گروه کالا و خدمات

دکتر معصومه مجیدزاده - پوست و مو

این آگهی منقضی شده است.
پیشنهاد می کنیم آگهی های ویژه گروه دکتر پوست و مو را در انتهای همین صفحه مشاهده نمایید.
دکتر معصومه مجیدزاده - پوست و مو
(مدت زمان اعتبار این آگهی به پایان رسیده است.)
اطلاعات تماس

نیاوران، پایین تر از سه راه یاسر، جنب کوچه معظمی، پلاک ۳۲۹، واحد ۲۹
لطفا در صورت مشاهده اشکال در آگهی گزارش دهید.
لیزر چیست و چه كاربردهایی دارد؟
ليزر نوری نامرئی در طيف نوری مادون قرمز که با چشم ديده نمی شود. اين نور دارای انرژی فراوان است و سير آن خطی بطرف نقطه هدف می باشد. نور معمولی در حقيقت دارای طيفی از نور است که با کمترين طول موج اشعه ماوراءبنفش تا بيشترين طول موج مادون قرمز می باشد ولی ليزر دارای فقط يک نوع نور با طول موج مشخصی می باشد. انرژی نور ليزر چندين هزار برابر نور طبيعی است. سومين خاصيت نور ليزر دقت و پائين بودن خاصيت انتشار نور می باشد. بطوری که نور تابيده شده از يک دستگاه ليزر مدرن در فاصله طولانی مسير مستقيم خود را حفظ کرده و شعاع نور تابيده شده در خروج از دستگاه برابر شعاع نور رسيده به هدف می باشد.
ليزر دارای کاربردهای فراوان در صنايع نظامی، غيرنظامی، علوم و تحقيقات و همچنين در علم پزشکی است.

کاربرد ليزر در علم پزشکی و از جمله در بيماری های پوستی از حدود چهل سال پيش شروع شده و با پيشرفت دستگاه های دقيق، منظم، موثرتر و کم عارضه تر جايگاه ويژه و وسيعی در درمان بيماريها پيدا کرده است. مکانيسم اثر ليزر جذب نور پر انرژی توسط بافت هدف می باشد. با تابش نور پر انرژی ليزر بافت هدف شديدا گرم می شود و بعضی سلولها را تخريب می کند در حالی که بافت اطراف بدون صدمه سالم می مانند. برای هر ضايعه و بيماری خاصی بايد در انتخاب نوع ليزر دقت فراوانی داشت. در ليزر بيماری های پوستی دو رنگدانه مورد هدف قرار می گيرند. ملانين و هموگلوبين دو نقطه هدف اين گونه ليزر ها است و با تاباندن يک نور از يک دستگاه خاص با طول موج مشخص، نور به نقطه هدف برخورد کرده و هدف را با سوزاندن تخريب می کند.

کاربرد ليزر در بيماريهای پوستی و زيبائی
انواع مختلف ليزر در درمان بيماريهای پوستی و زيبائی کاربرد دارد که بطور اختصار شامل:
۱- درمان ضايعات و خالهای عروقی که رنگ اينها معمولاْ قرمز می باشد که شامل: رگ های واريسی، رگهای قرمز زير پوستی که معمولاْ روی صورت و در اثر آفتاب سوختگی مکرر و يا به هر دليلی که پوست نازک شده باشد بوجود می آيند، ماه گرفتگی، آنژيوم عنکبوتی، گرانولوم پيوژنيکوم و غيره ... در اين بيماريها نقطه هدف پرتو ليزر هموگلوبين می باشد که در گلبولهای قرمز وجود دارد.
۲- درمان انواع ضايعات رنگی و رنگدانه ای پوست که شامل: خال و خالکوبی. در اينجا نقطه هدف پرتو ليزر ملانين و رنگ های خالکوبی می باشد.
۳- درمان و کاهش موهای زائد و ناخواسته. در اينجا نيز نقطه هدف ملانين است که در ساقه و ريشه مو وجود دارد. پس موهای رنگ روشن و سفيد که فاقد ملانين هستند با ليزر از بين نمی رود و نياز به درمان های ديگر مثل الکتروليز دارند.
۴- کاهش چين و چروک، فرورفتگی ها و جای زخم و جوش.
۵- درمان بعضی بيماريهای پوستی مانند: زگيل، کلوئيد يا گوشت اضافه، ترک های پوستی ناشی از حاملگی و چاقی و ترميم زخم، داءصدف، پيسی و غيره ...
۶- گاهی از ليزر برای برش بافت و يا برش در مواقع جراحی مشابه تيغ جراحی استفاده می کنند. در روش ليزر خونريزی کمتر است.
بايد توجه داشت که روش های ديگری نيز بجز ليزر برای درمان بيماری های پوستی و زيبائی وجود دارد که کم هزينه تر هستند. بنابراين در صورت عدم موفقيت ساير روش ها؛ می توان نتايج ليزر را هم امتحان کرد.

پوست، مو
جراحی های کوچک سرپایی
رفع موهای زائد صورت و بدن، کل بدن ۳۵۰۰۰۰ تومان و بقیه نواحی با تخفیف ۵۰ درصد
جوانسازی پوست صورت توسط دستگاه RF و فرکشنال
برطرف کردن جای لک و جوش و کلاژن سازی به روش جدید میکرونیدلینگ
مشاوره رایگان - پذیرایی صبح و عصر
نیاوران، پایین تر از سه راه یاسر، جنب کوچه معظمی، پلاک ۳۲۹، واحد ۲۹
۲۲۳۹۶۸۱۸ ، ۲۲۳۹۷۵۶۷
۰۹۱۲۳۵۷۳۵۵۵