحرکی، چاقی و تغییر سبک زندگی افراد بسیاری منجر شده است ولی مزایای زیادی هم برای رفاه بشر، همچون کمبود وقت داشته است. ایکس بادی از مظاهر مثبت ورود تکنولوژی به زندگی انسان است.
ایکس بادی، از جدیدترین روش های ورزشی است که نه تنها باعث لاغری و کاهش وزن می شود بلکه می توانید از این طریق، به سرعت و در کوتاهترین زمان به اندام ایده آل خود برسید.

 


هم چنین می توانید فقط با ۲۰ دقیقه تمرین ورزشی با ایکس بادی تمرینات ایکس بادی می تواند در صرفه جویی در زمان بسیار به شما کمک کند، یک تمرین ۲۰ دقیقه ای ایکس بادی برابر با ۲ تا ۴ ساعت تمرینات شدید عضلانی عادی می باشد. یک جلسه ی ۲۰ دقیقه ای ایکس بادی، تا حدود ۱۵۰۰ کالری خواهد سوزاند، و در پایان جلسه احساس سلامتی و شادابی خواهید کرد که به دلیل ترشح اندورفین می باشد. با مقایسه تمرینات ایکس بادی با سایر تمرینات ورزشی معمولی مثل بدنسازی یا فیتنس به این نتیجه خواهید رسید که نه تنها بر مشکلات جسمی همچون اضافه وزن، بی تحرکی و کمبود وقت برای ورزش فائق آیید بلکه نشاط و شادابی زیادی نیز احساس کنید. تمرینات در مجموعه فیت رود همراه با مربیان حرفه‌ای اثربخشی بسیار زیادی را دارد.