گروه کالا و خدمات

دکتر کامران جلالی - قلب و عروق

دکتر کامران جلالی - قلب و عروق ۱۷ سال
سابقه فعالیت

ساعت کاری

الان بسته است
شنبه
۱۰:۰۰ تا ۱۸:۰۰
یکشنبه
۱۰:۰۰ تا ۱۸:۰۰
دوشنبه
۱۰:۰۰ تا ۱۸:۰۰
سه‌شنبه
۱۰:۰۰ تا ۱۸:۰۰
چهارشنبه
۱۰:۰۰ تا ۱۸:۰۰
پنجشنبه
‌تعطیل
جمعه
‌تعطیل

چگونه این کسب و کار را ارزیابی می‌کنید؟

کیفیت خدمات
(۰)
سرعت پاسخ دهی
(۰)
نحوه برخورد
(۰)
تناسب قیمت و خدمات
(۰)

توضیحات

** برای تهیه کتاب با مطب جناب دکتر جلالی تماس حاصل فرمایید **
واژۀ «فرامولکولی» مفهومی گیج کننده دارد. همۀ ما با واژۀ «مولکول» آشنا هستیم و می دانیم که همۀ سلولهای بدن از مولکول ساخته شده و نیز می دانیم که بیماری بر اثر اختلال در عملکرد سلولها به وجود می آید؛ بنابراین بطور دقیق تر بیماری نتیجۀ اختلال در عملکرد مولکول است. طب رایج با استفاده از شیمیِ مولکولی، داروهایی را برای اصلاح تغییرات بیمارگونه می سازد و در درمان از آنها استفاده می کند؛ به همین دلیل آن را "پزشکی مولکولی" می نامند. پزشکی فرامولکولی که از قوانین شیمی فرامولکولی با بیش از ۶۰ سال قدمت استفاده می کند، سعی دارد تا با استفاده از نیروهای بین مولکولی اختلال عملکرد مولکول ها را اصلاح کند. به عبارت دیگر، پزشکی فرامولکولی با اصلاح عملکرد نادرست مولکول های بدن به وسیلۀ داروهای فرامولکولی، بیماری های بی شماری را ریشه ای درمان می کند. بنابراین پزشک فرامولکولی باید دانش جامعی دربارۀ پزشکی مولکولی (طب رایج)، داروهای فرامولکولی (طب هومیوپاتی) و طب سنتی داشته باشد. هر کدام از این علوم جایگاه ویژه ای دارد. تشخیص بیماریها با استفاده از فناوریهای پیشرفتۀ طب رایج صورت می گیرد، از داروهای فرامولکولی به عنوان ابزار درمانی استفاده می شود و برای حفظ تندرستی از طب سنتی در راستای شناخت طبیعت فرد، مواد غذایی و نیروهای مؤثر بر حفظ سلامتی استفاده میشود.

چربی خون بالا:
معمولاً دو نوع چربی خون در آزمایش ها بررسی می شود: تری گلیسیرید و کلسترول. افزایش چربی خون غالباً هیچ علامت شناخته شده ای در پزشکی ندارد و معمولاً در پایش های دوره ای با آزمایش خون متوجه آن می شویم. مهم ترین مشکلی که چربی خون بالا به ویژه کلسترول بالا ایجاد می کند، مشکلات قلبی- عروقی (تصلب شرایین) یا سختی عروق است که ممکن است به انسداد رگهای تغذیه کنندۀ قلب و مغز و در نهایت سکتۀ قلبی یا مغزی منجر شود. به این ترتیب، بیشتر این بیماران باید تحت رژیم غذایی کم چرب و کم کالری قرار بگیرند، فعالیت فیزیکی خود را افزایش دهند و تا آخر عمر از داروهای کاهندۀ چربی خون استفاده کنند؛ درحالی که در پزشکی فرامولکولی بالا بودن چربی خون یک علامت از بیماری کلی فرد است که هم به طور عمومی و هم اختصاصی در حد شفای کامل درمان می شود و دیگر نیازی به استفادۀ مادام العمر از داروهای کاهندۀ چربی خون نیست.

پرفشاری خون:
فشارخون طبیعی را به صورت کلی نشان می دهند که صورت آن معمولاً ۱۲۰ و مخرج آن ۸۰ میلی متر جیوه باید باشد. چنانچه حداقل فشارخون از عدد ۹۰ بالاتر برود، می گویند فرد دچار پرفشاری خون است. این بیماری نیز همچون چربی خون بالا علامت مشخصه ای ندارد. برخی افراد ممکن است سردرد یا احساس سرگیجۀ خود را به بالا بودن فشارخون خود نسبت دهند؛ ولی در مجموع شایع ترین علامت فشارخون، بی علامتی آن است.
مهم ترین مشکلی که پرفشاری خون ایجاد می کند، احتمال پارگی عروق مغز (سکتۀ مغزی) و بزرگ و نارسا شدن قلب است؛ به همین دلیل طب رایج تلاش می کند با مصرف مادام العمر داروهای ضد فشارخون و همچنین منع مصرف نمک فشارخون بیماران را کنترل کند. علت ۹۰ درصد فشارخون های بالا که به آن «پرفشاری خون اولیه » می گویند، ناشناخته است. طبق آمار مرکز پزشکی فرامولکولی سینا بیش از ۷۵ درصد افراد مبتلا به پرفشاری خون اولیه شفای کامل را تجربه خواهند کرد و بقیه با کمی ملاحظه های غذایی و فعالیت فیزیکی، کنترل بدون عارضه ای خواهند داشت.

گرفتگی عروق قلبی:
یکی از نگرانی های بیمارانی که دچار گرفتگی عروق کرونر هستند این است که آیا نیاز به عمل جراحی قلب باز دارند یا با کمک دارو می توانند بیاری خود را کنترل کنند؟ البته که اورژانسی بودن عمل جراحی برای یک فرد توسط متخصصین تشخیص داده می شود با این حال بیمارانی هستند که نمی توانند هزینه عمل را تقبل کنند و یا عمل جراحی آنها پرخطر است. درباره این افراد تجربه ۲۰ سالة مرکز پزشکی فرامولکولی سینا نشان داده است که چنانچه فرد دچار آنژین صدری ناپایدار نباشد می تواند به این شیوه از درمان به طور کامل اعتماد کند. باز شدن عروق کرونر و یا افزایش رگ زایی برای جبران گرفتگی عروق اتفاقی است که در پزشکی مدرن به نظر غیرممکن ولی به کمک پزشکی فرامولکولی امکان پذیر است. برای رسیدن به نتیجه ایده آل تا مدتی باید بیمار تحت نظارت متخصص قلب و عروق نیز باشد و حتی از داروهای شیمیایی استفاده کند. پس از آن و تحت شرایط خاص داروهای فرامولکولی به تدریج جایگزین داروهای شیمیایی خواهد شد.

خلاصه سوابق آموزشی، پژوهشی و حرفه ای دکتر کامران جلالی
- فارغ التحصيل رشته پزشكي از دانشکده پزشكي دانشگاه آزاد واحد پزشکی تهران در اسفندماه ۱۳۷۵.
- مطالعه و تحصيل هوميوپاتي از سال ۱۳۷۲ تا ۱۳۷۵ زير نظر دكتر مسعود ناصري.
- دريافت درجه علمی ديپلماي هوميوپاتي از مركز علوم هوميوپاتي، دانشگاه اروميه.
- عضویت در انجمن هوميوپاتي ايران .
- عضویت درمجمع بين المللي پزشکی هوميوپاتي (LMHI)
- ابداء روش PRP+ درمان معجزه آسای ریزش مو به از طریق تلفیق پزشکی مولکولی و فرامولکولی.
- بيش از ۱۷ سال سابقه فعاليت جدي در زمينه هوميوپاتي و فرامولکولی و معالجه بيش از پانزده هزار بيمار.
- دریافت مدرک دکترای تخصصی هومیوپاتی و فوق دکترای طب هومیوپاتی با ارائه اثبات داروی سوپر پلی کرست Nat-sep برای نخستین بار در دنیا.
- همکاری با مرکز تحقیقات علوم زیستی و پزشکی ابن سینا وابسته به بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایران
تاسیس مرکز آموزش هومیوپاتی ایران "ماها".
- نماينده و عضو هيئت علمي دانشگاه بين المللي بركلي.
- راه اندازی آموزش اینترنتی (e-learning) برای همه دوره های آموزش هومیوپاتی از دوره مقدماتی تا پیشرفته.
- تدوین و ارائه برنامه آموزشی پزشکی فرامولکولی به وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی جهت تصویب وبه راه اندازی این رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد.
- اختراع دستگاه ساخت داروهای فرامولکولی با شیوه قابل برنامه ریزی و ساخت داروهای سوپرساکاسد.
می توانید از طریق پیامک با شماره ۲۲۸۰۰۷۰۵ مشاوره داشته باشید.
شماره فکس : ۲۲۸۰۰۷۱۵

حضور جناب دکتر جلالی در برنامه خونه خوبه شبکه ۳ سیما و شرح توضیحاتی در مورد استعداد به بیماری، تاثیرات عوامل روحی در مبتلا شدن به انواع بیماری و درمان ایده آل

برای خواندن ادامه متن کلیک کنید ...

قلب و عروق متخصص قلب و عروق در پاسداران بیماری های تنفسی فراملکولی پزشکی ملکولی طب سنتی هومیوپاتی شیمی ملکولی درمان بیماری ها طب سنتی


تعداد بازدید کل : ۱۱,۸۲۹
۳ سال با برترین ها

افزودن دیدگاه

نظرات و تجربیات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

شماره شما فقط جهت ارسال پاسخ آگهی‌دهنده مورد استفاده قرار می گیرد و نمایش داده نخواهد شد.


نظر کاربران

نظری برای این آگهی ثبت نشده است .
۰۲۱-۲۲۸۰۰۷۰۵
۰۲۱-۲۲۸۰۰۷۰۴
۰۲۱-۲۲۸۰۰۷۰۳
۰۹۳۳۱۶۴۸۲۵۴