سوالی که برای خیلی ها از جمله خودم پیش میاد اینه که وقتی لباس طرح داری تو بوتیک میبینیم اینه که واقعا کی اینها رو میپوشه؟ حالا اگه بخواهیم بپوشم، چه لباس طرح داری بپوشم. خیلی از لباس ها واقعا زیبایی خاصی دارند که اگه حتی من که از لباسای طرح دار متنفرم دوست دارم بپوشم. سوال اصلی اینه چطور. با چی بپوشم همراه باشید تا با راه و روش پوشیدن پیراهن طرح دار مردانه آشنا شوید.

۱- بقیه چیز ها ساده باشند

مطمئنا جنگ جهانی نیست و شما هم حز ارتش نیستید که بخواهید هم شلوار و هم پیراهن طرح دار بپوشید تا استتار کنید. یک پیراهن  طرح دار با یک رنگ ساده خیلی بهتر میشه. بعبارتی تنها کاریه که میتونید انجام بدید تا بهتون بیاد. تمام.

۲- طرح گیاه باشه

در صورتی که به مهمانی یا دور همی دعوتید حتما طرح گلدار بپوشید. دیگه حداقل جوجه اردک زشت و خانم یا آقای لخت توش نداشته باشه. به این جور لباس ها نمیگن طرح دار، میگن طرح های خاک بر سری.

۳- مطمئن باشید که لباس بهتون میاد

بعضیا هستن که رنگدانه های پوستشون سوخته و به اصطلاح رنگ پریده هستن و گروهی دیگه که یکم دور کمرشون پره، اینها هم اگه امکانش هست، این لباس ها رو نپوشند.

۴- مثل پیراهن نپوشید

این لباس ها با کت و شلوار جور درنمیاد پس خواهشا نکنید تو شلوار. سر کار و مصاحبه کاری هم نپوشید، چرا که همه فکر می کنند عضو مافیای مکزیک هستید.