لیزر موهای زائد زیر بغل، ریش و پشت گردن مردان

در حال حاضر با استفاده از تکنولوژی های جدید در دستگاه لیزر موی کندلا الکس ارائه خدمات لیزر موی زائد برای مردان نیز فراهم است. مردان دارای موی ضخیم تر و پوست مقاوم تری هستند به همین علت ممکن است لیزر موهای زائد نواحی مختلف بدن آنها کمی بیشتر از زنان طول بکشد. اما به همان میزان قدرت مقاومت آنها و تحملشان نسبت به درد و عوارض ناشی از لیزر بسیار بیشتر از زنان است. بیشترین درخواست لیزر برای نواحی پشت لب، گونه، زیر چانه، گونه، کمر، سینه، شکم، ریش، کمر، پاها، بازوها، دست، بیکینی، خط ریش، گوش، شانه می باشد.

چند جلسه بعد از لیزر موهای زیر بغل، پوستم سیاه تر شد، آیا جلسات لیزر را ادامه بدهم؟

لیزر موهای زائد با لیزر کندلا الکساندرایت پوست شما را روشن تر و لطیف تر می کند. بنابراین سیاه شدن پوست زیربغل پس از لیزر نمی تواند به علت انجام لیزر باشد. ممکن است سیاه شدن زیربغل به سبب برخی بیماریها مانند دیابت یا چاقی یا به علت استفاده بیش از حد از تیغ باشد. درصورتیکه جلسات دوره لیزر را به پایان نرساندید بهتر است آن را ادامه دهید و به منظور کاهش تیرگی زیربغل روشهایی مانند مرطوب کردن زیربغل، استفاده از کرم های روش کننده پوست، استفاده از لیزر درمانی و درمانهای خانگی را به کار ببرید.

موهای ریش و پشت گردنم بیش از حد و به سرعت رشد می کنند، آیا لیزر روی موهای بدن مردان هم جواب می دهد؟

بله. لیزر موهای زائد برای مردان نیز کاربرد دارد. بیشترین درخواست مردان برای لیزر کردن موهای پشت گردن است چون آنها را از رفتن مکرر به آرایشگاه و تیغ زدن یا کوتاه کردن موهای پشت گردن خلاص می کند. ضخیم بودن مو و مقاومت بیشتر پوست مردان موجب می شود که تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر دائم موهای آنها کمی بیشتر از زنان باشد. اما معمولا شکایت مردان از درد ناشی از لیزر و عوارض پس از آن مثل سوزش و قرمزی کمتر است. موهای ریش نیز یکی دیگر از دردسرهای مردان است آنها باید هرروز موهای ریش را یا به طور کامل شیو کنند و یا آن را به مدل دلخواهشان درآورند. اما لیزر کارآنها را راحت می کند. با استفاده از لیزر Candela Alex می توان موهای کل ریش یا بخشی از آن به شکل دلخواه لیزر کرد.

تیغ زدن های زیاد، مخصوصا در ناحیه زیربغل موهای زیرپوستی زیادی ایجاد کرده، آیا لیزر مو این مشکل را حل می کند؟

بله. لیزر موهای زائد با Candela Alexandrite روی موهای زیر پوستی نیز عملکرد قابل قبولی دارد این دستگاه لیزر می تواند تمام موهای زیرپوستی موجود را به طور کامل از بین برده و احتمال رشد مجدد موهای زیرپوستی را پس از اتمام هر جلسه لیزر کاهش دهد.

تعداد جلسات و فاصله جلسات در لیزر مو

در جلسات لیزر با دستگاه Candela Alex تنها موهایی که در فاز رشد هستند تحت تاثیر لیزر قرار می گیرند و ریشه آنها سوزانده می شود بنابراین باید به موهایی که در فازهای دیگر قرار دارند فرصت داده شود تا وارد فاز رشد شوند به همین علت فاصله بین جلسات معمولا بین 6 تا 8 هفته است.

جلسه اول لیزر موهای زائد و نتایج بعد از آن

ابتدا موی سطح پوست مورد نظر کاملا تراشیده شده و تمیز می شود.

یک کرم بی حس کننده روی پوست آن ناحیه مالیده می شود.

سپس با لیزر، اشعه ای با نور کاملا متمرکز با طول موج (حدود 755 نانومتر)، قطر لکه (بین 6 تا 18 میلی متر) و فرکانس (مدت زمان پالس) مناسب روی آن ناحیه تابانده می شود.

سیستم خنک کننده DCD یا ACC انتخاب می شود.

احساس درد یا سوزش کاملا طبیعی است اما در حدی نیست که برای بیمار قابل تحمل نباشد.

قرمز شدن پوست، احساس سوزش یا درد، تورم، ایجاد لک های روشن تر یا تیره تر و حساس شدن پوست به نور بعد از اتمام جلسه اول لیزر کاملا طبیعی است. این علائم پس از چند روز به طور کامل از بین می روند. کاهش موها در جلسه اول حدود 10 تا 20 درصد است.

با تکرار جلسات شدت بروز علائم به طور قابل توجهی کاهش می یابد و موها نازک تر و کمرنگ تر می شود. حجم موها نیز به وضوح کاهش می یابد.

 

 

چند جلسه برای از بین بردن مو لازم است و هر جلسه چقدر طول می کشد؟

تعداد جلسات مورد نیاز برای نواحی مختلف بدن بسته به شرایط فیزیکی بدن هر شخص، حجم موها و نوع موها متفاوت است. می توانید به منظور اطلاعات بیشتر در این خصوص با کلینیک لیزر موی کندلا تماس بگیرید. مدت زمان هر جلسه بسته به وسعت ناحیه مورد نظر برای انجام لیزر بین 25 تا 40 دقیقه متغیر است.

بعد از ۶ جلسه لیزر مو، قسمت هایی از بدنم به صورت پراکنده، هنوز مو دارند. دلیل این موضوع چیست و چه باید بکنم؟

حجم مو و سرعت رشد مو در هر فردی متفاوت است بنابراین درصورتیکه پس از 6 جلسه مخصوصا در نواحی وسیع مانند کمر یا پاها هنوز حجم زیادی از موها باقیمانده باشد پس از 15 تا 20 روز یک جلسه لیزر کنترلی انجام می گیرد.

فاصله هر جلسه لیزر مو حتما باید یک ماه باشد؟

حدود 4 تا 6 هفته تا جلسه بعدی به موهایی که در فازهای دیگر قرار دارد زمان داده شود تا وارد فاز رشد شوند.

آیا بین جلسات لیزر مو می توانیم مو های خود را در صورت لزوم شیو کنیم؟

در فاصله بین دو جلسه لیزر به موهایی که هنوز در فاز رشد قرار نگرفته اند اجازه داده می شود که رشد کنند؛ در صورتیکه وجود موها برای شما ناخوشایند است می توانید هر روز هر ناحیه از بدن خود را شیو کنید فقط در روزهایی که نزدیک به جلسه بعدی لیزر است از بهداشتی بودن لیزر کاملا مطمئن شوید و سعی کنید بدنتان را زخم نکنید و نبرید.

چه کارهایی بعد از لیزر مو نمیتوانیم انجام دهیم؟

بهتر است بعد از لیزر مو از لباسهای نخی و گشاد استفاده کنید و از لمس کردن پوستتان در نواحی لیزر شده خودداری نمایید. تنها می توانید کرم های حاوی 100% آلوئه ورا را در نواحی لیزر شده پوست خود بمالید. از رفتن به باشگاه ورزشی، سونای بخار یا خشک، جکوزی و استخر خوددرای کنید. هنگام دوش گرفتن، آب را زیاد داغ نکنید و تا 24 ساعت از هرگونه فعالیت شدید فیزیکی نیز خودداری کنید.

بهترین دستگاه لیزر موی جهان چیست؟

تفاوت اصلی تمام دستگاههای لیزر موی زائد در طول موج لیزر، مدت پالس ، اندازه لکه لیزر و روش خنک کردن پوست آنها است. این مشخصات مهم است و می تواند روی ایمنی و بازده لیزر مو تاثیر بسزایی داشته باشد. لیزر موی کندلا سری جنتل پرو با بهره گیری از به روز ترین تکنولوژی روز دنیا سه دستگاه لیزر جنتل لیز، جنتل یگ و جنتل مکس پرو را به عنوان ایمن ترین و پربازده ترین دستگاه لیزر موهای زائد که بیشترین سازگاری را با انواع پوست ها و موها دارند به بازار عرضه کند. شرکت کندلا بیش از دو دهه است که با موفقیت در صنعت لیزرهای زیبایی و درمانی پرچمدار است. به همین دلیل عملکرد آن در حذف موهای زائد و درمانهای دیگر کاملا تضمین شده و مورد تایید FDA است.

IPL چیست و تفاوتش با لیزر موهای زائد از چه نظر است؟

دستگاههای IPL شبیه لامپ، طیف گسترده ای از طول موجهای نور پالسی را ایجاد می کنند، بنابراین چون تنها بخشی از این طول موجها روی مو تاثیر گذار است، بازدهی آنها نسبت به دستگاه لیزر الکس که فقط یک طول موج خاص از نور را که به طور کامل توسط مو جذب می شود؛ تولید می کنند؛ کمتر است. تعداد جلسات مورد نیاز برای حذف موی زائد توسط IPL بیشتر از لیزر بوده و امکان ایجاد سوختگی با دستگاههای IPL نیز بسیار بیشتر از لیزر است.

برای رفع موی زائد IPL بهتر است یا لیزر الکس؟

لیزر کندلا الکس با لکه 18 میلیمتری سرعت بسیار بالایی در حذف موهای زائد نواحی وسیع بدن دارد که مهمترین مزیت این دستگاه نسبت به IPL است.

لیزر موی الکس بهتر است یا لیزر موی دایود؟

با وجودیکه عملکرد دو دستگاه لیزر Candela Alex و لیزر دایود یکسان تخمین زده شده اما طبق مطالعات انجام گرفته احتمال بروز عوارض بعد از لیزر با کندلا الکس 9.8% و با لیزر دایود 28.5% است که نشاندهنده ایمن تر بودن لیزر کندلا الکس نسبت به سایر دستگاههای لیزر موجود در بازار از جمله لیزر موی دایود است.

منظور از الکس، یَگ (ان دی یَگ) چیست؟

تفاوت اصلی دستگاههای لیزر مو در ماده ای است که برای تولید نور لیزر در طول موج مشخص از آن استفاده می کنند. این تفاوت در طول موج ایجاد شده توسط دستگاه لیزر، کاربرد آن را برای پوست ها و موهای مختلف تعیین می کند. به همین علت شرکت کندلا، دستگاههایی با طول موجهای مختلف طراحی کرده تا بتواند تمام انواع پوست ها را پوشش دهد.لیزر کندلا الکس(Candela Alexandrite) با استفاده از کریست

ال الکساندرایت ،طول موج 755 نانومتر، لیزر کندلا یگ (Candela Nd:YAG) با استفاده از کریستال YAG طول موج 1064 نانومتر و لیزر کندلا مکس (Candela Max) که آخرین تکنولوژی عرضه شده به بازار در زمینه لیزرهای مورد استفاده در حذف موهای زائد است می تواند لیزر را با هر دو طول موج 755 نانومتر و 1064 نانومتر در یک دستگاه تولید کند.

آیا دستگاه های لیزر مو تاییدیه FDA دارند؟

لیزر کندلا الکس با نام تجاری GentleLase Pro جزو سه دستگاه برتر مورد تایید FDA است. طبق تحقیقات انجام گرفته توسط FDA، دستگاه کندلا الکس در صورتیکه توسط فرد متخصص و مجرب مورد استفاده قرار گیرد هیچگونه عارضه ای برای بیمار ندارد و کاملا ایمن است. هنوز هیچ دستگاه دیگری نتوانسته با هدف حذف موهای زائد به این اندازه مورد تایید FDA باشد.

فرق دستگاه کندلا 2020 با دستگاه های قدیمی تر همین برند چیست؟

تفاوت دستگاه لیزر کندلا الکساندرای2020 با دستگاههای قدیمی تر این برند، تکنولوژی منحصر بفرد آن برای ایجاد لکه ای با قطر 18 میلی متر و قابلیت تنظیم لکه از 6 تا 18 میلیمتر، نصب صفحه لمسی برای تنظمیات مربوط به انجام لیزر و به کارگیری سیستم های خنک کننده DCD (اسپری کریوژنی) و ACC (دمیدن هوای خنک روی پوست) پیشرفته است. بزرگتر بودن قطر لکه لیزر، سرعت انجام لیزر مو را افزایش می دهد و وجود سیستم های خنک کننده نیز راحتی و آرامش بیشتری را حین انجام عمل لیزر برای بیمار فراهم می آورد. همچنین طراحی صفحه نمایش لمسی با برنامه راهنمای کاربردی آن در مدل جدید 2020 تاثیر بسزایی در افزایش محبوبیت این دستگاه داشته است.

هزینه و قیمت لیزر موهای زائد

اگرمی خواهید از هزینه و پکیج های موجود برای لیزر موی نواحی مختلف بدن با لیزر کندلا الکس مطلع شوید میتوانید به بخش تعرفه های وب سایت مراجعه کرده یا با کلینیک تماس بگیرید. همچنین با عضویت در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام، آخرین تخفیفات و پکیج های استثنائی را به اطلاع شما خواهیم رساند.

لیزر موی کل بدن شامل صورت هم می شود؟

لیزر کل بدن پکیجی است که به علت درخواست های زیاد توسط کلینیک ها با شرایط مختلف ارائه می شود. پکیج لیزر کل موی بدن برای زنان شامل سینه، شکم، کل کمر و باسن، بازوها، زیربغل، کل پا و ناحیه بیکینی و برای مردان شامل سینه، شکم، کل کمر، شانه ها و بازوها می شود. درصورتیکه لیزر موی صورت نیز مد نظر شماست بهتر است آن را به پکیج خود اضافه کنید یا پکیجی را انتخاب کنید که حذف موهای زائد صورت را نیز شامل شود.

آیا لیزر مو شامل بیمه می شود؟

شرکت های بیمه هزینه عمل های زیبایی که شامل لیزر مو نیز می شود را پوشش نمی دهند. اما ممکن است برخی داروهایی که تجویز می شود در صورتیکه در لیست داروهای بیمه شده باشد؛ مشمول بیمه شود.

گول چه تبلیغاتی را در رابطه با لیزر مو نخوریم؟

در صورتیکه پکیج هایی با قیمت های بسیار پایین مشاهده می کنید مطمئن باشید که یا دستگاههای مورد استفاده در آن مراکز بی کیفیت و تقلبی است و یا هیچ فرد متخصصی برای انجام لیزر مو در آن مرکز حضور ندارد. بنابراین به هیچ وجه گول این نوع تبلیغات را صرفا به علت پایین بودن هزینه انجام لیزر مو را نخورید.