گروه کالا و خدمات

کلینیک فیزیوتراپی مدیا

ساعت کاری

الان بسته است
شنبه
۱۴:۰۰ تا ۱۹:۰۰
یکشنبه
۱۴:۰۰ تا ۱۹:۰۰
دوشنبه
۱۴:۰۰ تا ۱۹:۰۰
سه‌شنبه
۱۴:۰۰ تا ۱۹:۰۰
چهارشنبه
۱۴:۰۰ تا ۱۹:۰۰
پنجشنبه
۱۴:۰۰ تا ۱۸:۰۰
جمعه
‌تعطیل

چگونه این کسب و کار را ارزیابی می‌کنید؟

کیفیت خدمات
(۱۵)
سرعت پاسخ دهی
(۸)
نحوه برخورد
(۷)
تناسب قیمت و خدمات
(۱۰)

گواهینامه‌ها و افتخارات

تصاویر ۲۰ مورد

ویدیوها ۴ مورد

توضیحات

کلينيک فيزيوتراپی مديا شما در جلسه اول مورد معاينه دقيق و بررسی موشکافانه و علمی قرار می گيريد تا علت مشکل شما کاملا مشخص گردد و پس از تشکيل پرونده کامل نهايتا به حل مشکل اقدام می شود. درمان صرف بر اساس علايم بيماری و درد پس از مدتی سبب بازگشت مشکلات و درد سابق مي گردد.
فيزيوتراپيستهای کلينيک فيزيوتراپی مديا با تحصيلات کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی در زمينه فيزيوتراپی و با تجربه کاری بيش از پانزده سال عهده دار بهبود و درمان مشکلات شما خواهند شد.
کلينيک فيزيوتراپی مديا جهت بهبود، رفع مشکلات و درمان بيماريهای بيماران علاوه بر دستگاههای معمول فيزيوتراپی، از آخرين، مدرن ترين و بروزترين دستگاهها نظير تکارتراپی، ليزر پرتوان و ليزر اسکنر، هايتون تراپی، بيوفيدبک الکتروميوگرافيک، مگنت و شاک ويو نيز سود می جويد.
پرسنل کلينيک فيزيوتراپی مديا خود را موظف می دانند کليه مشکلات عضلانی و اسکلتی (نظير آسيب ها و بد شکلی های ستون فقرات و ديسک، آسيب تاندونی، آرتروز نواحی مختلف بدن، خار پاشنه و...)، آسيب های ورزشی و درد نواحی مختلف بدن ( نظير سردرد، کمردرد، گردن درد، زانو درد و دردهای قفسه سينه و شانه) را برطرف نموده و زندگی سالمتر و راحت تري را به شما هديه نمايند.
اگر از مشکلات کف لگن و بی اختياری ادراری رنج می بريد فيزيوتراپيست های دوره ديده و متخصص در کلينيک فيزيوتراپی مديا با استفاده از مدرن ترين دستگاهها و جديدترين روشها به شما زندگی شاداب تری را به هديه خواهند داد.
يکی از ناراحتی های افراد ديابتی مشکلات پای ديابتی نظير درد، خواب رفتگی و يا گزگز مورمور شدن پاها است که تحرک و راه رفتن اين بيماران را به شدت مورد تاثير قرار می دهد. در کلينيک فيزيوتراپی مديا با استفاده از مدرنترين دستگاه های درمان پای ديابتی و آخرين تحقيقات دانشگاهی در داخل و خارج از کشور، به رفع اين مشکل را می پردازيم.

متخصصين اين مرکز با بهره گيری از سابقه چندی ساله در زمينه ی آموزش ماساژ، به انجام ماساژ زيبايی، ماساژ صورت و ماساژ لاغری نيز می پردازند. بعلاوه دستگاه های موجود در کلينيک فيزيوتراپی مديا بگونه ای انتخاب شده اند که در اين کلينيک علاوه بر مقاصد درمانی، می توان به فعاليت در زمينه های ديگری نظير زيبايی و رفع ترکهای پوستی، لاغری، رفع افتادگی و شلی پوست نيز پرداخت.
فیزیوتراپی در بیماریهای اعصاب
فیزیوتراپی در اطفال + فیزیوتراپی در بیماری های زنان
فیزیوتراپی در اعمال جراحی + فیزیوتراپی در بیماریهای پوستی
فیزیوتراپی در بیماران بستری در بخشهای بیمارستان
فیزیوتراپی در بیماریهای قلبی و تنفسی

با تجهیزات لیزرتراپی مکنت کامپرشن-ماساژ تخصصی و اتاق اختصاصی تمرین درمانی زیر نظر فیزیوتراپیست تیم ملی فوتبال فیزوتراپیست بهروز سروری فر عضو انجمن فیزیوتراپی در ایران درمان سکته مغزی درمان های دستی آسیب های ورزشی دیسک کمر

برای خواندن ادامه متن کلیک کنید ...

کلینیک فیزیوتراپی فیزیوتراپی در خیابان قزوین ارتوپدی لیزر ستون فقرات فیزیوتراپیست فیزیوتراپی در چهارراه لشگر فیزیوتراپی در کارگر جنوبی هزینه لیزر خار پاشنه ارتوپدی در در کارگر جنوبی درمان خار پاشنه با دستگاه شاک ویو هزینه شاک ویو خار پاشنه


تعداد بازدید کل : ۴,۱۳۴
۳ سال با برترین ها

خواندنی‌های مرتبط

فیزیوتراپی تنها روش درمان سکته مغزی
فیزیوتراپی تنها روش درمان سکته مغزی

سکته مغزی آسیب عصبی حاد ناشی از اختلال خونرسانی به قسمتی از بافت مغز که ناشی از انسداد رگ مغزی به وسیله یک لخته خونی و یا پارگی یکی از عروق تغذیه کننده آن قسمت بافت مغز می‌باشد.

معرفی فیزیوتراپی در بیماری های مختلف
معرفی فیزیوتراپی در بیماری های مختلف

فیزیوتراپی در بیماریهای روماتولوژیبیماری های مفاصل و بافت نرم را اصطلاحا بیماری های روماتولوژی می نامند و فیزیوتراپی در بیماران روماتولوژی میتواند جهت کاهش درد و کاهش تورم و التهاب و نیز جلوگیری از پیشرفت عوارض بیماری و بدست آوردن حداکثر کارایی دوباره از مفصل مفید واقع شود

افزودن دیدگاه

نظرات و تجربیات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

شماره شما فقط جهت ارسال پاسخ آگهی‌دهنده مورد استفاده قرار می گیرد و نمایش داده نخواهد شد.


نظر کاربران

نظری برای این آگهی ثبت نشده است .
پرسش خود را در مورد خدمات این آگهی بیان کنید.

شماره شما فقط جهت ارسال پاسخ آگهی‌دهنده مورد استفاده قرار می گیرد و نمایش داده نخواهد شد.


پرسش‌ها

علی پهلوان
۱۳:۱۶ ۱۳۹۹/۰۶/۲۱

سلام من بیمه تامین اجتماعی هستم رباط aclوpclومینیسک پای راست و عمل کردم هزینه فیزیوتراپیش چقدر میشه

پاسخ مدیریت کلینیک فیزیوتراپی مدیا
با سلام.بستگی به دستگاههایی که دکتر براتون نوشته دارد.اگر لیزر هم داشته باشید با فیزیوتراپی روتین جلسه ایی ۷۰تومن با دفترچه
۰۲۱-۵۵۴۲۷۹۴۴
۰۲۱-۵۵۴۰۹۷۸۳
۰۹۱۹۵۳۶۳۵۵۶