گروه کالا و خدمات

آخرین مقالات

مراقبت های بعد از انجام فيكانتور چشم

مراقبت مناسب بعد از انجام فيكانتور خط چشم در ثبات رنگ تاتو و جلو گیری از عفونت بسیار موثر است.  ممکن است بعد از انجام فيكانتورخط چشم سئوالات زیادی  برایتان پیش بیاید، ما می خواهیم تمام نکاتی که باید  بعد از انجام  تاتو خط چشم  بدانید را توضيح دهیم.

ادامه مطلب
فيكانتور خط چشم و بن مژه

اگر قصد انجام تاتو خط چشم را داشته باشید ممکن است سئوالات زیادی  درباره تاتو خط چشم برایتان پیش بیاید، در این مقاله درمورد این سوالات توضیح می دهیم.

ادامه مطلب
چه عواملی بر ماندگاری خط لب و فيكانتور رژلب تاثیر دارند؟

اگر قصد انجام خط لب یا فيكانتور رژلب را داشته باشید ممکن است سئوالات زیادی درباره ماندگاری برایتان پیش بیاید.، تمام نکاتی که باید درباره ماندگاری فيكانتور لب بدانید را در این مقاله توضييح ميدهيم.

ادامه مطلب
یادگیری زبان دوم به راحتی زبان مادری

آموزش زبان دوم نمی تواند مانند آموزش ریاضی ؛ تاریخ و دیگر دروس باشد . نمی توانیم از کودک بخواهیم که لغات را حفظ کند و یا با نوشتن چند باره از روی لغات آنها را به ذهن خود بسپارد. بهترین روش برای آموزش زبان دوم آموزش به روش زبان مادری است.

ادامه مطلب
محیط آموزشی معلم سوم کودکان

محیط فیزیکی مناسب به کودک این امکان را می دهد که همگام با آموزش تحرک داشته باشد که این یکی از ویژگی های یادگیری سریعتر برای کودکان است.

ادامه مطلب
کودکان سریع تر می آموزند

آموزش زبان دوم در سنین پایین راه هاي ویژه اي را در مغز باز و فعال مي كند، كورتكس مغز نیز فعال شده و فراگیري در بالاترین سطح صورت مي گیرد . برخی از پژوهشگران بر این باورند که ذهن کودکان ...

ادامه مطلب