گروه کالا و خدمات

دکتر فرشته تراشی - جراح دندانپزشک

امکانات

ساعت کاری

الان بسته است
شنبه
۱۰:۰۰ تا ۲۰:۰۰
یکشنبه
۱۰:۰۰ تا ۲۰:۰۰
دوشنبه
۱۰:۰۰ تا ۲۰:۰۰
سه‌شنبه
۱۰:۰۰ تا ۲۰:۰۰
چهارشنبه
۱۰:۰۰ تا ۲۰:۰۰
پنجشنبه
۱۰:۰۰ تا ۲۰:۰۰
جمعه
‌تعطیل

چگونه این کسب و کار را ارزیابی می‌کنید؟

کیفیت خدمات
(۴)
سرعت پاسخ دهی
(۲)
نحوه برخورد
(۳)
تناسب قیمت و خدمات
(۲)

گواهینامه‌ها و افتخارات

تصاویر ۱۸ مورد

ویدیوها ۱ مورد

توضیحات

ایمپلنتهای دندانی جایگزین مناسبی برای دندانهای از دست رفته هستند. دندانپزشک بعد از معاینه و بررسی های رادیو گرافی با توجه به وضع عمومی بیمار از نظر سلامت و یا داشتن بیماریهای عمومی، نوع درمان را انتخاب کرده و با توجه به اینکه درمانهای غیر تهاجمی در دنیای امروز بهترین گزینه برای بیماران دندانپزشکی است، اقدام به درمان می کند.
ایمپلنتها به فرمها و مدلهای مختلفی در بازار های تجهیزات و وسایل دندانپزشکی عرضه می شوند. اینکه دندانپزشک‌ چه ایمپلنتی را انتخاب کند بستگی به شرایط استخوان از نظر نوع ضخامت و طول در ناحیه ای جایگزین ایمپلنت جای دندان از دست رفته دارد.
کمپانی های متعدد تحقیقات مختلی در زمینه انواع مدلهای ایمپلنتها، سطوح آنها انجام دادند همه این تحقیقات برای نحوه پذیرش استخوان و در حقیقت جذب استخوان برای ماندگاری بیشتری ایمپلنت وجلوگیری از روند تحلیل استخوان اطراف ایمپلنتهای دهانی است.
قسمتی از ایمپلنتها که داخل دهان در حقیقت جایگزین ریشه از دست رفته می شود فیکسچر نام دارد. فیکسچرها معمولا داری پیچهایی هستند که عمق و فرم سطح مختلفی بر اساس شرکتهای ابداع کننده و کارخانه سازنده دارند.روی پیچها و سطوح فیکسچرها موادی با روشهای مختلف استفاده می شود که محققین اعتقاد دارند این مواد باعث چسبندگی بیشتر و‌پذیرش استخوان در مراحلی از ترمیم استخوان بعد از قرار دادن فیکسچر می شود.

بعد از قرار دادن فیکسچر ایمپلنت داخل استخوان دندانپزشک‌ می تواند بر اساس تشخیص و حدود ارزیابی میزان استحکام فیکسچر به استخوان یک مدل پیچ‌ را از میان پیچ های مناسب جهت بستن دهان فیکسچر استفاده کند.

روشهای جدید با استفاده از دستگاههای دیجیتال با اسکن دهان یا قالب بیمار هم زمان یا بعد از ترمیم استخوان در محل قرار گرفتن ایمپلنت، انجام می گیرد. این روشها زمان بری کمتر و کمک موثری در ساخت پروتز بسیار دقیق برای بیمار دارد.

پروتز ایمپلنت با استفاده از روشهای دیجیتال
تعیین رنگ‌ و سایه دندانها با استفاده از روشهای جدید

برای خواندن ادامه متن کلیک کنید ...

دکتر فرشته تراشی دندانپزشکی دندانپزشک در فرمانیه دندانپزشک در شمال تهران ایمپلنت ارتودنسی جرمگیری کاشت دندان جراح دندان عصب کشی لمینت طراحی لبخند پروتز دندان مصنوعی


تعداد بازدید کل : ۶۸۳

افزودن دیدگاه

نظرات و تجربیات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

شماره شما فقط جهت ارسال پاسخ آگهی‌دهنده مورد استفاده قرار می گیرد و نمایش داده نخواهد شد.

آپلود تصویر (اختیاری):

نظر کاربران

نظری برای این آگهی ثبت نشده است .
پرسش خود را در مورد خدمات این آگهی بیان کنید.

شماره شما فقط جهت ارسال پاسخ آگهی‌دهنده مورد استفاده قرار می گیرد و نمایش داده نخواهد شد.

آپلود تصویر (اختیاری):
۰۲۱-۲۲۶۷۳۱۵۰