ویژگی های یک شرکت معماری خوب
انتخاب یک شرکت معماری با سابقه طولانی و داشتن تجربه کافی در زمینه معماری و دکوراسیون داخلی می تواند تاثیر خوبی بر روند کار شما داشته باشد.
پس برای انتخاب یک شرکت معماری خوب به تجربه توجه داشته باشید، علاوه بر این ها توجه به طرح ها و اجرا شده این طرح ها بسیار مهم است.

بهترین معماران شمال تهران

 

استودیو معماری و دکوراسیون داخلی آشینه
انعقاد قرار داد رسمی زیر نظر اتحادیه دکوراسیون و تزئینات داخلی
امکان صدور فاکتور رسمی
طراحی پروژه به صورت سه بعدی
بازدید و مشاوره رایگان
طراحی دکوراسیون داخلی
طراحی ویلا
طراحی نما
بازسازی و نوسازی

استودیو معماری آشینه یک استودیو جوان در حوزه معماری و دکوراسیون به شمار می رود البته با سابقه‌ای طولانی و پیشینه ای حدود ۴۰ سال در حوزه عمران و ابنیه، در سال ۲۰۱۹ بر آن شدیم تا با توجه به تجارب بسیار مفید و ارزشمند در حوزه عمران نگاهی تخصصی تر، جامع تر به رشته معماری داخلی و دکوراسیون داشته باشیم و این شد سنگ‌بنای گرد هم آمدن نیروهای جوان، خلاق و ایده پرداز آشینه در راستای تلاشی گروهی به منظور رشد و اعتلای هنر معماری.
در استودیو آشینه معتقدیم بایستی استراتژی معمار بر سلیقه، سبک و نگاه خاص او پیشی بگیرد و با ابزاری علمی و نگاهی واقع گرایانه طراحی صورت پذیرد.
استودیو معماری آشینه با بکارگیری شبیه سازی های واقع گرایانه از پروژه ها با استفاده از نرم افزارهای تخصصی روز دنیا طرح کامل منطبق با هدف پروژه را قبل از اجرا به کارفرما ارائه خواهد کرد و این امر باعث شده است که تصور احساس رضایت وصف ناپذیر کارفرما برای ما حسی خوشایند فراهم آورد.
استودیو معماری آشینه همواره کلیه متریال ها، اکسسوری ها و المان های موجود در بازار داخلی و خارجی را رصد می‌کند تا با توجه به نیاز هر پروژه به خواست کارفرما بتوان بهترین گزینه ها را بررسی و ارائه نماید.
محدوده عباس آباد


شرکت ساختمان سازی و ویلاسازی رنویت آرک
شرکت ساختمان سازی و ویلاسازی طراحی دکوراسیون داخلی و بازسازی رنویت آرک


تفاوت های مجموعه ما:
مشاوره آنلاین و تلفنی بدون هزینه (ویژه فالور های رنویت آرک)
قراردادهای بالای ۱۰۰ میلیون دستمزد طراحی ۳D بدون هزینه هست
در قرارداد های بازسازی ۳ تا همراهی خرید داریم (مجموعا ۶ ساعت)
برنامه زمان بندی خیلی دقیق (پیوست قرارداد می شود)
نقشه های ۳D تماما اجرایی و به واقعیت خیلی نزدیک است.
با مدیریت خانم زهره حسنی
محدوده پاسداران