خواص موم زیتون: ازبین بردن چین و چروک از جمله خواص روعن زیتون برای پوست است وباعث لطافت وشادابی پوست صورت می شود . مواد آنتی اکسیدان خصوصا ویتامین E  موجود در روغن زیتون از ایجاد رادیکال های آزاد و فرایند اکسیداسیون در سلول های پوستی و ایجاد سرطان های پوست جلوگیری می کند وکمک می کند تاسلول های پوست انعطاف پذیری خود راحفظ کرده و عوارض پیری دیرتر ظاهر شود . این موم دارای قدرت چسبندگی 5 برابر موم های معمولی است . عصاره های طبیعی زیتون اضافه شده تحریک پوست رابه حداقل می رساند . موم با عصاره رز اسانس رز از طریق جذب از راه پوست از بوجود آمدن چین و چروک و لکه های پوستی جلوگیری می کند . این موم دارای قدرت چسبندگی 5 برابر موم های معمولی است . عصاره های طبیعی رز اضافه شده تحریک پوست رابه حداقل می رساند .

موم رازیانه:  رازیانه گیاهی برای رفع لکه های پوستی و کاهش دردهای زنانه می باشد . پاک کننده و ضد عفونی کننده حفظ خاصیت کشسانی پوست وجوانی کردن آن آرامبخش رفع چین و چروک از پوست های پیر از بین بردن کبودی پوست روشن کردن پوست های چرب شادابی وطراوت بخشیدن به چهره های خسته وگرفته کاهش تجمع آب درزیر پوست و در نتیجه جلوگیری از پف کردگی تحریک کننده غدد لنفاوی بدن برای دفع آب اضافی موجود در بافت ها . 4500 گرم  

 

 

 نحوه مصرف:  پیش از استفاده از این موم موضعی مورد نظر رابا و صابون شسته وکاملا خشک نمایید. ابتدا باید این موم رادر دستگاه گرمکن مخصوص خشابی قرار داده تا آماده اپیلاسیون گردد . موم عسل این گروه از موم ها به دلیل دارا بودن موم زنبور عسل کمک شایانی به کم شدن درد هنگام اپیلاسیون  می نماید و موجب نرمتر شدن پوست بعد از اپیلاسیون می گردد . قابل مصرف برای انواع پوست ها عصاره های طبیعی عسل اضافه شده تحریک پوست رابه حداقل می رساند.  

موم آلویه ورا (آلوورا): یاصبرزرد گیاهی است علفی وچند ساله با برگ های ضخیم / گوشتی و دراز . حاشیه برگ های آن کمی پیچ و خم دار و دارای تیغ است . گل های آن به صورت خوشه ای زیبا در انتهای محور ساقه گل دار و به رنگ سبز مایل به زرد قرار دارند .