گروه کالا و خدمات

مهد و پیش دبستانی دنیای حنانه

این آگهی منقضی شده است.
(مدت زمان اعتبار این آگهی به پایان رسیده است.)

اطلاعات تماس

آدرس ۱ :تهران نو، خیابان دماوند، نرسیده به خاقانی، پلاک ۳۴۰
آدرس ۲: تهران نو، خیابان دماوند، نبش مسیل جاجرود (رضایی)، پلاک ۳۲۰

توضیحات

مهدکودک سه ستاره شرق تهران دنیای حنانه واقع در منطقه ۸ و ۱۳ خیابان دماوند، نرسیده به خاقانی، پلاک ۳۴۰
سال تاسیس: ۱۳۷۸مجموعه فعالیت های این مجموعه آموزشی به دو بخش
۱- نگهداری کودکان ۶ ماه تا ۱۲ سال
۲- آموزش کودکان شامل :فعالیتهای فوق برنامه: زبان انگلیسی، قرآن، سفالگری، نقاشی، موسیقی، نمایش عروسکی، قصه‌گویی، سرود خوانی، کاردستی، شطرنج، پرورش خلاق، کولاژ، ژیمناستیک، کیک بوکسینگ، شنا، ورزش باستانی و ورزش‌های رزمی، چرتکه، ای مس کارگاههای آموزشی مادر و کودک، جلسات روانشناسی، روان درمانی، بازی درمانی، از جمله خدمات آموزشی این مرکز به‌شمار می‌روند.
شاد بودن هنر است کودکانمان را هنرمند تربیت کنیم.
ساعت پذیرش از ۶ صبح تا ۶ بعدازظهر
سرویس ایاب و ذهاب
غذای سرد و گرم
تلگرام و سایت: hanamahd.ir
اینستا: hanamahd۹۷
تلفن : ۷۷۴۱۰۲۰۲ - ۷۷۴۱۱۸۷۸


دبستان و پیش دبستانی پسرانه هوشمند صالح المهدی
دبستان و پیش دبستانی پسرانه هوشمند صالح المهدی واقع در منطقه سیزده با مدیریت محسن حسین کاظمی شعبه پسرانه مجموعه دنیای حنانه می باشد..مدرسه موثرترین نهاد پس از خانواده در شکل‌گیری شخصیت، افزایش معلومات و آگاهی‌بخشی به دانش آموزان محسوب می‌شود. مدرسه مکانی است که تمام افراد از سن ۷ تا سن ۱۸ سالگی موظف به‌ تحصیل در آن می‌باشند. دوران مدرسه به مقاطع مختلفی تقسیم شده که نخستین دوره آن، ابتدایی نام دارد که در این مقطع دانش‌آموزان با مفاهیم، مهارت‌ها و اصول اولیه آموزشی و مهارتهای زندگی آشنا می‌شوند. پیش‌دبستانی و دبستان پسرانه غیردولتی صالح‌المهدی با سال‌ها سابقه و با کادری مجرب و آزموده در زمینه آموزش کودکان و دانش‌‌آموزان فعالیت می‌کند.
کلاسهای فوق برنامه شامل:
دپارتمان زبان انگلیسی، کامپیوتر، ریاضی پیشرفته، علوم پیشرفته، فارسی پیشرفته، مهارت مطالعه و تست زنی، نقاشی، سفالگری، خوشنویسی، شطرنج، اوریگامی، نمایش عروسکی، قصه‌گویی، از فوق‌برنامه‌های آموزشی این پیش‌دبستانی و دبستان محسوب می‌شوند. برگزاری جلسات ماهیانه با حضور اولیا، برپایی آزمون‌های تخصصی تیزهوشان، انجام تست روانشناسی، معاینات پزشکی و دندانپزشکی؛ برگزاری آزمون هفتگی و ماهانه، شناسایی دانش آموزان با نیازهای ویژه و پرورش آنان، اردو درون مدرسه و برون مدرسه سرویس رفت و برگشت برای رفاه دانش‌آموزان و تغذیه گرم (صبحانه و ناهار) کیف در مدرسه از دیگر خدمات پیش‌دبستانی و دبستان پسرانه صالح‌المهدی می‌باشند.
نفرات برتر آزمون مبتکران در سطح شهر تهران
نفرات برتر خوشنویسی و طراحی و قصه گویی و احکام، شنا، کیک بوکسک
تلگرام و سایت: SALEHSEH.IR
اینستا: SALEHDABESTAN ۹۷
تلفن : ۷۷۴۱۰۲۰۲ - ۷۷۴۱۱۸۷۸


دبستان و پیش دبستانی دخترانه هوشمند دنیای حنانه
دبستان و پیش دبستانی دخترانه هوشمند دنیای حنانه واقع در منطقه سیزده با مدیریت شهناز مقصودی شعبه پسرانه مجموعه دنیای حنانه می باشد .مدرسه موثرترین نهاد پس از خانواده در شکل‌گیری شخصیت، افزایش معلومات و آگاهی‌بخشی به دانش آموزان محسوب می‌شود. مدرسه مکانی است که تمام افراد از سن ۷ تا سن ۱۸ سالگی موظف به‌ تحصیل در آن می‌باشند. دوران مدرسه به مقاطع مختلفی تقسیم شده که نخستین دوره آن، ابتدائی نام دارد که در این مقطع دانش‌آموزان با مفاهیم، مهارت‌ها و اصول اولیه آموزشی و مهارتهای زندگی آشنا می‌شوند. پیش‌دبستانی و دبستان دخترانه غیردولتی دنیای حنانه با سال‌ها سابقه و با کادری مجرب و آزموده در زمینه آموزش کودکان و دانش‌‌آموزان فعالیت می‌کند.
کلاسهای فوق برنامه شامل:
دپارتمان زبان انگلیسی، کامپیوتر، ریاضی پیشرفته، علوم پیشرفته، فارسی پیشرفته، مهارت مطالعه و تست زنی، نقاشی، سفالگری، خوشنویسی، شطرنج، اوریگامی، نمایش عروسکی، قصه‌گویی، از فوق‌برنامه‌های آموزشی این پیش‌دبستانی و دبستان محسوب می‌شوند. برگزاری جلسات ماهیانه با حضور اولیا، برپایی آزمون‌های تخصصی تیزهوشان، انجام تست روانشناسی، معاینات پزشکی و دندانپزشکی؛ برگزاری آزمون هفتگی و ماهانه، شناسایی دانش آموزان با نیازهای ویژه و پرورش آنان، اردو درون مدرسه و برون مدرسه سرویس رفت و برگشت برای رفاه دانش‌آموزان و تغذیه گرم (صبحانه و ناهار) کیف در مدرسه از دیگر خدمات پیش‌دبستانی و دبستان دخترانه غیردولتی دنیای حنانه می‌باشند.
رتبه اول درآزمون مبتکران در سطح کشور
رتبه برتر در زمینه احکام ، نقاشی، طراحی، فوتسال، شنا، هفت سنگ، قرآن، قصه گویی و داستان نویسی
رتبه اول استان در زمینه نمایش عروسکی
تلگرام و سایت: HANASCH.IR
اینستا: DABESTANHANA۹۷
تلفن: ۷۷۴۲۵۰۰۶ - ۷۷۴۷۰۲۱۷

برای خواندن ادامه متن کلیک کنید ...