گروه کالا و خدمات

آخرین مقالات

علل، علائم، تشخیص و درمان ورم معده

ورم معده یا گاستریت، به التهاب مخاط داخلی معده اطلاق می‌شود که می‌تواند باعث ایجاد علائمی همچون سوء هاضمه، دل‌درد، تهوع، سوزش سر دل، و آروغ زدن شود.

ادامه مطلب
راه های درمان پارگی مویرگ پا چیست؟

پارگی مویرگ پا در واقع  در برخورد با ضربه ، کوفتگی، فشار شدید ایجاد میشود. زمانی که مویرگ پا پاره میشو‌د باعث میشود خون به بافت های اطراف برود و موجب کبودی،تورم و درد گردد. 

ادامه مطلب
درمان گرفتگی عروق پا

گرفتگی عروق پا یا آرترواسکلروز وضعیتی است که در آن رگ های خونی دچار تنگی و گرفتگی میشوند. معمولا علت این مشکل تجمع پلاک در دیواره رگ ها است که باعث محدود شدن جریان خون میشود

ادامه مطلب
همه چیز درباره ی درمان زیبایی عروق واریس

این مورد بیشتر در زنان و به علت صعیف شدن دیواره رگ ها و نارسایی دریچه وریدی ایجاد می گردد. برخی عواملی که میتوانند باعث ایجاد این مشکل شوند عبارتند از: افزایش سن،ارث،حاملگی،چاقی،یبوست و یا فعالیت فیزیکی کم . 

ادامه مطلب
درمان یک جلسه ای واریس با لیزر درمانی چگونه است؟

واریس در واقع به وضعیتی گفته میشود که رگ های خونی  تحت فشار قرار گرفته و به صورت برآمده و بزرگ تر دیده میشوند. این عارضه میتواند علائمی مانند درد ، التهاب یا احساس سنگینی در پاها ایجاد کند.

ادامه مطلب
انواع، علائم و روش‌های پیشگیری و درمان هپاتیت ب

هپاتیت ب یک بیماری کبدی ویروسی است که توسط ویروس هپاتیت ب ایجاد می‌شود. این ویروس از طریق تماس با خون یا مایعات بدن فرد آلوده منتقل می‌شود.

ادامه مطلب