گروه کالا و خدمات

دکتر فرشته تراشی - جراح دندانپزشک

این آگهی منقضی شده است.
(مدت زمان اعتبار این آگهی به پایان رسیده است.)

اطلاعات تماس

خیابان اندرزگو، خیابان کریمی، نبش محقق اول، ساختمان یاس، بلوک A، واحد ۳۰۲

توضیحات

ایمپلنتهای دندانی جایگزین مناسبی برای دندانهای از دست رفته هستند. دندانپزشک بعد از معاینه و بررسی های رادیو گرافی با توجه به وضع عمومی بیمار از نظر سلامت و یا داشتن بیماریهای عمومی، نوع درمان را انتخاب کرده و با توجه به اینکه درمانهای غیر تهاجمی در دنیای امروز بهترین گزینه برای بیماران دندانپزشکی است، اقدام به درمان می کند.
ایمپلنتها به فرمها و مدلهای مختلفی در بازار های تجهیزات و وسایل دندانپزشکی عرضه می شوند. اینکه دندانپزشک‌ چه ایمپلنتی را انتخاب کند بستگی به شرایط استخوان از نظر نوع ضخامت و طول در ناحیه ای جایگزین ایمپلنت جای دندان از دست رفته دارد.
کمپانی های متعدد تحقیقات مختلی در زمینه انواع مدلهای ایمپلنتها، سطوح آنها انجام دادند همه این تحقیقات برای نحوه پذیرش استخوان و در حقیقت جذب استخوان برای ماندگاری بیشتری ایمپلنت وجلوگیری از روند تحلیل استخوان اطراف ایمپلنتهای دهانی است.
قسمتی از ایمپلنتها که داخل دهان در حقیقت جایگزین ریشه از دست رفته می شود فیکسچر نام دارد. فیکسچرها معمولا داری پیچهایی هستند که عمق و فرم سطح مختلفی بر اساس شرکتهای ابداع کننده و کارخانه سازنده دارند.روی پیچها و سطوح فیکسچرها موادی با روشهای مختلف استفاده می شود که محققین اعتقاد دارند این مواد باعث چسبندگی بیشتر و‌پذیرش استخوان در مراحلی از ترمیم استخوان بعد از قرار دادن فیکسچر می شود.

بعد از قرار دادن فیکسچر ایمپلنت داخل استخوان دندانپزشک‌ می تواند بر اساس تشخیص و حدود ارزیابی میزان استحکام فیکسچر به استخوان یک مدل پیچ‌ را از میان پیچ های مناسب جهت بستن دهان فیکسچر استفاده کند.

روشهای جدید با استفاده از دستگاههای دیجیتال با اسکن دهان یا قالب بیمار هم زمان یا بعد از ترمیم استخوان در محل قرار گرفتن ایمپلنت، انجام می گیرد. این روشها زمان بری کمتر و کمک موثری در ساخت پروتز بسیار دقیق برای بیمار دارد.

پروتز ایمپلنت با استفاده از روشهای دیجیتال
تعیین رنگ‌ و سایه دندانها با استفاده از روشهای جدید

برای خواندن ادامه متن کلیک کنید ...