برای بسیاری از آقایان همیشه این سوال مطرح می‌شود که چه نوع کفشی را میتوان با شلوار جین پوشید؟ آیا پوشیدن کفش مردانه رسمی با شلوار جین یک خطای مد است؟ فقط باید کتانی بپوشم؟ و چندین سوال مهم دیگر. این ۶ مدل کفش را با شلوار جین بپوشید.

۱- کفش کالج مناسب بپوشید

بهتر است کفش کالج خود را متفاوت از رنگ شلوار جین انتخاب کنید تا جلوه‌ای مناسب‌تر داشته باشد. بسیاری توصیه می‌کنند که کالج را بدون جوراب بپوشید که این مساله هم باعث ایجاد بوی بد در پا می‌شود و هم ممکن است باعث ایجاد بیماری‌های قارچی روی سطح پوست شود، بنابراین پوشیدن جوراب مخصوص کالج را توصیه می‌کنیم.

۲- کتانی آل استار انتخابی جوان پسند

کفش‌هایی ساده اما ستودنی! کتانی کانورس در روزهای گرم می‌تواند انتخابی عالی باشد و پاهای شما را خنک نگه می‌دارد. کتانی کانورس قرمز، کانورس سفید دو انتخاب مناسب برای آقایان خواهد بود.

۳- کفش آکسفورد بپوشید

شاید فکر کنید که کفش آکسفورد تنها برای پوشیدن با کت و شلوار است. اما انتخاب جنس و رنگ مناسب می‌تواند به خوبی با شلوار جین ست شود.

۴- بوت مردانه و شلوار جین

انواع بوت‌های خاکی و قهوه‌ای روشن، به خصوص نوع جیر انتخابی مناسب برای پوشیدن با شلوار جین هستند.

۵- کتانی‌های راحتی با شلوار جین

این کفش‌ها بسیار راحت و انعطاف‌پذیر بوده و برای تابستان خصوصاً به همراه شلوار جین توصیه می‌شوند. این مدل کفش مردانه، مناسب افرادی است که پاهای آن‌ها زیاد عرق می‌کند.

۶- ست کردن گیوه مردانه و شلوار جین

این مدل کفشها که در کشورمان نیز تولید می‌شود می‌تواند جایگزین صندل، کالج و سایر کفش‌های مردانه باشد.