آیا لازم است که موقع تمرین با Amplitrain تحرک داشته باشم؟
خیر نیازی نیستتد دستگاه Amplitrain تمام فعالیت مورد نیاز برای عضلات شما را با استفاد از پالسهای الکتریکی فراهم میکند، اما مربیان ما به جهت اثر بخشی بهتر د ستگاه و ایجاد آمادگی لازم در مفاصل و شادابی بیشتر شما هنگام تمرین، حرکات استاندارد تعریف شده برای این دستگاه را به شما آموزش خواهند داد.
چگونه برای هر جلسه تمرین آماد شوم؟
آخرین وعده غذایی شما باید حداکثر 2 تا 3 ساعت قبل از جلسه تمرین صرف شود تا شما انرژی لازم برای تمرین داشته باشید. بین 30 تا 45 دقیقه قبل از تمرین حداقل 300 میلی لیتر آب بنوشید و حتما 10 دقیقه قبل از شروع جلسه تمرین در محل باشگاه حضور داشته باشید.
در هر جلسه تمرین در باشگاه فیت لاین چه امکاناتی در اختیار من خواهد بود؟
حضور فرزند شما به عنوان همراه در این باشگاه باعث مسرت و خوشحالی ما خواهد بود. در ورودی لاکر و صندوق امانات مخصوص شما تعبیه شد که میتوانید وسایل خود را با خیال آسوده در آن قرار دهید و از پذیرایی قبل تمرین لذش ببرید. سپس در حالی که فرزند یا همراه شما سرگرم
استفاد از دیگر امکانات باشگاه مانند PS4 است، با یکی از مربیان حرفه ای و خوش برخورد ما به تمرین بپردازید. پس از پایان تمرین میتوانید از مشاور مربیان و کادر با شگاه که همگی تحصیل
کرده و دارای سوابق درخشان ورزشی و علمی هستند، استفاد کنید. علاوه بر تمرین با دستگاه Amplitrain ، ما برای شما امکانات دیگری نیز فراهم آورد ایم.
قبل از اولین جلسته تمرین، با استتفاده از دستگاه Inbody270 آنالیز کاملی از بدن شما انجام میدهیم تا پارامترهایی مثل وزن، جرم عضله، جرم چربی، میزان مواد معدنی و پروتئین، نحوه پخش عضله و چربی بدن شما، متابولیسم پایه و تعداد بسیار زیادی از این قبیل اطلاعات را با دقت 100 % بد ست آوریم و با توجه به نتیجه آنالیز، مربیان ما برنامه ورزشی منا سب و ضعیت شما طراحی و اجرا میکنند. با انجام این آنالیز در بازه های زمانی مناسب میتوانید روند پیشرفت خود را دقیقا مشاهده کنید. همچنین بسته به خواسته شما امکان مشاور پزشکی و تعذیه زیر نظر پزشک مجرب نیز در باشگاه ما مهیا شده است تا در کنار ورزش، از برنامه غذایی مناسب نیز بهره مند گردید.
بعد از هر جلسه تمرین چه اتفاقی خواهد افتاد؟
این بسیار عادی است که دقیقا بعد از هر جلسه تمرین احساس خستگی در عضلات کنید که به مرور از بین خواهد رفت ولی از آنجا که شما در فیت لاین از تکنولوژی EMA استفاد کرده اید، درد عضلانی نخواهید داشت.
برای ریکاروی بعد از تمرین چه کاری انجام دهم؟
توصیه ما به شما فعالیت های هوازی بسیار سبک مانند پیاد ه روی یا آهسته دویدن، شنا و دوچرخه سواری و همچنین حرکاش کششی بین جلسات تمرینی است. به میزان کافی آب، پروتئین و چربی های خوب مصرف کنید و مصرف شکر را کم کنید. و در نهایت بین 7 تا 8 ساعت خواب شبانه فرصت ریکاوری به بدن شما میدهد.
چه مدت طول میکشد تا تغییرات را مشاهده کرد؟
تفاوش تمرین با EMA را دقیقا بعد از جلسه اول تمرین احساس خواهید کرد و پس از گذشت چند روز سفت و محکم شدن عضلات بدن نمایان میشود. گردش خون بهتر و اصلاح وضعیت بدن از دیگر مزایای این تمرین است که به سرعت نمایان میشود و در نهایت پس از 4 جلسه، تغییر
محسوس را میتوانید به چشم ببینید طبیعی است که به جهت حفظ و بهبود این تغییرات، نیاز به تمرین منظم با دستگاه Amplitrain دارید.
من حدودا 2 ساعت پیش با Amplitrain تمرین کردم ولی هنوز احساس گزگز در عضلات بدنم میکنم. چکار باید بکنم؟
جریان د ستگاه Amplitrain در باز فرکانس متوسط تعریف شده است که خاصیت آن فعال سازی بافت ها است. عبور این جریان از سلولهای بدن باعث نا قطبی شدن (de polarization) غشای سلول شده که منجر به افزایش سوخت و ساز می شود ولی اثر آن دقیقا بعد از پایان تمرین از بین نخواهد رفت. ممکن است در بعضی افراد این اثر بصورت گزگز کردن نمایان شود ولی پس از مدت زمان کوتاهی از بین خواهد رفت.
آیا میتوان این را جایگزین ورزش های دیگر کرد؟
این یک ورزش نیست، اما بهترین متد ورزشی مکمل برای تمامی ورزشها است. در حال حاضر هیچ روش تمرینی بهتر از این برای کل بدن وجود ندارد که بدون فشار بر روی مفاصل انجام شود هیچ ورزش دیگری یافت نمیشود که تمام گروهای عضلانی بدن (بیش از 93 % عضلات) را در یک جلسه تمرین دهد. بطور مثال در ورزش دویدن، عضلات پایین تنه بشدت فعال می شوند ولی عضلات  بازو زیاد تمرین نخواهند کرد. تمرین با دستگاه Amplitrain برای افرادی که ورزش نمیکنند یا زمان برای ورزش کردن ندارند، بسیار مفید خواهد بود. همچنین مکمل بسیار خوبی برای ورزشکاران حرفه ای یا افرادی که نیاز به کم کردن وزن دارند، خواهد بود. تمرین با این دستگاه در کمترین زمان تمامی عضلات بدن حتی عضلات عمقی را به فعالیت وادار میکند، لذا شما را به سرعت به نتیجه دلخوا هتان خواهد رساند.