گروه کالا و خدمات

آموزش خطاطی گنجی نژاد

این آگهی منقضی شده است.
(مدت زمان اعتبار این آگهی به پایان رسیده است.)

اطلاعات تماس


توضیحات

هنر خوشنویسی با خودکار برای خط فارسی و لاتین، هنری کاربردی و مناسب برای همه سنین می باشد و قابل استفاده در نوشته های روزمره مانند دفاتر مشق، جزوات دانشگاهی، اسناد بانکی ، اسناد ثبتی، اسناد اداری و استخدامی، نسخه های پزشکی، اسناد بین المللی و …با خودکار ، رون نویس ، مداد، و … می باشد .
یکی از بهترین روش های یادگیری این هنر زیبا استفاده از خودآموز های با کیفیت و با پشتیبانی کامل از طرف استادی ماهر است که مطمئن ترین راه یادگیری و در عین حال کم هزینه ترین و سریعترین روش برای داشتن خطی زیبا نیز می باشد.
آموزشگاه خوشنویسی خودکار آبی با مدیریت استاد مهدیه گنجی نژآد با بیش از ۲۰ سال سابقه تحقیق و تدریس خوشنویسی با خودکار در شهرهای تهران، یزد، شیراز و مشهد بصورت حضوری و ۴ سال تدریس دوره های آنلاین و غیرحضوری توسط ایشان، دوره های آموزشی خود را از مقدماتی تا پیشرفته و مدرسی برای خوشنویسی فارسی ( نستعلیق ، شکسته نستعلیق) و لاتین(خوشنویسی پیوسته کاپرپلیت، ایتالیک، هندرایتینگ، گوتیک) , بصورت خودآموزهای کامل و جامع در اختیار علاقمندان به یادگیری خوشنویسی کاربردی فراهم نموده است. شما امکان خرید و دانلود مستقیم خودآموزها را از هر کجای ایران و جهان خواهید داشت.
با خرید هر یک از دوره های آموزشی، شما تمام جلسات آموزشی را بصورت کامل در اختیار دارید برخلاف کلاس های حضوری و یا آنلاین ، بدون هزینه و هرچندبار که بخواهید میتوانید قواعد را مرور و نحوه نوشتن استاد را با دقت بالا ببینید. و نیز رفع اشکال و پشتیبانی آموزشی شما بصورت مستقیم توسط استاد انجام خواهد شد.
همچنین می توانید برای دیدن نمونه آموزش های استاد، خودآموز اعداد ریاضی(آموزش ارقام و شکل حروف آن جهت نوشتن در اسناد بانکی و مالی) را که به مدت محدود در وبسایت آموزشگاه بصورت رایگان می باشد خرید و دانلود رایگان نمایید و از این آموزش بسیار کاربردی نیز استفاده کنید.
همچنین مدرسین خوشنویسی در مدارس می توانند دوره های روش تدریس خوشنویسی به دانش آموزان از پایه دوم تا ششم را تهیه و دانلود نموده و همچنین کتابچه های خوشنویسی مخصوص هر پایه برای دانش آموزان خود خرید نمایند و آموزشی متفاوت و تاثیرگذار و ماندگار را برای دانش آموزان خود رقم بزنند.
هنرجویان و علاقمندان عزیز میتوانند محصولات باکیفیت و متنوع مرتبط با خوشنویسی با خودکار از جمله کتاب و خودکار های با کیفیت و تست شده، از جمله بیک های رنگی مدل کریستال لارج، فشن، بیک روند، پنسان مدل آفیس پن و … را از این مجموعه میتوانید تهیه فرمایید
شماره تماس: ۰۹۹۰۲۲۱۹۴۲۲
آدرس پیج اینستاگرام: https://www.instagram.com/ganjinejad/
کانال تلگرام: https://t.me/honar_abi۱
شماره واتساپ: ۰۹۹۰۲۲۱۹۴۲۲
آدرس ایمیل: khodkareabi.edu@gmail.com
آدرس وبسایت: www.khodkareabi.com
آموزشگاه تخصصی خوشنویسی با خودکار
با مدیریت مهدیه گنجی نژاد

اساتید خوشنویسی کرمان اسم آموزشگاه خوشنویسی اصول خوشنویسی با خودکار اصول خوشنویسی با قلم نی اصول دوازده گانه خوشنویسی اعداد فارسی نستعلیق آموزش آنلاین خطاطی آموزش خط تحریری آموزش خط تحریری شکسته مقدماتی و پیشرفته آموزش خط ساده آموزش خط ساده با خودکار آموزش خط شکسته نستعلیق با خودکار pdf آموزش خط نستعلیق pdf آموزش خط نستعلیق با خودکار pdf اموزش خوشنویسی آموزش خوشنویسی انگلیسی pdf آموزش خوشنویسی انگ


برای خواندن ادامه متن کلیک کنید ...