این روزها شبکه‌های اجتماعی حرف اول را در جهان ارتباطات می‌زنند. مردم با به اشتراک گذاشتن جزئیات زندگی خود با یکدیگر فاصله‌ها را کم کرده‌اند و با این اوصاف دنیای جدیدی در حال شکل گیری است که در این دنیا زیبا بودن و خوش عکس بودن اهمیت بیشتری نسبت به قبل پیدا کرده است. در این مطلب می‌خواهیم ترفندهای آرایشی برای زیباتر دیده شدن در عکس‌ها را به شما آموزش دهیم. چطور آرایش کنیم تا خوش‌ عکس شویم؟

پودر زدن

اگر پوست شما چرب و براق باشد به دلیل انعکاس نور ناصافی‌های پوست بیش از حد نمایان شده و تصویر زیبایی نخواهید داشت.

محو کردن قرمزی پوست

لکه‌های قرمز پوست را با کرم پودر یا کانسیلر بپوشانید، البته در زدن کرم زیاده روی نکنید تا چهره شما طبیعی‌تر به نظر برسد.

ضدآفتاب نزنید

ضدآفتاب بدون رنگ به دلیلی اثر ضد نور در تصاویر باعث سفید شدن غیر عادی چهره می‌شوند. پس بهتر است از این نوع ضدآفتاب موقع عکس گرفتن استفاده نکنید.

پرکردن ابروها

داشتن ابروهای پررنگ بدون نقاط خالی تاثیر زیادی روی خوش عکس شدن شما دارد. شما می‌توانید با ریمل و مداد، ابروهای خود را کادربندی کنید و برای جلوه زیباتر یک خط کمرنگ سفید زیر ابروها بکشید.

سفید کردن دندان‌ها

اگر دندان‌های مرتب و سفیدی داشته باشید در همه عکس‌ها زیباتر به نظر خواهید رسید چون لبخند شما بی‌نقص و دلنشین خواهد شد.

خط لب

مشابه ابروها، لب‌ها هم باید کادربندی درستی داشته باشند و برای این کار بهتر است از مداد لب یک درجه تیره‌تر از رنگ طبیعی لب‌ها استفاده کنید اما از محدوده طبیعی لب فراتر نروید.

گوشه چشم

گوشه چشم‌ها نقش زیادی در جوان‌تر و باطراوت دیده شدن چهره دارد. حتما در گوشه چشم و کناره بینی از کانسیلر استفاده کنید و گوشه چشم‌ها را با مداد و سایه براق جلوه دارتر کنید.