گروه کالا و خدمات

آخرین مقالات

کات گونه با ژل چیست؟

کات گونه، خطی ظریف و برجسته است که از بالای گونه شروع شده و به سمت فک امتداد می یابد. این خط، به چهره حالتی شاداب، جوان و خوش تراش می بخشد. با افزایش سن، حجم چربی صورت کاهش می یابد و خطوط و چین وچروک ها بر روی آن ظاهر می شوند.

ادامه مطلب
ریشه بافی و رفوگری فرش در قالیشویی ونک

رفوگری فرش، هنری ظریف و دقیق برای احیای فرش‌های آسیب‌دیده و بازگرداندن زیبایی و اصالت آنها است. رفوگران با مهارت و تجربه خود، می‌توانند پارگی‌ها، سوختگی‌ها، پوسیدگی‌ها و سایر آسیب‌های فرش را ترمیم کنند و به آن جانی دوباره ببخشند.

ادامه مطلب
آیا استفاده از روش‌های ضدبارداری هورمونی همیشه مطمئن است؟

استفاده از روش‌های ضدبارداری هورمونی، مانند قرص‌های ضدبارداری که هورمون‌های مصنوعی را شامل می‌شوند، به طور کلی به عنوان روش‌های موثر و قابل اعتماد برای کنترل بارداری شناخته می‌شوند. با احترام به این نکته، هیچ روش پیشگیری 100٪ مطمئن نیست و همیشه وجود دارد احتمال بسیار کمی برای باردار شدن وجود داشته باشد.

ادامه مطلب
لیست وسایل مورد نیاز برای کاشت ناخن

کاشت ناخن به عنوان یک هنر و حرفه پرطرفدار، نیازمند ابزار و لوازم تخصصی متعددی است. این لیست جامع، به شما در تهیه وسایل مورد نیاز برای کاشت ناخن، چه به عنوان یک ناخن‌کار حرفه‌ای و چه به عنوان یک مبتدی، کمک خواهد کرد. 

ادامه مطلب
شعرخوانی و تئاتر کودکان با زبان انگلیسی آکادمی زبان کودکان قاصدک راه مفید

در شعرخوانی و همچنین تئاتر کودکان باید کلمات را حفظ کنند؛ به همین دلیل استفاده از این روش موجب می‌گردد که آن‌ها با تکرار کلمات و تکنیک‌های یادگیری اطلاعات را به‌خوبی به حافظه بسپارند و در نتیجه حافظه‌شان تقویت شود.

ادامه مطلب
تزریق مزوژل در کلینیک زیبایی کایاک، راهی جدید برای جوانسازی پوست صورت

تزریق مزوژل یکی از روش‌های مورد استفاده برای جوانسازی پوست صورت است. این روش از ژل‌هایی تشکیل شده که اسیدهای آمینه، ویتامین‌ها و مواد معدنی را به پوست تزریق می‌کنند.

ادامه مطلب