با توجه به اینکه کیفیت یک مبل کلاسیک به نوع چوب و کلاف کار بستگی دارد، بنابراین باید در انتخاب مبل کلاسیک توجه بیشتری به نوع چوب به کار رفته در اسکلت یا کلاف کار داشته باشید. تراز بودن سطح اسکلت چوبی مبل، بسیار مهم است، چرا که از به صدا افتادن مبل شما جلوگیری می کند. به طور کلی برای ساخت یک مبل کلاسیک از چندین نوع چوب از جمله چوب های گردو، راش، روسی، افرا، ماهاگونی یا آکاژو، توسکا، ملچ، آبنوس، و ... استفاده می شود. اکثر تولید کنند گان مبل در ایران از انواع چوب های نام برده شده در تولید مبلمان کلاسیک استفاده می کنند که محصول جنگل های شمال کشور است. چوب های مورد استفاده در شرکت مبل عباسی گرجستانی کاملا خشک شده است و با اثر و هنردست استاد کار نجار تبدیل به مبلمانی خاص و بی نظیر می شود.

 

رنگ های مبلمان بی مانند ایران

مهم ترین نکته هنگام خرید مبلمان توجه به رنگ آن است. اگر می خواهید دکوراسیون منزلتان متفاوت باشد، رنگ مبلمان را درست انتخاب کنید، متداولترین رنگ های مورد استفاده در مبلمان که از دیرباز رایج بوده، گردویی و طلایی است.البته در چند سال اخیر رنگ های سفید صدفی و نسکافه ای هم بسیار رایج شده اند.

 

خب حال چه باید کرد تا منزل مان متفاوت دیده شود؟

گالری عباسی با ایجاد لابراتور رنگ و بخش تحقیق و پژوهش به سمت رنگ هایی متفاوت با طیف هایی زیبا رفته که شاید بتوان تنها در ایتالیا و فرانسه نمونه هایی از آنها را دید. رنگ های کلاسیک گردویی با کیفیت ایتالیا و رنگ های کهنه کاری شده و آنتیک، فرموله کردن و تولید انواع رنگ های مورد درخواست مشتری (حتی از ژورنال های اروپایی) که می تواند فضای منزل را کاملا متفاوت و پر انرژی کند.

پارچه هایی زیبا و بازی با رنگ ها

انتخاب  پارچه های رومبلی نمی تواند تماما براساس سلیقه صورت گیرید. بلکه معیارها و فاکتورهایی را علاوه بر بحث سلیقه باید در انتخاب آنها سهیم کرد.برای انتخاب جنس پارچه های مبل استیل پارچه هایی که ظاهر لوکس تری به فضاهای داخلی شما می دهند، گزینه مناسبی محسوب می شوند مانند پارچه های ساتن و و کوپلن و انواع پارچه های ایتالیایی و ترک، در انتخاب پارچه های رو مبلی برای مبل استیل آنچه حائز اهمیت است تناسب رنگ پارچه های انتخابی با رنگ چوب مبل است چرا که این رنگ تاثیر بسیار زیادی در جلوه دکوراسیون داخلی و متفاوت شدن شما دارد. گالری عباسی با بهره گیری از جدیدترین آموزه های روز دنیا در زمینه دکوراسیون داخلی و استفاده از طراحان کار آزموده بهترین و متفاوت ترین فضای داخلی را برای شما به ارمغان می آورد.