گروه کالا و خدمات

آخرین مقالات

انواع لیفتینگ صورت به روش تهاجمی (با عمل جراحی)

لیفت صورت به روش تهاجمی که مستلزم انجام عمل جراحی بر روی صورت است به مرور زمان تکامل پیدا کرده‌ و شامل انواع گوناگونی است که مهم‌ترین آن‌ها عبارتند از:

ادامه مطلب
عمل اسلیو معده بهتر است یا بای پس؟

در عمل اسلیو بخش زیادی از معده بیمار حدود 70 درصد) طی جراحی حذف شده و از بدن بیمار خارج می‌شود.

ولی در عمل بای پس معده قسمتی از معده برش داده شده و معده را به دو قسمت کوچک و بزرگ تقسیم می‌کند و این کار برای روده بزرگ هم انجام می‌شود.

ادامه مطلب
انواع جراحی لاغری

امروزه روش های بسیاری برای لاغر شدن افرادی که از چاقی مفرط رنج می‌بنر وجود دارد که یکی از معروف ترین و محبوب ترن روش ها جراحی است که خود جراحی لاغری چندین نوع دارد که در این مقاله سعی داریم به معرفی این روش ها بپردازیم.

ادامه مطلب
لاغری سریع با لیپوماتیک

عمل لیپوماتیک، نوعی لیپوساکشن است که درد و عوارض بسیار کمتری دارد. هدف از جراحی لیپوماتیک، خارج کردن بافت‌های چربی اضافه از زیر پوست و لاغر کردن اندام‌های بدن است.

لیپوماتیک را برای بخش‌های مختلف بدن مثلران، دست، شکم، پهلو، پشت، باسن، سینه، گردن و حتی صورت نیز می‌توان استفاده کرد.

ادامه مطلب
جراحی بینی

جراحی بینی یا رینوپلاستی، یکی از پرطرفدارترین و کارآمدترین روش‌های جراحی زیبایی است که سن و سال هم نمی‌شناسد. بینی، یکی از مهم‌ترین اجزای صورت است که تاثیر مستقیم در زیبایی و جذابیت فرد دارد. معمولا می‌گویند یک بینی خوش‌فرم، اثر مثبت خود را بر چهره می‌گذارد اما دیده نمی‌شود.

ادامه مطلب
انواع جراحی لاغری

امروزه روش های بسیاری برای لاغر شدن افرادی که از چاقی مفرط رنج می‌برند وجود دارد که یکی از معروف ترین و محبوب ترن روش ها جراحی است که خود جراحی لاغری چندین نوع دارد که در این مقاله سعی داریم به معرفی این روش ها بپردازیم.

ادامه مطلب