گروه کالا و خدمات

آخرین مقالات

آرایش عروس با این نکته ها یک آرایش خاص و متفاوت می شود!!

آرایش عروس یکی از اصل های مهم برای زیباتر شدن عروس خانم ها در روز عروسی شان است. با نکته های زیر در روز عروسی تان یک عروس زیبا و رویایی شوید.

ادامه مطلب
تزریق ژل و فیلر باسن ، پیکرتراشی حرفه ای

کلینیک زیبایی هومارا با بهره‌مندی از هنر و تکنولوژی مفتخر است تمام اعمال زیبایی بدن و صورت را با کمترین ضریب شکست ارائه دهد.

ادامه مطلب
چطور یک عروس زیبا شویم؟

در زندگی همه ما یک روز خاص هست که دوست داریم حتما زیبا، با موهایی بسیار آراسته، پوستی صاف و لطیف و در یک کلام بسیار زیبا و بدون عیب ظاهر شویم و آن روز هم مسلما روز عروسیمان است!

ادامه مطلب
دانستنیهای لازم در مورد کراتینه کردن مو

کراتینه کردن موها پروسه ایست که در آن به طور مصنوعی کراتین را روی موها می زنند تا براق شده و وز نکند. در این مقاله شما را با دانستنیهای لازم در مورد کراتینه مو آشنا میکنیم.

ادامه مطلب
همه چیز درباره اکستنشن مژه حرفه ای

یکی از جدیدترین ترفندها در افزایش زیبایی چشم ها، اکستنشن مژه است. با استفاده از این مژه های نیمه دائم می توان مژه ها را پرتر و بلند تر نشان داد. اگر می خواهید مژه هایتان طبیعی به نظر برسد ...

ادامه مطلب
دانستنی های ضروری درباره ناخن ها

نقش ناخن در زیبایی دست‌ها امری ثابت شده است و شما می‌توانید با استفاده از طرح‌ها و رنگ‌های مختلف ناخن‌های خود را زیباتر کنید. به‌غیر از بحث زیبایی و انواع روش‌ها برای زیباتر کردن ناخن‌ها، داشتن اطلاعاتی درباره‌ی ناخن نیز می‌تواند برای شما مفید باشد.

ادامه مطلب