گروه کالا و خدمات

کلینیک دندانپزشکی رویای لبخند

با توجه به شرایط موجود و شیوع ویروس COVID-19 می‌توانید از طریق اپلیکیشن Whatsapp به صورت تصویری با صاحب این کسب و کار تماس حاصل نمایید. تماس بگیرید
فکر همه چیز را کرده ایم...

ساعت کاری

الان باز است
شنبه
۰۹:۰۰ تا ۲۰:۰۰
یکشنبه
۰۹:۰۰ تا ۲۰:۰۰
دوشنبه
۰۹:۰۰ تا ۲۰:۰۰
سه‌شنبه
۰۹:۰۰ تا ۲۰:۰۰
چهارشنبه
۰۹:۰۰ تا ۲۰:۰۰
پنجشنبه
۰۹:۰۰ تا ۲۰:۰۰
جمعه
‌تعطیل

چگونه این کسب و کار را ارزیابی می‌کنید؟

کیفیت خدمات
(۸)
سرعت پاسخ دهی
(۸)
نحوه برخورد
(۷)
تناسب قیمت و خدمات
(۱۱)

تصاویر ۲۰ مورد

ویدیوها ۳ مورد

توضیحات

نیاز به کلینیک تخصصی دندانپزشکی با بالاترین کیفیت و بهترین متخصصین در یک مجموعه و جای خالی آن در تهران و خاورمیانه بسیار احساس می شد به همین منظور مجموعه ای کامل از کادر متخصصین و دندانپزشکان مجرب؛ ایمپلنتولوژیست، اندودنتیست، اطفال، جراحان فک و صورت، ارتودنتیست، پریو، در تهران بزرگ با دو شعبه افتتاح شد.

کلینیک دندان پزشکی رویای لبخند به همت تنی چند از پزشکان مجرب و کار آزموده با نیت گرد آوری متخصصین و تجهیزات روز دنیا به منظور خدمات رسانی کامل و بدون نقص به بیماران تاسیس گردید.

مجموعه گردآوری شده حاصل ۲۸ سال تجربه و تخصص موسسین این مجموعه و همکاری مراکز علمی جهان و به ویژه آکادمی ایمپلنت آمریکا می باشد و به عنوان یکی از سایت های این آکادمی به فعالیت های تحقیقاتی و تبادل نظر با پزشکان ایران و جهان مبادرت می ورزد.

کلینیک دندانپزشکی رویای لبخند با سبکی مدرن، منحصر به فرد با محیطی شاد و سرزنده است و همین مسئله این کلینیک را از دیگر کلینیک هایی که تا به حال دیده اید، متمایز ساخته است. از آنجایی که مراجعین این مجموعه شامل تمامی سنین می شود، سعی شده است راحتی و سهولت استفاده ی همه ی مراجعین از این مرکز فراهم شود.

در طراحی اتاق انتظار کلینیک رویای لبخند به مفهومی فراتر از یک فضای درمانی و بهداشتی فکر شده است تا برای بیماران محیطی گرم و خودمانی فراهم آورد.

با وجود نوبت دهی دندانپزشکی اینترنتی و سیستم نوبت دهی مناسب و یا در شرایط معطلی بیماران در مراکزی که بیماران ترومای دندانپزشکی هم وجود دارند و یا در مراکز دندانپزشکی چند تخصصی، باید به ازای هر یونیت دندانپزشکی حداقل ۴ صندلی انتظار وجود داشته باشد.

در کلینیک دندان پزشکی رویای لبخندکلیه خدمات تخصصی دندان پزشکی از جمله عکس دندان، ایمپلنت(کاشت دندان)، ارتودنسی، زیبایی و ترمیمی انجام میگردد.

شرایط پرداخت اقساطی از ابتدا برای خدمات ارتودنسی و ايمپلنت
ساعت کاری و پذیرش : ۹ صبح الی ۸ شب

با مدیریت: دکتر احمد زارع زاده - دکتر علی بشارت

طرف قرارداد با کلیه بیمه های تکمیلی
مشاوره رایگان

برای خواندن ادامه متن کلیک کنید ...

کلینیک دندانپزشکی رویای لبخند دندانپزشکی در اقدسیه دندانپزشکی در میدان حر دندانپزشک در فرمانیه ارتودنسی در نياوران ايمپلنت در فرمانيه ايمپلنت در آجودانيه دندانپزشكی زيبايی نياوران دندانپزشک زيبایی در اقدسیه دندانپزشک زيبايی فرمانيه


تعداد بازدید کل : ۲,۰۹۸

خواندنی‌های مرتبط

کاشت ایمپلنت دندان
کاشت ایمپلنت دندان

کاشت ایمپلنت دندان دارای دو مرحله کلی است. مرحله ابتدایی شامل کاشت فیکسچر ایمپلنت و در مرحله دوم ساخت و نصب روکش برای ایمپلنت کاشته شده می باشد.

تصویربرداری در ارتودنسی دندان
تصویربرداری در ارتودنسی دندان

OPG یکی از رادیوگرافی های ضروری جهت شروع درمان ارتودنسی می باشد که به وسیله آن، متخصص ارتودنسی قادر به دیدن دقیق ریشه دندان ها می باشد و می تواند کلیه دندان ها را از لحاظ سلامت کلی مورد ارزیابی قرار دهد.

مراقبت های پس از عصب کشی
مراقبت های پس از عصب کشی

برای چند روز اول پس از درمان عصب کشی ( میانگین ۱۰ روز )، امکان درد وجود دارد.

علت درد پس از عصب کشی دندان
علت درد پس از عصب کشی دندان

سوالی که بسیاری از بیماران می پرسند این است که اگر دندانم معالجه ریشه شده است ، چرا هنوز درد دارم؟

افزودن دیدگاه

نظرات و تجربیات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

شماره شما فقط جهت ارسال پاسخ آگهی‌دهنده مورد استفاده قرار می گیرد و نمایش داده نخواهد شد.


نظر کاربران

نظری برای این آگهی ثبت نشده است .
پرسش خود را در مورد خدمات این آگهی بیان کنید.

شماره شما فقط جهت ارسال پاسخ آگهی‌دهنده مورد استفاده قرار می گیرد و نمایش داده نخواهد شد.

۰۲۱-۲۶۱۴۰۲۶۰
۰۲۱-۲۶۱۴۰۲۶۱
۰۲۱-۶۶۴۱۱۵۶۷
۴۷۶۲۲