کراتین داراي دو نوع کلي مي باشد :

 1. کراتينه احياء و ديگري کراتينه احياء و صاف کننده که اصطلاحا به آن کراتينه برزيلي گفته مي شود. کراتينه برزيلي يکي از بهترين و موثر ترين روش هاي براي ترميم موهاي آسيب ديده است که علاوه بر رفع آسيب مو، موها را صاف و ابريشمي مي کند و با انجام پروسه کراتينه برزيلي ميتوانيد از موهاي صاف و زيباي خود لذت ببريد.
 2. صاف دائم با موادي که منشاء کراتين داشته انجام مي شود در عين حالي که به مو هيچ آسيبي نمي رساند موها را کاملاً صاف کرده و تا زماني که مو کوتاه نشود صافي آن باقي مي ماند و مناسب موهايي که مواد دکلره استفاده نکرده مي باشد.

براي صاف کردن موهاي فردار و مجعد روش هاي مختلفي وجود دارد، برخي از اين روش ها دائم و برخي موقت هستند. در مورد صاف کننده هاي دائم، بهتر است به اين نکته توجه کنيد که منظور از صافي دائم براي موهايي است که عمل صاف کردن روي آن ها انجام شده است و قسمتهايي از مو که به مرور زمان رشد مي کنند، در صورتي که موهاي شما به طور طبيعي مجعد باشد، صاف نخواهند بود و براي داشتن موهاي صاف يکدست بايد ريشه هاي مو را نيز مجددا صاف کنيد. زمان تکرار اين عمل بستگي به ميزان فردار بودن موها، طول موها و ميزان رشد آن ها دارد. معمولا براي موهاي متوسط و بلندي که رشد معمولي دارند هر 8-10 ماه يکبار نياز به صاف کردن ريشه هاي مو خواهيد داشت .

تاثیرات کراتینه نمودن مو :

 • از بین بردن وز و سوختگی مو
 • جلوگیری از خورد شدن موها
 • جلوگیری از مو خوره
 • جلوگیری از ریزش شدید در اثر آسیب و سوختگی مو
 • تقویت مو و تحریک برای رشد بیشتر مو

سالن تخصصی ملکه طلایی اولین نماینده انحصاری REBONDING در ایران می باشد .

اگر موهایتان سوخته و دمیج شده و در اثر رنگ کردنهای مکرر وز و خشک شده است و نرمی مو از دست رفته است می توانید از طریق ریباندیگ سلامت موهایتان را باز گردانید.

نکات مهم در مورد نگهداری از موهای کراتینه شده :

 1. سولفات و سدیم حلال کراتین محسوب میشود پس لازم ا ست از ماسک و شامپوهای بدون سولفات و سدیم استفاده کنید.
 2. نمک که حاوی سدیم است باعث اسیب رسانی به موهای شما میشود مانند نمک آب دریا , عرق سر پس لازم است قبل از دریا رفتن موهایتان را چرب کنید تا نمک جذب موهایتان نشود.
 3. اب استخر به دلیل وجود مواد ضدعفونی کننده حاوی سولفات است که پروتیین مو(کراتین مو) رو از بین میبرد.
 4. دکلره و رنگ کردن مو کراتین موی شما را کم میکند ,بهتراست از رنگ موهای حاوی کراتینه و اینفینی پلاتین برای دکلره استفاده کنید .محصولات لورال این مشکل را با توجه به محصولات با کیفیت دراین زمینه حل کرده,البته لازم به ذکراست کلا بهتر است موهارا هر ماه رنگ نکرد !!! سلامت مو, زیبایی مو است نه رنگ مو
 5. دقت کنید به طور کلی حرارت بالا موجب از بین رفتن کراتین های موهای شما میشودپس از دوش اب ولرم استفاده کنید ,موهایتان رو با حرارت ملایم سشوارنمایید. حداقل (50درجه )در صورت لزوم خشک کنید, زمان افتاب گرفتن از دستمال سر یا کلاه استفاده نمایید وموهای خود را بپوشانید .
 6. خشک کردن نادرست مو علاوه بر اینکه کراتین موهارو کم میکند کلا پیگمنت های مو رو دچار اختلال میکند، پس بهتراست حوله رو دور موهایتان بپیچید و بگذارید اب موهایتان جذب حوله شده و در صورت لزوم از سشوار با حرارت ملایم استفاده کنید.

کراتینه احیائی مخصوص موهای اسیب دیده , وز , سوخته و خشک با تضمین 100% در از بین بردن وز و سوختگی مو ، احیا کردن تا 90% موهای دمیج و جلوگیری از گره خوردن موها ، صافی یکدست به راحتی ا باد سشواربدون نیاز به براشینگ ، جلوگیری از خورد شدن موها ، جلوگیری از ریزش شدید در اثر اسیب و سوختگی مو ، تقویت مجدد و تحریک مو برای رشد بیشتر ، اولین و تنها مرکز صافی مو با 10 لاین مختلف

برخی از خدمات ما شامل : 1/موی فر و حالت دار بدون دکلره (3 لاین :صافی ژاپنی,برزیلی,وزگیری) ، 2/موی فرو حالت دار که دکلره یا مش داره:کراتینه صافی ، 3/موی اسیب دیده و دمیج:کراتینه احیایی ، 4/وزگیری برای موهای وز و خشک: کراتینه سرد ، 5/موهای خشک:ویتامین احیایی ، 6/موهای کم اسیب دیده و خشک:ویتامینه قوی پرو کراتین ، 7،/موهای خیلی خشک:بوتاکس مو 8/موهای فر و مش شده تا 30% :ریباندینگ ، 9/کراتینه احیایی یه روزه ، 10/موهای فرو وز:المنت مو

تمای حقوق برای ملکه طلایی محفوظ می باشد .