گروه کالا و خدمات
(مدت زمان اعتبار این آگهی به پایان رسیده است.)

اطلاعات تماس

خیابان بهار جنوبی، بالاتر از سمیه، پلاک ۱۰۸، فروشگاه رامینا

توضیحات

* مژده مژده *

فضای طبقه سوم رامینا برای انتخاب بیشتر و محصولات جدیدتر دو برابرشد. حتما دیدن فرمایید. (امکان آسانسور برای مادران بارداری)
تنها نماینده رسمی Casualplay ، baby ۴life در ایران
مجموعه ای از کاملترین برندهای سیسمونی در سه طبقه در فروشگاه رامینا

فروشگاه سیسمونی رامینا:
فروشگاهی که در آن تنوع سرسام آور محصولات و قیمت های بسیار پایین هر کسی را شگفت زده خواهد کرد. این فروشگاه که در خیابان بهارجنوبی واقع شده است، با مساحت بیش از ۵۰۰ متر مربع در سه طبقه مجزا محصولات خود را به مشتریان عزیز ارائه می کند.
محصولات انحصاری:
از جمله نقاط قوت این فروشگاه می توان به انحصاری بودن بعضی از برندها اشاره کرد. به طور مثال برندهای ولدون، بیبی فورلایف، کژوال پلی که از جمله واردات فروشگاه می باشند، از جمله این برندها به حساب می آیند که به پایین ترین قیمت ممکن و با ارائه کارت گارانتی به فروش می رسند.
تنوع شگفت انگیز:
همه آنچه که یک خانواده برای سیسمونی کودک خود نیاز دارد را در این فروشگاه می یابد. اسباب بازی های متنوع این فروشگاه از برند های تولو و وین فان گرفته تا برندها بیبی فورلایف، کلمنتونی، پلن تویز و ... همه در یک طبقه مجزا و اختصاصی عرضه می شوند. برندهای اونت، لاوی، بیبی سیل، سواوینکس، فرست یرز، تامی تیپی، نابی، مادرکر، موستلا، چیکو، سامر، ساسی، ناک، پریما و ... تنوع خیره کننده محصولات این فروشگاه در زمینه محصولات بهداشتی، نرسری و غذا خوری کودک را به رخ می کشند.
فروش اینترنتی:
نظر به رفاه هر چه بیشتر مشتریان وفادار و عزیز رامینا، امکان خرید غیر حضوری و آنلاین نیز فراهم گردیده است. مشتریان این فروشگاه می توانند از طریق وبسایت این فروشگاه، نیازهای خود را برطرف کرده و دیگر وقت خود را بابت خرید حضوری تلف نکنند. هوای آلوده شهر تهران، ترافیک سرسام آور شهری، گرما و سرما و ... همه از دلایلی هستند که مشتریان را به سمت خرید آنلاین سوق می دهد. این فروشگاه سفارشات مشتریان خود در تهران را ظرف مدت ۳ ساعت و سفارشات مشتریان عزیز خود در شهرستان را ظرف مدت حداکثر سه روز کاری به آن ها تحویل می دهد.
شبکه های اجتماعی:
مشتریان این فروشگاه علاوه بر امکان بهرمنده از یک خرید حضوری جذاب در بزرگترین فروشگاه سیسمونی در ایران و امکان بهرمنده از خرید غیر حضوری، می توانند از طریق تلگرام و اینستاگرام از آخرین اخبار و محصولات جدید این فروشگاه اطلاع یابند.
محصولات سیسمونی به شرح ذیل می باشند:
اقلام مربوط به حمل و گردش ( کالسکه، کریر، صندلی ماشین، تخت و پارک، روروئک، ساک حمل، ساک لوازم، آغوشی و ...)

برای خواندن ادامه متن کلیک کنید ...