اتاق ریاست نسبت به سایر قسمت های اداره دارای اهمیت بسزایی است و رسمی ترین نوع مبلمان در این بخش قرار می گیرد. دفتر کارفرما مکانی است که سازنده ترین عنصر یک محیط کار در آن قرار دارد و مدیر بیشترین زمان خود را صرف افزایش عملکرد می کند بنابراین ایجاد محیطی آرام و زیبا از عواملی است که باید در طراحی دکوراسیون اتاق کار مدیران به آن توجه شود.

در طراحی اتاق مدیران آن چه بسیار اهمیت دارد نور وروشنایی موجود در این اتاق است میز ریاست دقیقا در جایی قرار می گیرد که بیشترین نور در آن منعکس شود و به هنگام ورود مشتریان و کارکنان به اتاق مدیر آن چه بیشتر از همه به چشم می آید میز کار مدیر است.

اولین برداشتی که از اتاق کارفرما در ذهن خطور می کند دارای اهمیت زیادی است که با طراحی مناسب می تواند میزان صلابت یک مدیر و به وجود آمدن اطمینان را در مشتری ایجاد کند.

دکوراسیون ساده اتاق مدیریت

در دکوراسیون این اتاق آن چه بیشتر از هر چیزی توجه را جلب می کند طراحی ساده اما زیبایی است که برای یک اتاق مدیریتی استفاده شده است. استفاده از میز و کمد طراحی شده با چوب که به دفتر کار رسمیت می دهد. استفاده از صندلی مناسب با میز و کمد نیز از دیگر مواردی است که به آن می توان اشاره کرد. در طراحی این دفتر کار یک همبستگی و یکنواختی در ترکیب مبلمان و نور وجود دارد .

دکوراسیون اتاق مدیریت با مبلمان چرم

این دفترکاربسیار شیک و چشم گیر می باشد. در طراحی دیوارپوش استفاده از رنگ خنثی سیاه و طرح های که درون آن با سفید وجود دارد بسیار همگون است. لوازم به گونه بسیار حرفه ای و خاص انتخاب شده اند.

صندلی چرمی که در عین زیبایی و راحتی در کنار کنسول سیاه انتخاب شده است ترکیب زیبایی را این دفتر کار ایجاد کرده است. استفاده از آباژور که در پشت صندلی ریاست قرار دارد نور مورد نیاز برای این چنین اتاقی را فراهم می کند. رنگ انتخاب شده در این طراحی نیز سمبل قدرت می باشد.

دکوراسیون اتاق ریاست

دراین اتاق مدیریت رنگ سیاه برای دیوار ها و کف پوش و صندلی ها انتخاب شده است. رنگ سیاه از رنگ های خنثی است که قابلیت ترکیب بالایی دارد همان طور که می بینید رنگ خاکستری کف پوش در این جا با چوب که نماد طبیعت است استفاده شده است.

این دکوراسیون به دلیل ترکیب فوق العاده ای که دارد بسیار خاص است. وجود شیشه سراسری از ویژگی هایی است که سبب دلباز شدن این دفتر شده است .وجود کتابخانه در پشت صندلی مدیریت جلوه خاصی به این دفتر داده است. طراحی زیبا و شیک و کم هزینه که به دل می نشیند.

دکوراسیون اتاق ریاست با فضای کوچک

در طراحی دکوراسیون این اتاق از چوب استفاده شده است که به دلیل کوچکی فضا رنگ روشنی که برای چوب در نظر گرفته شده فضا را بزرگتر و گرمتر نشان می دهد. تابلو های که بر روی دیوار تعبیه شده است منظره ای بسیار جذاب را در کنار نور پردازی مناسب آن فراهم کرده است.

 استفاده از رنگ تیره تر برای پارکت به دلیل ایجاد سایه روشن درون این دفتر کار و به دلیل رفت و آمد زیاد مناسب می باشد. این اتاق نیز از سادگی در کنار شیک بودن برخوردار است.

دکوراسیون اتاق ریاست اداره

در این اتاق مدیریتی هر چند فضا اندک می باشد اما طراحی دکوراسیون به گونه ای صورت گرفته که مکان کاملا مناسبی را با بیشترین آزادی در اختیار مدیریت قرار داده است. همچنین از ایجاد حس خستگی و یکنواختی در طول ساعت کاری برای انجام فعالیت فرد به عنوان مدیر جلوگیری به عمل می آورد.

در اینجا نیز استفاده از شیشه سراسری برای ارتباط مدیر با سایر قسمت ها و تحت نظر داشتن محیط اطراف ونیز با هدف ایجاد فضای بازتر برای بزرگتر و گرم تر نشان دادن دفتر مدیریتی استفاده شده است. تعبیه کابینت ها و قفسه های بزرگ در پشت میز ریاست نیز به منظور استفاده بهینه از محیط ایجاد شده است.

دکوراسیون اتاق ریاست به سبک مدرن

در این اتاق که برای مدیریت طراحی شده است استفاده از رنگ سبز روشن به منظور نشان دادن روح و حس زندگی در کنار حس آرامش است. دکوراسیون مدرن در کنار سادگی از ویژگی هایی قابل توجه این اتاق مدیریتی است.

 با وجود شیشه های سراسری میزان نور ورودی کل اتاق تامین می شود. این اتاق بر عکس بیشتر اتاق های مدیریتی بسیار دنج است و در نهایت رنگ سبز روشن کمک می کند به افراد که حس اعتماد را به میزان زیادی دریافت کنند.

 

دکوراسیون اتاق ریاست با ترکیب رنگ جذاب

در طراحی خاصی که مشاهده می کنید آن چه نظر بیننده را جلب می کند حس آزادی است که ترکیب رنگ های سفید و نارنجی به شما می دهد. رنگ سفید کار شده دردیوار ها و درب قفسه های مربعی شکل در کنار رنگ نارنجی بدنه میز ایجاد حس شادی و تنوع را در محیط القا می کند.

تابلو نصب شده در پشت دفتر مدیریت نیز بسیار تاثیر گذار است این دکوراسیون مدرن به شدت دارا روح و هیجان است. گیاهانی که در اتاق قرار داده شده است حس طبیعت و شادابی و زنده بودن را در این اتاق به تصویر می کشد.

دکوراسیون اتاق ریاست با ترکیب رنگ روشن

در طراحی دکوراسیون این اتاق مدیریت رنگ سفید و چوب به خوبی با هم ترکیب شده اند. چوب از عناصری است که در طراحی دکوراسیون اتاق مدیریت به وفور مورد استفاده قرار می گیرد. چوب در محیط های رسمی به صورت ترکیب با رنگ ها خنثی مورد استفاده قرار می گیرد و از آن جایی که یک عنصر طبیعی هست با محیط زیست سازگار می باشد.

در این طراحی رنگ سفید در ایجاد فضایی پر نور و روشن کمک شایانی کرده است. هارمونی بین رنگ سفید و چوب فضای اتاق را سرشار از انرژی مثبت کرده است.