گروه کالا و خدمات
(مدت زمان اعتبار این آگهی به پایان رسیده است.)

اطلاعات تماس

لواسانی، فرمانیه غربی، روبروی آبکوی چهارم، پلاک۱۹۸

توضیحات

دبیرستان تخصصی هوشمند غیر دولتی دخترانه
دبستان و پیش دبستان تخصصی هوشمند غیردولتی دخترانه و پسرانه

اهداف و رویکرد مجتمع تخصصی آموزشی گل های باغ شکوفا:
آموزش و پرورش همواره در همه جوامع بشری از اهمیت و جایگاه والایی برخوردار بوده است. چه در جوامع ابتدایی که از روش های ساده و سنتی جهت آموزش استفاده میکنند و چه در جوامع پیشرفته که آموزش مدرن با هدف ارتقاء سطح فرهنگ و زندگی و با استفاده از فنون و علوم و ابزارهای نوین انجام میگیرد.
مجتمع تخصصی شکوفا که با استفاده از مجرب ترین معلمین و دبیران سطح شهر تهران و بر اساس جدیدترین متدهای آموزشی و علمی (روش معکوس یا دیداری ،شنیداری) که همراه با استفاده از ابزارها و تکنولوژی پیشرفته بین المللی و بر اساس هوش های هشت گانه گاردنر که میتواند یکی از بهترین معیارها برای بخش استعداد دانش آموز باشد و تحت مدیریتی با بیش از ۳۰ سال تجربه درخشان و عنوان نمونه کشوری اداره میشود تاسیس گردیده است.
خلاصه ای از اهداف مرکز تخصصی شکوفا در مقاطع پیش دبستان و ابتدایی:
۱. برنامه ریزی آموزشی، تربیتی بر اساس شناخت هوش های هشت گانه گاردنر که در افراد مختلف به گونه های متفاوت میباشد و هر دانش آموخته ای که با توان و پتانسیل هوش خاص خود که زمینهای که تست استعداد سنجی نشان دهد بیشتر مورد توجه مربیان در ان زمینه قرار خواهد گرفت.
۲. آموزش مهارت های زندگی و اجتماعی و پرورش رشد اجتماعی کودک ( EQ )
۳. هدایت و ایجاد علاقه مندی و انگیزه در زمینه تحقیق و پژوهش با استفاده از مربیان نمونه و خلاق کشوری و بین المللی که نتایج درخشان پژوهش محور کردن مجتمع آموزشی در سه ساله اخیر در جشنواره های علمی داخلی و بین المللی منجر دستیابی مقام های اول در سطح کشور و خارج از کشور در مجتمع تخصصی شکوفا شده است.
۴.موفقیت های علمی دانش آموزان در زمینه هوش ریاضی در سطح بین المللی و داخلی مانند کانگورو و کاریبو که به دریافت تعداد بالایی دیپلم افتخار و دریافت مقام یک درصدی جهان شده است.
۵. برنامه ریزی و توجه ویژه به بهداشت روح و روان دانش آموزان توسط تیم تخصصی روان شناسان و روان درمانگران مجتمع که از جمله مواردی است که از اهداف مرکز تخصصی شکوفا می باشد و در نتیجه آن آرامش و شادی دانش آموز است.
۶. آموزش اریگامی در مقاطع تحصیلی مختلف با توجه به اینکه از جمله اثرات این آموزش افزایش هوش، خلاقیت، تمرکز و توانمند کردن دو نیمکره مغز دانش آموز است.
۷. آموزش تخصصی و روزانه زبانهای خارجی بسیار موفقیت آمیز با ایجاد فضاسازی جهت تسلط دانش آموزان در گفتگو ها و البته هر چهار مهارت
۸. آموزش مهارت های همدلی، خود آگاهی ،هنری، خوش نویسی، ادبیات کهن و شاهنامه خوانی تحت نظر اساتید برجسته تهران

برای خواندن ادامه متن کلیک کنید ...