گروه کالا و خدمات

دکتر کامران جلالی - روانپزشکی و روانشناسی

ساعت کاری

الان بسته است
شنبه
۱۰:۰۰ تا ۱۸:۰۰
یکشنبه
۱۰:۰۰ تا ۱۸:۰۰
دوشنبه
۱۰:۰۰ تا ۱۸:۰۰
سه‌شنبه
۱۰:۰۰ تا ۱۸:۰۰
چهارشنبه
۱۰:۰۰ تا ۱۸:۰۰
پنجشنبه
‌تعطیل
جمعه
‌تعطیل

چگونه این کسب و کار را ارزیابی می‌کنید؟

کیفیت خدمات
(۰)
سرعت پاسخ دهی
(۰)
نحوه برخورد
(۰)
تناسب قیمت و خدمات
(۰)

توضیحات

** برای تهیه کتاب با مطب جناب دکتر جلالی تماس حاصل فرمایید **
واژۀ «فرامولکولی» مفهومی گیج کننده دارد. همۀ ما با واژۀ «مولکول» آشنا هستیم و می دانیم که همۀ سلولهای بدن از مولکول ساخته شده و نیز می دانیم که بیماری بر اثر اختلال در عملکرد سلولها به وجود می آید؛ بنابراین بطور دقیق تر بیماری نتیجۀ اختلال در عملکرد مولکول است. طب رایج با استفاده از شیمیِ مولکولی، داروهایی را برای اصلاح تغییرات بیمارگونه می سازد و در درمان از آنها استفاده می کند؛ به همین دلیل آن را "پزشکی مولکولی" می نامند. پزشکی فرامولکولی که از قوانین شیمی فرامولکولی با بیش از ۶۰ سال قدمت استفاده می کند، سعی دارد تا با استفاده از نیروهای بین مولکولی اختلال عملکرد مولکول ها را اصلاح کند. به عبارت دیگر، پزشکی فرامولکولی با اصلاح عملکرد نادرست مولکول های بدن به وسیلۀ داروهای فرامولکولی، بیماری های بی شماری را ریشه ای درمان می کند. بنابراین پزشک فرامولکولی باید دانش جامعی دربارۀ پزشکی مولکولی (طب رایج)، داروهای فرامولکولی (طب هومیوپاتی) و طب سنتی داشته باشد. هر کدام از این علوم جایگاه ویژه ای دارد. تشخیص بیماریها با استفاده از فناوریهای پیشرفتۀ طب رایج صورت می گیرد، از داروهای فرامولکولی به عنوان ابزار درمانی استفاده می شود و برای حفظ تندرستی از طب سنتی در راستای شناخت طبیعت فرد، مواد غذایی و نیروهای مؤثر بر حفظ سلامتی استفاده میشود.

بیماری های روحی- روانی همچون افسردگی، اضطراب، وسواس و سایکوز (شیزوفرنیا):
همگی بر این واقعیت قرن بیست و یکم واقفیم که انتظار بر از سطح زندگی زیاد و سبب شده که بیش از گذشته متحمل فشارهای روحی- روانی شویم. افسردگی، اضطراب، وسواس و سایکوز در کنار اختلال های شخصیتی و ناهنجاریهای رفتاری نتیجۀ نگرش جدید بیشتر مردم جهان به مسائل زندگی است. با وجود اینکه علم روان شناسی تلاش می کند با آخرین دستاوردهای خود بهداشت روانی را با اصلاح سبک زندگی حفظ کند، عدۀ درخور توجهی مجبور به استفاده از داروهای روان پزشکی هستند. این داروها به هیچ وجه نقش شفابخش ندارد و تنها کنترل کننده و تسکین بخش است. اگر فقط بودجه هایی را که برای تهیۀ داروهای ضدافسردگی در نظر گرفته می شود، با سایر داروهای طب رایج مقایسه کنیم، متوجه عمق فاجعه می شویم. جنبه های توارثی، تربیت و آموزش های نادرست در دوران مختلف رشد عواملی است که دست به دست هم می دهد و دلایل بنیادین بروز اختلال های روحی- روانی و شخصیتی است؛ دلایلی که تاکنون طب رایج نتوانسته تأثیر حتی ناچیزی بر روی آنها بگذارد. نتایج امیدبخش مرکز پزشکی فرامولکولی سینا حاکی از آن است که می توان دلایل بنیادین بروز بیماری های روحی- روانی را تحت تأثیر قرار داد. هم اکنون در کنار توصیه های روان شناختی که در این مرکز برای ریشه کن کردن اختلال های روحی- روانی ارائه میشود، داروهای فرامولکولی قادر است حدود ۶۰ درصد در روند درمان به بیماران کمک کند. به این ترتیب، چنانچه بیماران بتوانند همۀ همت خود را به کار گیرند، با کمک داروهای فرامولکولی قادر خواهند بود برای همیشه از شر اختلالهای روحی- روانی خلاصی یابند. شایان ذکر است افرادی که دچار اختلال های روحی شدید و همچون شیزوفرنیا و بیماری های مشابه هستند نیز می توانند به امید بهبودی چشمگیر در کنار داروهای روان پزشکی از درمان فرامولکولی بهره مند شوند.

خلاصه سوابق آموزشی، پژوهشی و حرفه ای دکتر کامران جلالی
- فارغ التحصيل رشته پزشكي از دانشکده پزشكي دانشگاه آزاد واحد پزشکی تهران در اسفندماه ۱۳۷۵.
- مطالعه و تحصيل هوميوپاتي از سال ۱۳۷۲ تا ۱۳۷۵ زير نظر دكتر مسعود ناصري.
- دريافت درجه علمی ديپلماي هوميوپاتي از مركز علوم هوميوپاتي، دانشگاه اروميه.
- عضویت در انجمن هوميوپاتي ايران .
- عضویت درمجمع بين المللي پزشکی هوميوپاتي (LMHI)
- ابداء روش PRP+ درمان معجزه آسای ریزش مو به از طریق تلفیق پزشکی مولکولی و فرامولکولی.
- بيش از ۱۷ سال سابقه فعاليت جدي در زمينه هوميوپاتي و فرامولکولی و معالجه بيش از پانزده هزار بيمار.
- دریافت مدرک دکترای تخصصی هومیوپاتی و فوق دکترای طب هومیوپاتی با ارائه اثبات داروی سوپر پلی کرست Nat-sep برای نخستین بار در دنیا.
- همکاری با مرکز تحقیقات علوم زیستی و پزشکی ابن سینا وابسته به بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایران
تاسیس مرکز آموزش هومیوپاتی ایران "ماها".
- نماينده و عضو هيئت علمي دانشگاه بين المللي بركلي.
- راه اندازی آموزش اینترنتی (e-learning) برای همه دوره های آموزش هومیوپاتی از دوره مقدماتی تا پیشرفته.
- تدوین و ارائه برنامه آموزشی پزشکی فرامولکولی به وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی جهت تصویب وبه راه اندازی این رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد.
- اختراع دستگاه ساخت داروهای فرامولکولی با شیوه قابل برنامه ریزی و ساخت داروهای سوپرساکاسد.
می توانید از طریق پیامک با شماره ۲۲۸۰۰۷۰۵ مشاوره داشته باشید.
شماره فکس : ۲۲۸۰۰۷۱۵

حضور جناب دکتر جلالی در برنامه خونه خوبه شبکه ۳ سیما و شرح توضیحاتی در مورد استعداد به بیماری، تاثیرات عوامل روحی در مبتلا شدن به انواع بیماری و درمان ایده آل

برای خواندن ادامه متن کلیک کنید ...

روانشناسی روانپزشک در محدوده پاسداران بیماری های تنفسی فراملکولی پزشکی ملکولی طب سنتی هومیوپاتی شیمی ملکولی درمان بیماری ها طب سنتی


تعداد بازدید کل : ۱۳,۸۰۹
۳ سال با برترین ها

افزودن دیدگاه

نظرات و تجربیات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

شماره شما فقط جهت ارسال پاسخ آگهی‌دهنده مورد استفاده قرار می گیرد و نمایش داده نخواهد شد.


نظر کاربران

نظری برای این آگهی ثبت نشده است .
۰۲۱-۲۲۸۰۰۷۰۵
۰۲۱-۲۲۸۰۰۷۰۴
۰۲۱-۲۲۸۰۰۷۰۳
۰۹۳۳۱۶۴۸۲۵۴