یکی از معروف ترین و متداول ترین سؤال هایی که همیشه در خرید سمعک پرسیده می شود در مورد قیمت سمعک است و ما سعی داریم تا اطلاعات مناسبی درمورد قیمت سمعک و خرید سمعک در اختیار شما قرار دهیم.
کلینیک شنوایی سنجی سمعک برتر و سمعک آلفا با داشتن انواع سمعک، این امکان را برای مراجعین عزیز فراهم کرده که محدودیتی در انتخاب قیمت سمعک و خرید سمعک نداشته باشند.
قیمت انواع سمعک و خرید سمعک در کلینیک شنوایی سنجی سمعک برتر متناسب با نوار گوش شما تعیین می گردد. خرید سمعک فقط متناسب با بودجه ی شما نیست بلکه قیمت انواع سمعک به انواع کم شنوایی و توقعات شما بستگی دارد.
قیمت اعلامی انواع سمعک در تمامی کلینیک ها یکسان است که از حدود قیمت یک میلیون تومان شروع می شود و تمامی مراکز تقریبا از یک لیست قیمت واحد پیروی می کنند.

نکته ای که مراکز شنوایی سنجی مختلف را از هم متمایز می کند، تجربه کاری، مهارت در تجویز و تنظیم دقیق سمعک، استفاده از دستگاه REM در تنظیم سمعک و... می باشد.
به روز ترین مدل سمعک نامریی، سمعک هوشمند، سمعک شارژی در کلینیک تخصصی سمعک برتر موجود می باشند. قیمت سمعک در کلینیک سمعک برتر/سمعک در میرداماد مناسب با هر بودجه ای می باشد.

 

 

قیمت سمعک دیجیتال
قیمت سمعک دیجیتال با توجه به تکنولوژی محدودی که دارند، بسیار مناسب است. شما می توانید با هر بودجه ای یک سمعک دیجیتال تهیه کنید. اما در نظر داشته باشید که انتخاب مناسب سمعک به میزان کم شنوایی و توقعات شما از سمعک بستگی دارد. قیمت سمعک دیجیتال از روی تعداد باند وکانال و میکروفن آن تعیین می شود.

قیمت سمعک هوشمند
قیمت سمعک هوشمند متناسب با تکنولوژی بکار رفته درآن متغیر است. تعداد باندو کانال، میکروفن سمعک، تعداد برنامه ها، سیستم وایرلس و… روی قیمت سمعک هوشمند تاثیرگذار هستند. شما با مراجعه به کلینیک تخصصی سمعک برتر، می توانید انواع سمعک را روی گوش خودتان تست کنید و از قیمت سمعک هوشمند مطلع شوید.

قیمت سمعک فراهوشمند
درحال حاضر سمعک فراهوشمند از بالاترین تکنولوژی سمعک برخوردار است. قیمت سمعک فراهوشمند نسبت به سمعک هوشمند و سمعک دیجیتال بالاتر است. و قطعا کیفیت صدای بهتری هم دارند.

قیمت سمعک پشت گوشی
سمعک دیجیتال پشت گوشی همان سمعک آنالوگ پیشرفته ای است که با کامپیوتر تنظیم می شود. قیمت این سمعک از 2 میلیون تومان تا 3.5میلیون تومان در تمامی برندها می باشد. سمعک هوشمند پشت گوشی از 3.600.000 تا 4.500.000 میلیون تومان است. سمعک فراهوشمند پشت گوشی یا هوش مصنوعی یا هوشمند پیشرفته از 4.800.000 میلیون تومان در تمامی برندها می باشد.

قیمت سمعک ضدآب
سمعک های کاملا ضدآب دارای استاندارد IP67 و IP68، خاص برخی از مدل های پشت گوشی است که بیشتر غواصان خواستار آن هستند. قیمت سمعک های مناسب غواصی، از 6.000.000 میلیون تومان شروع می شود.
IP67 و IP68 در برخی از مدل های سمعک، بدین معنی است که سمعک تحمل آبخوردگی تا نیم ساعت را دارا است. قیمت سمعک ضدآب متفاوت است و از 2.000.000 میلیون تومان شروع می شود.

قیمت سمعک نامرئی سفارشی
در سمعک نامرئی سفارشی، از خم دوم کانال گوش قالبگیری شده و سمعک از سمعک های نامرئی آماده کمی کوچکتر است. مزیتی که در این مدل سمعک نامرئی سفارشی داریم، قدرت بالا است و مناسب کم شنوایانی است که افت شنوایی آن ها تا 65 دسی بل در تمامی فرکانس ها بوده و در عین حال مخفی بودن سمعک از اولویت بالایی برایشان اهمیت دارد. تمامی خصوصیات سمعک نامرئی فراهوشمند را این سمعک دارا است. قیمت این سمعک مخفی کمی بیشتر از سمعک نامرئی فراهوشمند است.

قیمت سمعک نامرئی دیجیتال
تقریبا در تمامی برندها از 3 میلیون تومان شروع شده و برای کسانی مناسب است که هم کم شنوایی تا 50 دسی بل در تمامی فرکانس ها داشته باشند و هم توقع  تکنولوژی های جدید مانند شنیدن صدای موزیک از سمعک یا اتصال به اکسسوری ها و یا وجو میکروفن چندجهته و دارای سنسور آکوستیکی-حرکتی، را ندارند. در حقیقت صدا برای آن ها بلند و شفاف می شود. البته این سمعک، تکنولوژی تلفن، تلویزیون و محیط شلوغ را در حد یک سمعک دیجیتال دارا است.

سمعک نامرئی دیجیتال
با توجه به سال تولید از تعداد باندها و تکنولوژی های متفاوتی برخوردار است. تقریبا می توان گفت در تمامی برند ها از 4 میلیون تومان شروع می شود، البته همیشه کیفیت تنظیم و تجربه ادیولوژیست را باید مدنظر داشته باشید.

 
سمعک نامرئی هوشمند
یا هوش مصنوعی تقریبا با تکنولوژی جدید یک سال اخیر است و تمامی خواسته هایی که کاربران از شنیدن انتظار دارند را دارا است. این مدل سمعک ها تقریبا با پایه 3.500.000 میلیون تومان شروع می شود. خصوصیاتی از قبیل شنوایی همه سویه، شنیدن از فاصله چند متری حتی در هنگام حرکت و دویدن، سیستم محافظ باد، سیستم تشخیص حرکت فضایی، جهت یابی دقیق و باریک، چندمیکروفونه بودن سمعک، ارتباط سمعک با موبایل و تلویزیون، شنیدن در محیط سخت شنیداری، طراحی زیبا، سمعک ضدآب در برخی مدل ها، IP67 در بعضی مدل ها و... در سمعک نامرئی فراهوشمند وجود دارد.

سمعک نامرئی فراهوشمند
سمعک ریک را نباید با سمعک OPEN اشتباه گرفت. سمعک open همان سمعک پشت گوشی است که به جای هوک، در برخی مدل ها از سیم های نازک(Thintube) استفاده می شود. در این مدل رسیور همچنان داخل قاب بزرگ سمعک است. و کیفیت، همان کیفیت سمعک پشت گوشی است.

در سمعک Ric  یا Right رسیور فلزی با پوششی بسیار نرم نزدیک پرده گوش قرار دارد، درنتیجه کیفیت صدا بسیار بالا است و چون گوش کیپ نشده خصوصیات آکوستیکی گوش حفظ می شود. سمعک های ریک را تنها در مدل های هوشمند پیشرفته و یا سمعک فراهوشمند می توان دید. این سمعک ها محصول 2015 به بالا هستند.
قیمت سمعک ریک مانند سمعک هوشمند پیشرفته می باشد. یعنی حداقل از 6/000/000 تومان می باشد.

 
قیمت سمعک شارژی
سمعک شارژی، سمعک فراهوشمند است که هزینه شارژر به آن اضافه می شود.و تمامی تکنولوژی سمعک فراهوشمند را دارا است. سمعک شارژی در دو مدل سمعک پشت گوشی و سمعک ریک موجود می باشد. سمعک داخل گوشی یا سمعک نامرئی مدل شارژی در هیچ برندی موجود نمی باشد. سیستم شارژ سریع سمعک های شارژی آن ها را محبوب ساخته زیرا نیم ساعت شارژ، 7 ساعت ماندگاری شارژ می دهد. و 4 ساعت شارژ، 15 تا 20 ساعت ماندگاری دارد. شارژر ها به پاوربانک و فندک ماشین قابلیت اتصال دارند. و در هر موقعیتی دسترسی به شارژ موجود می باشد. سمعک شارژی مناسب افرادی است که هم کیفیت از سمعک می خواهند و هم ازتعویض باتری به هر دلیلی عاجزند و یا دوست ندارند.