گروه کالا و خدمات

مجموعه دندانپزشکی مجهز دکتر یگانه

این آگهی منقضی شده است.
(مدت زمان اعتبار این آگهی به پایان رسیده است.)

اطلاعات تماس

کلینیک غرب تهران: کاشانی، نبش ورزی شمالی، خیابان اول شرقی، بالای گل فروشی مینیاتور، پلاک ۴، ساختمان مینیاتور، طبقه ۳، واحد ۹ و ۱۰
کلینیک شمال تهران: الهیه، میدان تختی، نبش خیابان هفدهم تختی، پلاک ۸، ساختمان رز، طبقه ۲، واحد ۲۰۴
موقعیت مجموعه دندانپزشکی مجهز دکتر یگانه بر روی نقشه

توضیحات

چرا مرکز دکتر یگانه:
یکی از مهمترین مسائل در امور درمانی و زیبایی دندان این است که مراجعه کننده مرکزی انتخاب کند تا همه امور دندانپزشکی را قادر به انجامش باشد این مسئله از آنجائی مهم است که بیمار در کلینیک های متعدد برای درمانهای مختلف و عملیاتهای گوناگون سرگردان نشود.طبیعتاً کلینیکی قادر به انجام این مهم است که ۱:تجهیزات بسیار مدرن و حرفه ای داشته باشد ۲:پزشکانی زبده و خبره با تخصص های گوناگون در آن مرکزمشغول به فعالیت باشند۳:از لحاظ فضای فیزیکی به اندازه ای بزرگ باشد که بتواند تمام بخشها را راه اندازی نماید.در حال حاضر مرکز دندانپزشکی دکتر یگانه با بهره گیری از نکات یاد شده تمام خدمات دندانپزشکی را برای شما مراجعه کننده عزیز در کوتاهترین زمان ممکن انجام میدهد.
تمام خدمات دندانپزشکی، بصورت فوق تخصصی در یک مکان
**کلیه امور مشاوره ای رایگان است **

دکتر شاهرخ یگانه فارغ التحصیل از اروپا و گذراندن دوره های تخصصی متعدد از امریکا
درمانهای دندانپزشکی در این مرکز با گارانتی انجام می شود
برای کسب اطلاعات بیشتر به کاتالوگ مراجعه فرمایید.

۱۵ درصد تخفیف برای امور زیبایی
وقتی دندان های زیبا داشته باشی همیشه با لبخند آغاز میکنی!

خدمات این مرکز:
لمینیت، لومینیر، بریلیانس، جراحی فک و صورت، جراحی لثه، ایمپلنت، ارتودنسی

لمینیت
لمینت چیست و در چه افرادی مناسب بوده :
یک لایه ی همرنگ دندان ها بوده که باعث اصلاح فرم و رنگ دندان ها شده و اگر دندان ها با فاصله درکنار هم هستند فاصله را بسته و بر روی دندان هایی که شکستگی دارند قرار می گیرد. دندان های کوتاهتر را می توان با لمینیت بلندتر کرد.

انواع لمینت دندان و تفاوت آن ها:
لمینیت به دونوع تقسیم و ساخته شده که بر اساس جنس و ساخت متفاوت بوده
- لمینیت کامپوزیتی: ثبات رنگ این نوع لمینت کمتر است ولی قیمت آن ها ارزان تر بوده و بدون تراش بودن دندان از جمله مزیت های آن می باشد.
- لمینیت سرامیکی: مقاومت بیشتری نسبت به لمینت های کامپوزیتی دارند و ثبات رنگ بیشتری در مقایسه با کامپوزیت ها دارند و دارای ظاهر زیباتری هستند.

نکات مهم این مرکز برای انجام لمینیت:
این مجموعه بخاطر ارتباط گسترده با بهترین لابراتوار های امریکا و آلمان توانایی ساخت لمینیت، حتی در کشورهای نامبرده را دارا می باشد. ضمناً متریال موجود در این مرکز هم از بهترین کیفیت روز دنیا برخوردارمی باشد. که این امر باعث می شود هم ظرافت کار بالا رود و هم برای همیشه دندان های زیبای شما محفوظ بماند. این عمل ریزه کاری های زیادی دارد که پزشک باید به غیر از تخصص، ریز بین و با دقت باشد. از طرفی ارزیابی بیمار قبل از شروع کار بسیار مهم است تا بتوانیم بهترین نتیجه را از لمینیت برای شما داشته باشیم.

جراحی لثه
جراحی لثه چیست؟ و چه زمانی جراحی لثه انجام می شود:
جراحی لثه اولین انتخاب برای درمان مشکلات لثه نیست. در اکثر مواقع، این روش انتخابی است که پس از بسیاری از ترمیم های کم تهاجمی و درمان های بدون جراحی بر روی لثه ها انجام می شود. با توجه به اینکه بسیاری از افراد در مراحل پیشرفته بیماری لثه به دنبال درمان مشکل خود می روند، به همین خاطر در اکثر مراکز درمانی ،جراحی لثه برای آنها تجویز می شود. با این وجود در این مرکز ابتدا روش های درمانی دیگر به بیمار ارائه می شود. در اکثر مواقع ابتدا علائم مربوط به مشکل لثه همچون التهاب لثه یا موارد پیشرفته تر بیماری لثه را بررسی می کنیم و بر اساس تشخیص مان از یک برنامه درمانی مناسب با توجه به مرحله پیشرفت مشکل استفاده می نمائیم.

ارتودنسی
ارتودنسی چیست؟
ارتودنسی ثابت و متحرک یک رویکرد درمانی دندان پزشکی است که برای بیمارانی استفاده می‌شود که نحوه قرارگیری دندان‌های آن‌ها در دهان به خاطر کوچک بودن فک نامناسب است و دندان‌ها به صورت صحیح قرار نگرفته اند. به همین دلیل بیمار با مشکل در هنگام جویدن یا گاز گرفتن مواجه می‌شود. در ضمن بهبود ظاهر دندان ها و طرح لبخند نیز با ارتودنسی برای بیمار مهیا می شود.

انواع ارتودنسی
دو نوع اصلی ارتودنسی که برای صاف کردن دندان ها در افراد استفاده می گردد، عبارتست از ارتودنسی ثابت و ارتودنسی متحرک. نوع دیگر، ارتودنسی نامرئی است.

برای خواندن ادامه متن کلیک کنید ...
مجموعه دندانپزشکی مجهز دکتر یگانه