گروه کالا و خدمات

اطلاعات تماس

قیطریه، نرسیده به میدان کتابی

توضیحات

مرکز زیبایی کابان با بهره گیری از پیشرفته ترین تجهیزات، کادر پزشکی متخصص و مجرب در بخش های مختلف زیبایی، سلامت پوست و مو آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.
میهمانان عزیز می توانند با خیالی آسوده، تمام فرآیند درمان، عملیات زیبایی و جوان سازی پوست خود را زیر نظر متخصصین این مرکز و با استفاده از تجهیزات مدرن و به روز، در زمانی کوتاه به انجام رسانند.
مهمترین خدمات ارائه شده در کلینیک کابان به شرح زیر می باشد:
- لیزر موهای زائد
- هایفو
- تزریق ژل و بوتاکس
- زاویه سازی
- میکرونیدلینگ
- مزوتراپی
تمام مراجعه کنندگان محترم قبل از شروع مراحل درمان، تحت مشاوره رایگان این مرکز قرار می گیرند و بعد از دریافت اطلاعات لازم و معاینه های مورد نیاز، نیازمندی های درمانی آنها مشخص شده و برنامه درمان و پیگیری های لازم تعریف می گردد.
در این کلینیک همه چیز به ‏گونه‌ای فراهم گردیده تا شما به عنوان میهمان این مجموعه به نتیجه دلخواه‌تان برسید.

دستگاه لاغری اگزیمیا ۲۰۱۹ با استفاده از جدیدترین تکنولوژی انحصاری الکتروپریشن و استفاده همزمان از لیزر به همراه ترکیبی از چند مکانیزم، دارای نتیجه و عملکرد کاملا موثر می باشد به گونه ای که بعد از انجام یک پکیج لاغری در کمتر از یک ماه،حداقل ۴ تا ۸ سانتیمتر در نواحی بزرگ و ۳ تا ۵ سانتیمتر در نواحی کوچک،کاهش سایز ایجاد می گردد.
وجود مکانیزم RF و اندرودیامگ عمل لیفتینگ پوست را انجام داده که از افتادگی پوست بعد از لاغری جلوگیری می نماید و نهایتا سبب فرم دهی و جوانسازی پوست می گردد.
عملکرد این دستگاه در رفع سلولیت فوق العاده بوده و تاثیرات آن در کمتر از ۲۰ روز به وضوح مشاهده می شود.
همچنین در صورتی که ترک های پوستی ناشی از زایمان یا چاقی و لاغری (استرچ مارک) در مراحل اولیه ایجاد (کمتر از ۶ ماه) باشند نتایج بسیار خوبی جهت از بین رفتن و کمرنگ شدن ترک ها مشاهده خواهد شد.
تاثیرات کلی این دستگاه عبارتند از:
- لاغری موضعی و کاهش سایز (حداقل ۴ تا ۸ سانتیمتر کمتر از یک ماه)
- از بین بردن سلولیت
- رفع غبغب
- زاویه سازی صورت
- کاهش ترک های پوستی (استرچ مارک)
- لیفت باسن،بازو و شکم
- فرم دهی و سفت سازی

برای خواندن ادامه متن کلیک کنید ...