گروه کالا و خدمات
لطفا هنگام تماس بگویید که آگهی را در برترین ها دیده اید
لطفا در صورت مشاهده اشکال در آگهی گزارش دهید.

ساعت کاری

شنبه
---
یکشنبه
---
دوشنبه
---
سه‌شنبه
---
چهارشنبه
---
پنجشنبه
---
جمعه
---
کیفیت خدمات
(۱۱)
سرعت پاسخ دهی
(۱۰)
نحوه برخورد
(۱۰)
تناسب قیمت و خدمات
(۱۰)
فرم تماس با آگهی دهنده
لطفاً متن را وارد کنید:
تذکر: تکمیل موارد مشخص شده با رنگ قرمز الزامی است
40 درصد تخفیف فقط مخصوص مشتریان سایت برترینها تا آخر زمستان
آموزشگاه زبان فاران در سال 1388 با مجوز رسمی اداره آموزش پرورش تهران و با مدیریت جناب آقای صادقی در منطقه حکیمیه تهرانپارس تهران و به قصد ارتقاء سطح زبان دانش آموزان منطقه افتتاح شد.
در حال حاضر و در آستانه هشمتمین سال فعالیت، این مجموعه در سه طبقه مجزا و مجهز به پیشرفته ترین امکانات سمعی و بصری و در محیطی آرام میزبان زبان آموزان عزیز هستیم.
تعهدات ما:
ما متعهد می شویم که با استفاده از مجرب ترین مربیان و پیشرفته ترین امکانات سطح دانش زبان انگلیسی شما را به بالاترین سطح ممکن و در حد مطلوب برساند و تا رسیدن به این هدف یا تعهد از هیچ کوششی دریغ نکند.
افتخارات ما:
شاید ذکر این نکته ضروری باشد که آزمون واقعی کمبریج فقط در شرایطی برگزار می شود که آموزشگاه مذکور شرایط مطابق با استاندارد های کمبریج و که توسط بازرسین آن تایید می شوند را داشته باشد.
افتخار ما این است که دو بار آزمون واقعی کمبریج را میزبانی کرده ایم و با افتخار در آستانه برگزاری سومین دوره این آزمون بزرگ قرار داریم، ما مفتخریم تا این لحظه بیش از 30000 جلسه آموزشی بدون حتی یک جلسه کنسلی برگزار کرده ایم
امکانات ما:
کادر پرسنلی و مدرسین کار آزموده که طی مراحل و آزمون های سختی گزینش شده اند شما را تا انتهای هدفتان تنها نخواهند گذاشت و همواره در تلاشند تا محیط آموزشی کارآمد و پویایی را برای فرزندان شما مهیا سازد.
امتحانات میان ترم، سنجش شنیداری و پایانی آموزشگاه به طور مجزا و با سه سبک متفاوت زمینه ساز شرکت در زبان آموزان عزیز می باشد. (TOFEL , IELTS) در آزمون های بین المللی کلاسهای مجهز به لپ تاپ و ویدئو پروژکتور، تخته هوشمند، سالن امتحانات و لابراتوار مجزا در هر کدام از طبقات و ...فرایند آموزشی زبان آموزان عزیز را آسان تر می کند.
سرویس های معتمد و وقت شناس ما، شما عزیزان را از درب منزل به آموزشگاه منتقل کرده و پس از پایان کلاس مجددا تا منزل همراهیتان می کنند.
اهداف ما:
هدف ما در آینده ای نزدیک افتتاح شعب و نمایندگی های ما در مناطق تهرانپارس و شمال تهران می باشد و این هدف در دست بررسی توسط کارشناسان و مشاوران فاران می باشد.
موسه زبان فاران آماده همکاری با مهدکودک ها، پیش دبستانی ها، مدارس و تمامی ارگانها و نهادهای مختلف حتی در محل کار شما می باشد.
نحوه تماس و ثبت نام:
مبلغ شهریه ما طبق مصوب وزارت آموزش و پرورش می باشد و با تکمیل فرم تماس، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

زبان انگلیسی حکیمیه زبان انگلیسی تهرانپارس زبان انگلیسی شمال شرق آموزشگاه زبان شرق تهران آموزشگاه زبان شمال شرق آموزشگاه هوشمند شرق زبان در سفر آموزشگاه زبان حکیمیه مکالمه انگلیسی شرق تهران


تعداد بازدید سایت : ۲,۴۵۷
تعداد بازدید اپلیکیشن : ۲۲۴
۳ سال با برترین ها

افزودن دیدگاه

برای افزودن دیدگاه، به حساب کاربری خود وارد شوید و یا ثبت‌نام کنید.

نظر کاربران

محمدرضا
۲ ۰
امکانات مجموعه فوق العاده س .. محیط بسیار خوبی داره.. کاش تنوع ساعت کلاسها بیشتر بود ولی در مجموع لایک دارید