گروه کالا و خدمات

باشگاه تخصصی کودک کاکرون

ساعت کاری

الان باز است
شنبه
۰۹:۰۰ تا ۱۸:۰۰
یکشنبه
۰۹:۰۰ تا ۱۸:۰۰
دوشنبه
۰۹:۰۰ تا ۱۸:۰۰
سه‌شنبه
۰۹:۰۰ تا ۱۸:۰۰
چهارشنبه
۰۹:۰۰ تا ۱۸:۰۰
پنجشنبه
۰۹:۰۰ تا ۱۸:۰۰
جمعه
‌تعطیل

چگونه این کسب و کار را ارزیابی می‌کنید؟

کیفیت خدمات
(۴)
سرعت پاسخ دهی
(۳)
نحوه برخورد
(۳)
تناسب قیمت و خدمات
(۴)

توضیحات

رشد کودک دارای ابعاد چندگانه و در هم تنیده ای چون حرکتی، اجتماعی، شناختی، عاطفی و ... است که یکی از مهمترین آنها رشد حرکتی می باشد. بر خلاف تصور غالب، رشد حرکتی مطلوب خود به خود حاصل نمی شود بلکه کودک باید حرکت را تجربه کند. این در حالیست که کودکان عصر حاضر با تغییر سبک زندگی، زندگی آپارتمان نشینی، کمبود فضاهای ورزشی، جایگزینی بازی های رایانه ای به جای بازی های حرکتی و.... دچار فقر حرکتی شده اند و اکثراً در مهارت هایی چون لی لی کردن، پریدن، دریافت کردن و شوت کردن توپ و .. که با نام مهارت های حرکتی بنیادی شناخته شده اند و پایه ای برای اکتساب مهارت های تخصصی ورزشی در سنین بالاتر را تشکیل می دهند، دارای تأخیر می باشند. ضعف عضلانی، بروز ناهنجاری های اسکلتی، مشکلات رشد اجتماعی، چاقی و .. از پیامدهای این تأخیرها می باشند. لذا بیش از پیش لزوم ارائه محیط های غنی از لحاظ رشدی و مداخلات حرکتی متناسب در دوران حساس کودکی احساس می گردد. هدف ما غنی سازی محیط زندگی کودک در قالب بازی های شاد و لذت بخش و بالا بردن تجربه های حرکتی با استفاده از جدید ترین روش های علمی دنیا با بهره گیری از نیروهای متخصص و مدیریت اساتید باتجربه دانشگاه می باشد.
کاکرون به معنی محل بازی نام گروهی است که با هدف ارائه خدمات ورزشی حرفه ای به کودکان تأسیس شده است.
**خدمات ورزشی گروه کاکرون
برگزاری کلاس های ورزشی متناسب با رشد حرکتی کودکان در مهد کودک ها و مدارس شامل کلاس های رشد حرکتی بازی محور، احیای زنگ های ورزش مدارس با بازی های حرکتی به صورت علمی تخصصی، اجرای کلاس های فوق برنامه ورزشی بعد از کلاس درس در مدارس، اسکیت بازی محور و شنا
طراحی محیط های ورزشی ایمن و متناسب با رشد حرکتی کودکان و دانش آموزان در سنین مختلف در مهد کودک ها، خانه های بازی و مدارس، ارزیابی رشد حرکتی کودکان به منظور تشخیص تاخیر رشدی و ارائه برنامه های مداخلاتی مناسب
برگزاری جشنواره های ورزشی در مهد کودک ها و مدارس
ارائه برنامه های تخصصی برای کودکان و دانش آموزان در منزل
طراحی اتاق کودک به منظور پیشبرد رشد حرکتی
**باشگاه های تخصصی
گروه کاکرون در حال حاضر در دو باشگاه کودک در محیطی بزرگ و با امکانات فوق العاده در قالب کلاس ها و سانس های متنوع به ارائه خدمات تخصصی می پردازد. جهت اطلاع از کلاس ها و سانس های موجود در باشگاه های تخصصی با شماره ۰۹۳۷۵۰۲۵۶۳۹ تماس بگیرید. اطلاعات این دو باشگاه تخصصی در ادامه ارائه شده است:
باشگاه کودک مهد افق طلایی (کلاس های رشد حرکتی، اسکیت بازی محور، فیتنس کودکان، تمرینات نینجا و کلاس پرطرفدار مادر، کودک و حرکت)
آدرس: تهران، جنت آباد جنوبی، انتهای لاله شرقی، خیابان جهاد اکبر، نبش خیابان هشتم
تلفن: ۴۴۰۶۹۲۳۳
باشگاه کودک مهد خاطره ها (کلاس های رشد حرکتی، اسکیت بازی محور، فیتنس کودکان، تمرینات نینجا و کلاس پرطرفدار مادر، کودک و حرکت)
آدرس: تهران، شهرک غرب، بلوار خوردین، توحید ۲، پلاک ۵
تلفن: ۸۸۵۶۲۱۰۱
**ویژگی های خدمات تخصصی گروه کاکرون
کلاس های رشد حرکتی
کلاس های رشد حرکتی تیم کاکرون محبوب ترین کلاس این تیم تخصصی است که با استفاده از جدیدترین متدهای آموزش غیر مستقیم دنیا در محیطی شاد و ایمن، تقویت مهارت های بنیادی کودکان ۵/۲ تا ۱۳ سال را هدف قرار داده است. بازی محور بودن، آموزش غیرمستقیم، جدید بودن سبک کلاس و استفاده از مربیان متخصص، تحصیل کرده در رشته تربیت بدنی و آگاه به علم روز دنیا از ویژگی های منحصر به فرد این کلاس ها می باشد.
جهت آشنایی با فعالیت هایی که در کلاس رشد حرکتی انجام می گیرد و همچنین هدف هر کدام از آنها در ادامه توضیحاتی ارائه شده است:
فعالیت های کلاس رشد حرکتی از دو بخش کلی تمرین مهارت های تعادلی و جابجایی و تمرین مهارت های دستکاری تشکیل شده است.
مهارت های تعادلی شامل مهارت هایی از قبیل غلت زدن، فرشته، راه رفتن و پریدن روی سطوح باریک و از این قبیل می باشند. مهارت های جابجایی که هدف اصلی آنها جابجایی بدن از نقطه ای به نقطه دیگر است شامل مهارتهایی مثل لی لی، یورتمه و انواع پریدن ها است. و در آخر مهارت هایی که درگیر در اعمال نیرو یا دریافت نیرو از اجسام می شود با نام مهارت های دستکاری شناخته می شوند و شامل پرتاب و دریافت توپ، شوت کردن، دریبل و .. هستند. این دسته سخت ترین مهارت های حرکتی در سنین کودکی می باشند و حتما نیاز به مداخله دارند تا به سطح مطلوب برسند.
شرکت در بازیهایی مثل مینی والیبال، مینی بسکتبال، تنیس و گلف مقدماتی (البته انواع تعدیل یافته ای از آنها که در کلاس های رشد حرکتی استفاده می شود) با توجه به اینکه نیازمند دریافت و تفسیر دقیق اطلاعات محیطی است و شامل انطباق مناسب و به موقع بدن با محیط می باشد رفته رفته منجر به توسعه هماهنگی های ادراکی لازم در کودکان شده و آنها را برای شرکت در مدل های اصلی آنها در آینده آماده می کند. اگر کودکان نمی توانند بدمینتون یا تنیس بازی کنند به دلیل وجود نیازهای شدید ادراکی این رشته است ولی نباید آنها را از حق بازی کردن در این رشته محروم کرد. بلکه می توان با تعدیل نیازهای تکلیف و همچنین قوانین بازی مثل استفاده از بادکنک به جای توپ که به مراتب کندتر حرکت می کند و این امکان را برای کودک فراهم می نماید که عکس العملی مناسب نشان داده و وقت کافی برای فرم دهی مناسب بدن خود داشته باشد، به هدف مورد نظر رسید. با استفاده از این روش کودک هنگام ورود به مدرسه تجربه هایی بی نظیر از شرکت در تمام مهارت های ورزشی دارد که حالا با توجه به علاقه (که معمولا در نتیجه تجارب موفق بوجود می آید) در یکی از آنها جذب خواهد شد و از این طریق احتمال مشارکت مادام العمر که هدف اصلی همه ما می باشد بالا خواهد رفت.
**کلاس های اسکیت
اسکیت رشته ای پرطرفدار و جذاب است که به دلیل نیازهای تعادلی آن هر چه از سنین پایین تر فرا گرفته شود بهتر است. اما آموزش موثر این رشته تخصصی در کودکان کم سن نیاز به تخصص و مهارت ویژه دارد. تیم تخصصی کاکرون افتخار این را دارد که با روش هایی جدید و بازی محور، در محیطی شاد و ایمن آموزش مهارت های اسکیت را از سن ۳ سالگی آغاز می کند. در نتیجه این آموزش حرفه ای تعادل پویا، عضلات کف پا و اعتماد به نفس حرکتی کودک بهبود خواهد یافت.
**کلاس های شنا
شنا نیز از ورزشهای پرطرفدار مخصوصا در فصل های بهار و تابستان است که یادگیری آن در سنین کودکی از سوی متخصصین علم ورزش بسیار توصیه شده است. اما یادگیری این رشته پرچالش حتما باید با سطح بالایی از امنیت و لذت همراه باشد چرا که از نظر ما این دو فاکتور در هر محیط آموزشی از لحاظ اهمیت در اولویت قرار دارد. روش بازی محور و متفاوت تیم کاکرون در آموزش مهارت های شنا به کودکان کم سن و سال از جمله خدمات منحصر به فرد این گروه محسوب می شود که با کادری مجرب و آموزش دیده در قالب کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی در یکی از بهترین استخرهای تهران (استخر جام جم همت) ارائه می شود.
مرکز تخصصی آموزش اسکیت کودکان در غرب تهران
تخصصی ترین پیست اسکیت در غرب تهران
آموزش از ۳ سالگی
**مراکز ارائه دهنده خدمات تخصصی گروه کاکرون
تیم کاکرون افتخار همکاری با بهترین مهد کودک ها، مدارس و مراکز ورزشی در سطح تهران را دارد. مراکزی که در حال حاضر تحت پوشش خدمات کاکرون هستند:
باشگاه کودک مهد افق طلایی (کلاس های رشد حرکتی، اسکیت بازی محور، فیتنس کودکان، تمرینات نینجا و کلاس پرطرفدار مادر، کودک و حرکت)
آدرس: تهران – جنت آباد جنوبی – انتهای لاله شرقی – خیابان جهاد اکبر – نبش خیابان هشتم
تلفن: ۴۴۰۶۹۲۳۳
باشگاه کودک مهد خاطره ها (کلاس های رشد حرکتی، اسکیت بازی محور، فیتنس کودکان، تمرینات نینجا و کلاس پرطرفدار مادر، کودک و حرکت)
آدرس: تهران - شهرک غرب - بلوار خوردین - توحید ۲ - پلاک ۵
تلفن: ۸۸۵۶۲۱۰۱
باشگاه کودک مهد آلما (کلاس های رشد حرکتی و اسکیت بازی محور)
آدرس: تهران، جنت اباد، شاهین شمالی، بعد از ۳۵ متری گلستان، ک مخابرات ۵، پ ۷
تلفن: ۴۴۴۱۳۳۴۹
باشگاه کودک مهد افق (کلاس های رشد حرکتی)
آدرس: تهران، جنت آباد مرکزی، ۳۵ متری گلستان، بین ۱۶ متری اول و دوم، پلاک ۲۹۴
تلفن: ۴۴۴۵۰۵۳۲
دبستان دخترانه شمیم یاس (کلاس های رشد حرکتی و اسکیت)
آدرس: جنت آباد شمالی، بهارستان ۲۶، انتهای کوچه مهتاب یکم
تلفن: ۴۴۸۷۵۰۶۹ - ۴۴۸۱۷۳۵۳ – ۴۴۸۷۰۹۷۸
دبستان دخترانه بنت الهدی (کلاس های رشد حرکتی و اسکیت)
آدرس: جنت آباد جنوبی، میدان چهارباغ شرقی، ۱۶ متری اول جنوبی، پلاک ۲۶
تلفن: ۴۴۴۱۷۸۴۰
مهد کودک طوبی (کلاس های رشد حرکتی و اسکیت)
آدرس: مینی سیتی، شهرک شهید محلاتی، فاز۲، نصر۷، روبروی مسجد الزهرا
تلفن: ۲۲۴۵۳۷۳۶-۲۲۴۵۳۷۳۵
مهد کودک باریزان (کلاس های رشد حرکتی و اسکیت)
آدرس: شریعتی، روبروی پارک کوروش، کوچه پیروز، پلاک ۱۵
تلفن: ۲۲۸۴۲۹۲۹-۲۲۸۴۷۳۷۳
باشگاه کودک مهد پدیده (کلاس های رشد حرکتی و اسکیت)
آدرس: اتوبان ستاری، ورودی خلیل آبادی، خیابان هجرت، شقایق ۱۲، پلاک ۹
تلفن: ۴۴۴۳۷۲۷۸
استخر سرپوشیده جام جم همت (کلاس های شنای بازی محور)
آدرس: همت غرب، سردار جنگل، کوچه حیدری مقدم، برج های جام جم
تلفن: ۴۴۶۱۷۲۸۱
مرکز رفاه کودک و خانواده آرمه (کلاس های رشد حرکتی و اسکیت)
آدرس: میدان اتریش، ۳۵ متری گلها، نبش بنفشه ۷، پلاک ۱۱۶
تلفن: ۴۴۷۴۷۳۳۲
مدرسه فرهنگ (کلاس های رشد حرکتی و اسکیت)
تهرانپارس، خیابان ۱۹۶شرقی، خیابان ۲۰۲ شرقی، تقاطع ۱۳۳، پلاک ۳۰۸
تلفن: ۷۷۳۲۸۷۰۰
مدیریت تیم تخصصی کاکرون
**دکتر مرضیه بلالی
تخصصی ترین پیست اسکیت کودکان در غرب تهران و تخصصی ترین باشگاه کودک و نوجوان در غرب تهران
آدرس: جنت آباد شمالی، بهارستان ۲۶، دبستان شمیم یاس
مرضیه بلالی دکتری تربیت بدنی در گرایش رشد حرکتی کودکان ایده پرداز و بنیان گذار گروه کاکرون می باشد. دکتر بلالی بیش از پانزده سال سابقه کار با کودکان در رشته های اسکیت، رشد حرکتی، شنا، ایروبیک و ...دارد و طراح انواع بازی های کودکان در رشته های اسکیت، رشد حرکتی و مینی ورزشها بر پایه علم روز دنیا می باشد. ایشان از اساتید دانشگاه و مدرس دروس مرتبط با رشد حرکتی در مقاطع تحصیلی ارشد و دکتری بوده و دارای چندین مقاله داخلی و بین المللی در حوزه کودک می باشد. کلاس های منحصر بفرد اسکیت بازی محور و رشد حرکتی با نظارت مستقیم ایشان برگزار می شود. شخصیت آکادمیک، انرژی فوق العاده، رفتار حرفه ای، خلاقیت و لبخند همیشگی از ویژگی های بارز خانم دکتر محسوب می شود.
**دکتر شهاب پروین پور
شهاب پروین پور دکتری رشته تربیت بدنی در گرایش رشد حرکتی است و در حال حاضر عضو هیئت علمی دانشکده تربیت بدنی دانشگاه خوارزمی می باشد. دغدغه ریشه کن کردن فقر حرکتی نسل آینده و ارتباط دادن علم و عمل همواره از اهداف ایشان بوده و تیم تخصصی کاکرون این امکان را برای او ایجاد کرده تا با بهره مندی از نیروهای جوان و با انگیزه گامی بلند در راستای این هدف بردارد. بهره گیری از رویکرد جدید و متفاوت پداگوژی غیرخطی در طراحی بازی های متناسب رشدی برای اولین بار در ایران از ویژگی های منحصر به فرد روش ایشان است که رد آن در کلیه خدمات آموزشی موجود در کاکرون به وضوح قابل مشاهده است.

برای خواندن ادامه متن کلیک کنید ...

باشگاه کودک در سعادت آباد باشگاه ورزشی کودک در سعادت آباد باشگاه کودک در پیامبر باشگاه کودک در شریعتی باشگاه کودک در جنت آباد مرکز آموزش اسکیت کودکان در غرب تهران تنها مرکز آموزش بازی محور اسکیت در تهران تخصصی ترین پیست اسکیت کودکان در غرب تهران


تعداد بازدید کل : ۱,۲۵۵

افزودن دیدگاه

نظرات و تجربیات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

شماره شما فقط جهت ارسال پاسخ آگهی‌دهنده مورد استفاده قرار می گیرد و نمایش داده نخواهد شد.

آپلود تصویر (اختیاری):

نظر کاربران

نظری برای این آگهی ثبت نشده است .
پرسش خود را در مورد خدمات این آگهی بیان کنید.

شماره شما فقط جهت ارسال پاسخ آگهی‌دهنده مورد استفاده قرار می گیرد و نمایش داده نخواهد شد.

آپلود تصویر (اختیاری):
۰۲۱-۴۴۰۶۹۲۳۳
۰۲۱-۸۸۵۶۲۱۰۱
۰۲۱-۴۴۴۵۰۵۳۲
۰۲۱-۴۴۴۱۳۳۴۹
۰۲۱-۴۴۸۷۵۰۶۸
۰۲۱-۴۴۸۷۵۰۶۹
۰۹۳۷۵۰۲۵۶۳۹