معرفی بهترین کارشناس مامایی در پونک
 رویکرد ماما شامل مراقبت‌های جسمی، عاطفی، روانی و آموزش‌های دوران پیش از بارداری، در طول بارداری و پس از زایمان است. مادران باردار برای معاینات اولیه و مشاوره‌های دوران بارداری می‌توانند با پرداخت هزینه کمتر و صرف زمان بیشتر همه سوالات خود را در مورد بارداری و بایدها و نبایدهای این دوران بپرسند.
 در گذشته نه چندان دور اطلاعات دربارهٔ سلامت جنین منحصر به شنیدن صدای قلب جنین و رشد ظاهری رحم بود. هرچند این دو علایم به نوبه خود دارای اهمیت ویژه‌ای است ولیکن بسیار محدود و ناکافی بود در حالی که با پیشرفت فناوری و کاربرد آن در رشته مامایی اطلاعات را دربارهٔ حیات جنین تا بدان جا رسانده که قادر هستیم لحظه به لحظه خطرات احتمالی که ممکن است زندگی جنین را در داخل رحم به مخاطره بیندازد شناسایی نموده و در صورت لزوم در صدد رفع آن برآییم به طوری که در حال حاضر جنین به مثابه بیمار دوم محسوب می‌شود.
مامایی شامل مباحثی از جمله بارداری و زایمان و بیماری‌های زنان، جنین‌شناسی، نوزادان و مراقبت‌های مربوطه، بهداشت، تغذیه مادر و کودک و تنظیم خانواده و ژنتیک ، فارماکولوژی، آناتومی ، بیماری‌های داخلی و جراحی و غیره می‌باشد.
همچنین راهنمایی دررابطه با مراقبت‌های لازم پیش از بارداری، در طول بارداری، هنگام زایمان و پس از زایمان مادر و نوزاد تمرکز می‌کند. وظیفه اصلی ماما، سلامت مادر و نوزاد است شامل مشاوره‌های پیش از ازدواج در زمینه سلامت جنسی و روانی، مراقبت پیش از بارداری (ارزیابی خطرات موجود برای باردار شدن)، تامین سلامت مادر پیش از بارداری، بهداشت زنان، راهنمایی در زمینه تنظیم خانواده، انجام معاینات و تشخیص بیماری های زنان و بهترین راهنمایی برای زنان در مورد تغذیه مناسب پیش از بارداری می‌شود.

سیده مهدیه علوی کارشناس مامایی
 کارشناس مامایی در محدوده پونک
مراقبت های دوران بارداری در مرکز خدمات و مشاوره مامایی گل نرگس
انجام زايمان طبيعی بعد از سزارين (وی بک) با پيشرفته ترين تيم پزشكی در مركز مامایی گل نرگس

خدمات قابل ارائه در اين مطب دکتر علوی:
مراقبت و كنترل دوران بارداری (تغذيه دوران بارداری، مامای همراه و مامای عامل)
برگزاری دوره های آمادگی برای زايمان كم درد
برگزاری كلاس های ورزش دوران بارداری بصورت گروهی و تک نفره (مخصوص مادران شاغل)
آموزش ريلكسيشن و يوگا به منظور كاهش استرس و كاهش عوارض دوران بارداری و افزايش تمركز و تقويت جسمی
آموزش ماساژ مادر باردار و نوزاد
مشاوره (بلوغ، قبل و بعداز ازدواج، قبل و بعداز بارداری، زناشويی)
مراقبت های دوران يائسگی
چكاپ دوره ای سلامت بانوان شامل تست پاپ اسمير (انواع روشها)، معاينه پستان و ساير آزمايشات مورد نياز وHPV
تنظيم خانواده و IUD