گروه کالا و خدمات

کلینیک فیزیوتراپی مدیا

ساعت کاری

الان باز است
شنبه
۰۹:۰۰ تا ۱۹:۰۰
یکشنبه
۰۹:۰۰ تا ۱۹:۰۰
دوشنبه
۰۹:۰۰ تا ۱۹:۰۰
سه‌شنبه
۰۹:۰۰ تا ۱۹:۰۰
چهارشنبه
۰۹:۰۰ تا ۱۹:۰۰
پنجشنبه
۰۹:۰۰ تا ۱۹:۰۰
جمعه
‌تعطیل

چگونه این کسب و کار را ارزیابی می‌کنید؟

کیفیت خدمات
(۹)
سرعت پاسخ دهی
(۵)
نحوه برخورد
(۵)
تناسب قیمت و خدمات
(۸)

تصاویر ۱۲ مورد

ویدیوها ۳ مورد

توضیحات

کلينيک فيزيوتراپي مديا شما در جلسه اول مورد معاينه دقيق و بررسي موشکافانه و علمي قرار مي گيريد تا علت مشکل شما کاملا مشخص گردد و پس از تشکيل پرونده کامل نهايتا به حل مشکل اقدام مي شود. درمان صرف بر اساس علايم بيماري و درد پس از مدتي سبب بازگشت مشکلات و درد سابق مي گردد.
فيزيوتراپيستهاي کلينيک فيزيوتراپي مديا با تحصيلات کارشناسي ارشد و دکتراي تخصصي در زمينه فيزيوتراپي و با تجربه کاري بيش از پانزده سال عهده دار بهبود و درمان مشکلات شما خواهند شد.
کلينيک فيزيوتراپي مديا جهت بهبود، رفع مشکلات و درمان بيماريهاي بيماران علاوه بر دستگاههاي معمول فيزيوتراپي، از آخرين، مدرن ترين و بروزترين دستگاهها نظير تکارتراپي، ليزر پرتوان و ليزر اسکنر، هايتون تراپي، بيوفيدبک الکتروميوگرافيک، مگنت و شاک ويو نيز سود مي جويد.
پرسنل کلينيک فيزيوتراپي مديا خود را موظف مي دانند کليه مشکلات عضلاني و اسکلتي (نظير آسيبها و بد شکلي هاي ستون فقرات و ديسک، آسيب تاندوني، آرتروز نواحي مختلف بدن، خار پاشنه و...)، آسيبهاي ورزشي و درد نواحي مختلف بدن( نظير سردرد، کمردرد، گردن درد، زانو درد و دردهاي قفسه سينه و شانه) را برطرف نموده و زندگي سالمتر و راحت تري را به شما هديه نمايند.
اگر از مشکلات کف لگن و بي اختياري ادراري رنج مي بريد فيزيوتراپيستهاي دوره ديده و متخصص در کلينيک فيزيوتراپي مديا با استفاده از مدرن ترين دستگاهها و جديدترين روشها به شما زندگي شاداب تري را به هديه خواهند داد.
يکي از ناراحتي هاي افراد ديابتي مشکلات پاي ديابتي نظير درد، خواب رفتگي و يا گزگز مورمور شدن پاها است که تحرک و راه رفتن اين بيماران را به شدت مورد تاثير قرار مي دهد. در کلينيک فيزيوتراپي مديا با استفاده از مدرنترين دستگاههاي درمان پاي ديابتي و آخرين تحقيقات دانشگاهي در داخل و خارج از کشور، به رفع اين مشکل را مي پردازيم.


متخصصين اين مرکز با بهره گيري از سابقه چندي ساله در زمينه ي آموزش ماساژ، به انجام ماساژ زيبايي، ماساژ صورت و ماساژ لاغري نيز مي پردازند. بعلاوه دستگاههاي موجود در کلينيک فيزيوتراپي مديا بگونه اي انتخاب شده اند که در اين کلينيک علاوه بر مقاصد درماني، مي توان به فعاليت در زمينه هاي ديگري نظير زيبايي و رفع ترکهاي پوستي، لاغري، رفع افتادگي و شلي پوست نيز پرداخت.
فیزیوتراپی در بیماریهای اعصاب
فیزیوتراپی در اطفال + فیزیوتراپی در بیماریهای زنان
فیزیوتراپی در اعمال جراحی + فیزیوتراپی در بیماریهای پوستی
فیزیوتراپی در بیماران بستری در بخشهای بیمارستان
فیزیوتراپی در بیماریهای قلبی و تنفسی

با تجهیزات لیزرتراپی مکنت کامپرشن-ماساژ تخصصی و اتاق اختصاصی تمرین درمانی زیر نظر فیزیوتراپیست تیم ملی فوتبال فیزوتراپیست بهروز سروری فر عضو انجمن فیزیوتراپی در ایران درمان سکته مغزی درمان های دستی آسیب های ورزشی دیسک کمر

برای خواندن ادامه متن کلیک کنید ...

کلینیک فیزیوتراپی فیزیوتراپی در خیابان قزوین ارتوپدی لیزر ستون فقرات فیزیوتراپیست


تعداد بازدید کل : ۲,۶۷۴
۳ سال با برترین ها

خواندنی‌های مرتبط

فیزیوتراپی تنها روش درمان سکته مغزی
فیزیوتراپی تنها روش درمان سکته مغزی

سکته مغزی آسیب عصبی حاد ناشی از اختلال خونرسانی به قسمتی از بافت مغز که ناشی از انسداد رگ مغزی به وسیله یک لخته خونی و یا پارگی یکی از عروق تغذیه کننده آن قسمت بافت مغز می‌باشد.

معرفی فیزیوتراپی در بیماری های مختلف
معرفی فیزیوتراپی در بیماری های مختلف

فیزیوتراپی در بیماریهای روماتولوژیبیماری های مفاصل و بافت نرم را اصطلاحا بیماری های روماتولوژی می نامند و فیزیوتراپی در بیماران روماتولوژی میتواند جهت کاهش درد و کاهش تورم و التهاب و نیز جلوگیری از پیشرفت عوارض بیماری و بدست آوردن حداکثر کارایی دوباره از مفصل مفید واقع شود

افزودن دیدگاه

نظرات و تجربیات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

شماره شما فقط جهت ارسال پاسخ آگهی‌دهنده مورد استفاده قرار می گیرد و نمایش داده نخواهد شد.

آپلود تصویر (اختیاری):

نظر کاربران

نظری برای این آگهی ثبت نشده است .
پرسش خود را در مورد خدمات این آگهی بیان کنید.

شماره شما فقط جهت ارسال پاسخ آگهی‌دهنده مورد استفاده قرار می گیرد و نمایش داده نخواهد شد.

آپلود تصویر (اختیاری):
۰۲۱-۵۵۴۲۷۹۴۴
۰۹۱۹۵۳۶۳۵۵۶