گروه کالا و خدمات

دکتر الهام ارباب - متخصص جراحی زیبایی زنان

برای مسیریابی بر روی نقشه کلیک کنید.

مسیریابی دکتر الهام ارباب - متخصص جراحی زیبایی زنان

ساعت کاری

الان باز است
شنبه
۰۹:۰۰ تا ۱۸:۰۰
یکشنبه
۰۹:۰۰ تا ۱۸:۰۰
دوشنبه
۰۹:۰۰ تا ۱۸:۰۰
سه‌شنبه
۰۹:۰۰ تا ۱۸:۰۰
چهارشنبه
۰۹:۰۰ تا ۱۸:۰۰
پنجشنبه
۰۹:۰۰ تا ۱۸:۰۰
جمعه
‌تعطیل

چگونه این کسب و کار را ارزیابی می‌کنید؟

کیفیت خدمات
(۲)
سرعت پاسخ دهی
(۳)
نحوه برخورد
(۲)
تناسب قیمت و خدمات
(۲)

توضیحات

دکتر الهام ارباب
متخصص جراحی زیبایی زنان
لابیوپلاستی:
لابیوپلاستی هم مانند دیگر جراحی های زیبایی در زنان طرفداران بسیاری پیدا کرده است و ما برای انجام این جراحی باید نسبت به آن و چگونگی انجام آن آگاهی داشته باشیم در ابتدا امر باید بدانیم لابیاها قسمتی از اعصای تناسلی در زنان هستند که در رابطه جنسی بخصوص برای خانمها بسیار موثر است و مانند سایر اجزای بدن اشکال و سایز مختلف دارند که تا کنون عامل محیطی که در این امر دخیل باشد پیدا نشده، اما هر انسانی مختار است راجع به شکل اجزای بدن خود تصمیم گیرنده باشد. باید بدانیم که فقط در افراد بسیار کمی لابیوپلاستی به صورت درمانی توصیه میشود و آن شرایطی است که برای بیمار شکل و مدل لابیاها مشکل ایجاد کرده باشد مثلا باعث ایجاد مشکل با پوشیدن لباس یا باعث بوجود آمدن عفونت در محل گردد. در غیر از این موارد انجام جراحی لابیوپلاستی کاملا سلیقه ای و براساس نطر بیماو شریک جنسی او انجام میشود. برای انجام لابیو پلاستی بسته به فرهنگ منطقه ای و درخواست بیمار از کوچک کردن لابیا تا قرینه سازی لبیا و حتی حدف کامل لابیا مینور را شامل میشود. جراحی لابیوپلاستی یک جراحی کوچک و در عین حال بسیار ظریف میباشد که تبحر در انجام آن شرط اول رضایت بیمار میباشد روش های انجام لابیوپلاستی شامل: جراحی با بخیه، کوتر کردن، لیزر میباشد که کوتر کردن و لیزر به علت احتمال آسیب ناشی از سوختگی ناحیه اطراف توصیه نمیشود ضمن اینکه جراحی با لیزر و کوتر به ظرافت جراحی با دست نیست.
مثل هر عمل زیبایی دیگری بیمار قبل از انجام ان باید به همراه همسر تحت مشاوره قرار بگیرد. چرا که مثل سایر جراحی ها ممکن است عوارض داشته باشد که از جمله آن عدم رضایت بیمار از نتیجه کار و آنچه در ذهن بیمار بوده است. عفونت ها عارضه بسیار نادری هستند اما ممکن است بوجود آید و از عوارض دیگر هماتوم یا خونمردگی است که البته تمام این عوارض درمان خود را دارد.

برای خواندن ادامه متن کلیک کنید ...

متخصص زنان در سعادت آباد دکتر زنان در سعادت آباد دکتر الهام ارباب متخصص زنان در شهرک غرب دکتر زنان در شهرک غرب جراحی زیبایی زنان در سعادت آباد


تعداد بازدید کل : ۵۹۲

خواندنی‌های مرتبط

بی اختیاری ادرار
بی اختیاری ادرار

در خانمهای سنین میانسالی و بعد از آن شایع است از علل آن می توان به...

افزودن دیدگاه

نظرات و تجربیات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

شماره شما فقط جهت ارسال پاسخ آگهی‌دهنده مورد استفاده قرار می گیرد و نمایش داده نخواهد شد.

آپلود تصویر (اختیاری):

نظر کاربران

نظری برای این آگهی ثبت نشده است .
پرسش خود را در مورد خدمات این آگهی بیان کنید.

شماره شما فقط جهت ارسال پاسخ آگهی‌دهنده مورد استفاده قرار می گیرد و نمایش داده نخواهد شد.

آپلود تصویر (اختیاری):
۰۲۱-۲۲۰۸۸۷۸۹