گروه کالا و خدمات
پیشنهاد می کنیم آگهی های ویژه گروه خدمات آرایشی و زیبایی را در انتهای همین صفحه مشاهده نمایید.
میکروپیگمنتیشن صحرا
اطلاعات تماس

زعفرانيه، مقدس اردبيلی، نرسيده به پسيان، پلاک ١٤
لطفا در صورت مشاهده اشکال در آگهی گزارش دهید.
میکروپیگمنتیشن، تاتو، آرایش دائم
آرایش دائمی چهره با روش میکروپیگمنتیشن
ميكروپيگمنتيشن و ميكروبليدينگ صحرا با مدرک بين المللی و بهترين مواد از آمريكا و سابقه بيش از ١٣ سال با محيطی كاملا بهداشتی و وسایل يكبار مصرف

سالن واقع در تهران زعفرانيه
شما را به تحولی عظيم در امر آرايش دائم دعوت مي كند.
اگر از تاتوها و هاشور های قديمی خسته شديد، اگر تاتوی قديمی شما آبی يا قرمز شده است، اگر از تا به تا بودن ابروهای خود رنج مي بريد، اگر از تاتو متنفريد ولی ابروهای خالی و تا به تا داريد و يا لبی نازک و نامتقارن داريد، اگر مژه های كم پشت و يا قسمتی از سرتان كم مويی دارد، اگر بعد از جراحی هاله سينه شما زيبا نيست و ... صحرا به شما ميكروبليدينگ را پيشنهاد مي كند كه مانند تاتوهای قديمی نيست، روشی كه در حال حاضر در اروپا و آمريكا رواج دارد روشی كاملا طبيعی و تضمينی
با ميكروبليدينگ طبيعی بودن و زيبايی را به چهره خود هديه دهيد.

كلاسهای آموزشی ميكروپيگمنتيشن و ميكروبليدينگ صحرا به دو دسته ارائه می شود:
دسته اول مبتدی تا پيشرفته كه شامل كلی موارد آموزشی مي شود و در ۱۰ جلسه ۲ ساعته انجام مي شود.
دسته دوم كلاسهای رفع أشكال، كه شامل آموزش ميكروبليدينگ و رفع اشكال هاشور مويی و كركی مي باشد كه در ۵ جلسه دو ساعته انجام مي شود.

میکروپیگمنتیشن چیست؟
میکروپیگمنتیشن القای ریزدانه‌های رنگی در حد فاصل قسمت رویی (اپیدرم) و زیرین(درم) پوست است. این کار برای رنگین کردن نواحی مورد نظر انجام می‌شود.
امروزه بیشتر خانم‌ ها دلشان می‌ خواهد همیشه آراسته باشند اما شاید فرصت و حوصله اینکه هر روز دستی به‌ صورت ببرند نداشته باشند. شاید به همین دلیل تاتو و بعدها میکروپیگمنتیشن طرفداران زیادی پیدا کرده است.

تفاوت میکروپیگمنتیشن با تاتو
میکروپیگمنتیشن با تاتوی سنتی تفاوت‌هایی دارد. اولین تفاوت در دستگاه میکروپیگمنتیشن است. امروزه دستگاه‌هایی برای این کار استفاده می‌شود که ارتباط اجزای ثابت آن با قسمت‌های قابل‌ تعویض و یکبار مصرفشان قطع شده و اصطلاحا جریان برگشتی به عقب ندارند و تضمینی بر سلامت انجام آن از نظر انتقال نیافتن بیماری از فردی به فرد دیگر است.
سوزن یکی از مهمترین عوامل تعیین کننده در کیفیت میکروپیگمنتیشن محسوب می گردد. کارتریج دستگاه میکروپیگمنتیشن است که یکبار مصرف است و به جای سوزن‌ های یکبار مصرف در دستگاه‌ های سنتی تاتو به کار می‌رود که با سیستم بسته‌ ای که دارند، تضمین‌کننده عدم‌ برگشت خون و انتقال ترشحات از فردی به فرد دیگر است. سوزن کارتریج های استاندارد کاملا تیز بوده و با حداقل تخریب بافت، کاشت رنگدانه ها را به نحو مناسبی انجام میدهند.
روش میکروپیگمنتیشن، پاک کردن تاتو، دستگاه میکروپیگمنتیشن
دستگاه میکروپیگمنتیشن تضمینی برای سلامتی
اهمیت رنگ در روش میکروپیگمنتیشن:
انتخاب رنگ مناسب برای میکروپیگمنتیشن از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در صورت استفاده از رنگهایی که بر اساس اصول بهداشتی تولید نشده اند، سلامتی افراد با مخاطره جدی مواجه خواهد شد.
برای اطمینان از عدم وجود حساسیت به رنگ میکروپیگمنتیشن نیز در مواردی آزمون رنگ و حساسیت تقریبا ۷ روز قبل از انجام عمل انجام می شود که نتایج آن نشان می‌دهد رنگدانه باعث واکنش ناخواسته می‌شود یا نه. معمولا برای انجام آن، مقدار کوچکی از رنگدانه یا رنگدانه‌های مورد نظر جداگانه به پوست وارد می‌شود.
هاشور ابرو با میکروپیگمنتیشن:
با تکنیک میکروپیگمنتیشن می‌توانیم تاتو ابرو انجام دهیم و شکل ابروها را مو به مو در موارد کم‌ پشتی بسیار ظریف و پراکنده اصلاح کنیم. حتی با تاتو ابرو می‌توان با بالا بردن ناحیه خارجی ابرو، شکل دادن به ابرو یا باز کردن ابرو، چهره را زیباتر و جوان‌ تر کرد. در صورت وجود نداشتن تناسب بین دو ابرو هم امکان یکنواخت کردن آنها با میکروپیگمنتیشن وجود دارد. اصلاح رنگ و شکل ابروها هم با این روش انجام می‌شود.
میکروپیگمنتیشن چشم:
با روش میکروپیگمنتیشن میتوان آرایش چشم به صورت دائمی داشته باشیم. میکروپیگمنتیشن روی پلک هم انجام می‌شود و می‌توان با آن باعث بیشتر به نظر رسیدن تراکم مژه‌ها شد.
همچنین میکروپیگمنتیشن چشم برای کشیدن خط چشم روی پلک با رنگ‌های مختلف (تاتو خط چشم)، تصحیح افتادگی چشم، کشیدن مژه‌ها در موارد وجود نداشتن مژه، اصلاحات افتادگی پلک با صاف کردن ناحیه کانتوس داخلی و روشن کردن ناحیه نزدیک به کانتوس خارجی و.. به کار می رود.
انجام میکروپیگمنتیشن روی لب:
میکروپیگمنتیشن لب با هدف‌های مختلفی مانند ساخت مجدد حالت لب، تقویت رنگ خود لب به‌صورت کامل یا جزیی، اصلاح تقارن در مواردی که به علت تصادفات رانندگی یا سایر موارد مثل جای جراحی، لب شکری که یک نقص مادرزادی است پس از اتمام مراحل جراحی، اصلاح چروک‌های بالای لب با تکنیک‌های پیشرفته، افزایش حجم لب به کمک تکنیک‌های سایه روشن( در مورد مردان به‌صورت نامحسوس) انجام می‌شود.
آرایش چشم، میکروپیگمنتیشن، هاشور ابرو با میکروپیگمنتیشن
میکروپیگمنتیشن روشی ایمن و بهداشتی جایگزین تاتو
آرایش دائمی لب با میکروپیگمنتیشن:
آرایش دائمی لب با میکروپیگمنتیشن به معنی نیاز نداشتن به استفاده از لوازم آرایشی نیست بلکه ته رنگی به لب می‌دهد که باعث می‌شود فرد در تمام اوقات بدون استفاده از لوازم آرایش هم ظاهری آراسته داشته باشد. در عین حال حدود جایی که باید آرایش شود را معین می‌کند مانند کتاب‌های نقاشی بدون رنگ که بچه‌ها با رعایت خطوط آن را رنگ می‌کنند.
تغییر یا پاک کردن رنگ در روش میکروپیگمنتیشن:
در ترمیم‌ ها امکان اصلاح رنگ وجود دارد ولی حذف رنگ مستلزم گذشت زمان است و شانس ازبین بردن کامل آن با لیزر خیلی زیاد نیست.
میکروپیگمنتیشن درد هم دارد؟
نمی‌توان گفت این فرایند بدون درد است اما با استفاده از بی‌ حس‌کننده‌ های موضعی و در مواردی بلوک کردن اعصاب ناحیه می‌توان به سطح قابل‌ قبولی از بی‌ درد بودن رسید.
پیگمنتر یا اجرا کننده میکروپیگمنتیشن:
پیگمنتر مهمترین عامل انجام یک میکروپیگمنتیشن موفق و ایمن می باشد. پیگمنتر آموزش دیده، متعهد و آگاه، برای سلامتی شما اهمیت قائل است و از دستگاهها و مواد مصرفی مجاز